Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pecsételő vérzés/folyás, alhasi kellemetlenséggel, mi lehet a probléma? fórum

Pecsételő vérzés/folyás, alhasi kellemetlenséggel, mi lehet a probléma? (tudásbázis kérdés)


4. aniko.kata (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2019. máj. 7. 15:17
Köszönöm, igen pontosan 2 hét telt el, az már csak véletlen egybeesés, hogy pont szex után történt. Mert ugye 2 hét alatt azért volt néhány alkalom még, ami után nem volt ilyen panaszom.
2019. máj. 7. 14:27

Vagy egyszerűen próbálnak helyre állni a hormonok. Nekem egy időben mindig volt ilyen peteéréskor, illetve mensi előtt.

Pont 2 hét telt el a kettő között, csak ügye még nem az igazi a rendszer nálad, így lehet csak próbálkozik a szervezeted.

2019. máj. 7. 12:36

Szia.

Okozhatja méhszájseb is a vérzést, kialakulása hátterében (általában) hüvelyi fertőzések állnak.

Esetleg ha túl heves a szex, akkor a hüvelyfal sérülése is okozhat vérzést.

Ritka esetben súlyosabb rendellenességek is állhatnak a vérzés hátterében.

Remélem semmi komoly.

2019. máj. 7. 11:27
Sziasztok! Hátha van itt hozzáértő, mert az orvoshoz kapott időpontra várni kell még. Szóval 1 éve szültem, azóta nem menstruáltam. Szoptatom a babát. Fogamzásgátlót nem szedek. 2 alakalommal előfordult 2 hetes kihagyással,hogy szex után pecsételő vérzésem/ barnás folyásom volt kis mennyiségben 2 napig. Kis alhasi kellemetlenséggel. Előfordult mással is hasonló, vagy mi lehet a probléma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook