Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécelre, vagy Pest közelébe szeretnék költözni, érdeklődnék, a városokról, ellátottságaikról tudtok valamit mondani? fórum

Pécelre, vagy Pest közelébe szeretnék költözni, érdeklődnék, a városokról, ellátottságaikról tudtok valamit mondani? (tudásbázis kérdés)

1 2
3. Szuzan (válaszként erre: 2. - Homern)
2009. jan. 27. 12:16
Szia!Egyébként én Dabasi vagyok ,/Bevándrló/.Én nagyon szeretek itt lakni,de a munkám miatt jobb lene valahol máshol,itt nagyon sok a fodrász.Pedig Dabas nagyon jó hely,jól ellátott,minden van,jók az iskolák,szóval tényleg jó itt .De sajna tovább kell lépnünk, a férjemnek is jobb lenne, és a lányom is sokat van fent pesten.
2. homern (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2009. jan. 27. 12:01
Nagyon örülök ennek a témának,már én is gondolkodtam rajta,hogy indítok egy ilyet.A párommal mi is pest környékén szeretnénk letelepedni(igaz mi telket keresünk)de fogalmam sincs mi alapján kellene döntenünk..egyik települést sem ismerem..pécelt mi is néztük..
2009. jan. 27. 11:44
Üdvözlök mindenkit!Szeretnék pest ,közelében családiházat venni vagy cserélni, érdeklődök a városokról,hi a helyzet hova költözzek?Melyik mennyire ellátott?Fodrász vagyok ,nem lenne hátrány ha kevés lenne a fodrász,hogy munkám is legyen.Elsősorban Pécelt néztük ki milyen a város?Segítséget kérek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook