Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécelre, vagy Pest közelébe szeretnék költözni, érdeklődnék, a városokról, ellátottságaikról tudtok valamit mondani? fórum

Pécelre, vagy Pest közelébe szeretnék költözni, érdeklődnék, a városokról, ellátottságaikról tudtok valamit mondani? (tudásbázis kérdés)

1 2
33. kn1954 (válaszként erre: 32. - Kn1954)
2009. szept. 6. 09:17
Még elfelejtettem, hogy az e-mail címem publikus, bárki írhat rá üzenetet
32. kn1954 (válaszként erre: 30. - E5f926c705)
2009. szept. 6. 09:06
Itt Üllőn (én is itt lakom) az új építésű, használt családi házak, sorházi-, társas lakások 12,1 milliótól 36,2 millióig mennek. Ha érdekel és megadsz egy elérhetőséget, telefont - segítek. Itt lakunk már négy éve és innen járunk be dolgozni Budapestre. A közlekedés nagyon jó.
2009. aug. 10. 23:02
Jó a topic, engem is érdekel, merre érdemes menni, ahol még viszonylag nyugalom van.
2009. aug. 10. 21:04
Én is erről érdeklődnák. Milyen árban vannak a 2-3 szobás családi házak? Gondoltam Pécelre, Szigetszentmiklósra, Isaszegre és Üllőre.
29. Szuzan
2009. febr. 9. 12:48
Várom továbbra is a hozzászólásokat!Ki tud nekem segíteni,hogy melyik városban,településen telepedjek le a családommal?Szertném megtalállni a legjobb helyett,segítsetek ,én nem vagyok errefelé nagyon ismerős,Fodrászként szeretnék dolgozni.Minden hozzászólás jólesik!Köszönöm.
28. Szuzan
2009. febr. 3. 22:45
Sziasztok!Valaki tud nekem segíteni még esetlek,hogy hova költözzek?Ki mit ajánl nekem.Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre,tanácstalan vagyok,segítséget várok minenkitől!Minnél többen hozzászóltok ,annál nyugotabban választok a sok közzül.Segítsetek legyetek szivesek!Üdv Szuzan.
27. 1e958693ca (válaszként erre: 26. - Szuzan)
2009. febr. 1. 08:28
Szívesen. Én ugyan nem ott lakom, de munka okán sokat járok oda.
26. Szuzan (válaszként erre: 25. - 1e958693ca)
2009. jan. 30. 08:49
Szia.Köszönöm az információkat ,nagyon sokat segítessz vele.Nagyon tanácstalan vagyok.Utánna nézek én is a házáraknak.Hogy ott mik a lehetőségeim.Köszönöm mégegyszer.
25. 1e958693ca (válaszként erre: 23. - Szuzan)
2009. jan. 30. 07:05
Nem tudom, hány fodrász van, de folyton fodrászokat keresnek különböző üzletekbe, meg szalonokba. Elég dinamikusan fejlődik (új lakóparkok, lakótelepek), úgyhogy biztos lenne munka. Csepelhez nagyon közel van, kocsival kb. 10 perc. Van HÉV, a busz is sűrűn jár. Lakihegy városrésznél fel tudsz menni az M0-sra.
24. Szuzan (válaszként erre: 22. - 2d539db31c)
2009. jan. 29. 22:05
Szia.Igen aktuális még.Nem baj ha lebeszélsz ,ezért érdeklődöm,kíváncsi vagyok a véleményetekre,mert én nem ismerem és ,már nagyon szeretném azt a helyet megtalállni ahol tényleg leélhetnénk az életünket ,ahol lenne munkám is.Köszönöm.Mesélj még róla.Minnél többet tudok meg annál jobban tudom ,kiválasztani a sok közzül melyik a legmegfelelőbb.
23. Szuzan (válaszként erre: 21. - 1e958693ca)
2009. jan. 29. 22:02
Szia.Jó az ötlet azt mondja a férjem,és azt mondod ott kevés a fodrász?Úgy látom az nincs olyan messze üllőtöl sem.Egyébként családiházat szeretnék ,de sajna még elkell adnom ,vagy cserélnem a miénket,de nagyon nehezen megy!De gondolkodni meg muszáj,hogy hol kezdjük megint ujra.Úgy látom Pest sincs nagyon messze.És egyébként időben hány perc Pest?Jó a közlekedés arra?Köszönöm neked is,hogy írtál sokat segítettél.!Szia
22. 2d539db31c (válaszként erre: 8. - Szuzan)
2009. jan. 29. 21:59

Szia! Aktuális még a kérdésed? Pécel melletti -tavaly város lett- Isaszegen éltem fiatal koromban. Nekem a szivem csücske. A fiamék Gödöllőről költözött át, itt vettek családi házat. Szeretnek itt lakni. A szomszédokkal jó a kapcsolatuk. Itt még figyelnek egymásra az emberek. Csendes, rendezett város. Vannak eladó házak, elfogadható áron. Gödöllő 15 percre van. Jó a közlekedés. Vonattal, busszal lehet Pestre menni.

Nekem nem tetszik Pécel. Nem tudnék ott élni. Ismerem, itt jártam ginmáziumba.

2009. jan. 29. 19:57
Szigetszentmiklóshoz mit szólnál? Bár nem olcsó, de van "minden" és Bp. is nagyon közel. Van 4 általános iskoa, 4 óvoda, bölcsi sajna csak 1, többféle bevásárlóközpont ( CBA,Lidl,Aldi, Spar, Auchan, Tesco, Penny, Plusz)Lakás, vagy ház érdekel? A házak nem olcsók ugyan, de Öregmiklóson megfizethetők. Lakásokban széles a kínálat: panel, tégla, városközpont, vagy nem . Fodrász ide mindig kell!!
20. Szuzan (válaszként erre: 19. - Zebracsikó)
2009. jan. 29. 15:45
Igen de Üllő az nem igazán tetszik ,és elég drága is ,nem értem miért.
19. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Szuzan)
2009. jan. 29. 15:44

akkor már miért nem Üllő?

elég sok szempontot figyelembe kell vennetek, ezek szerint!

18. Szuzan (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2009. jan. 29. 15:03

szia!Nekünk még ami fontos lenne az hogy

Üllő ne nagyon essen ki ,mert a férjem kolegája ott lakik és őt is felkell venni nap mint nap ha mennek dolgozni ,ezért gondoltuk Pécelt ,hogy időbe ne sokat vesztsen ,egyikőjük sem.Mindjárt nézem a térképen ,hogy milyen távolságra vannak egymástól.Köszönöm a hozzászólásodat nagyon sokat segítettél vele .szia.Szuzan

2009. jan. 29. 14:20

Csömör össze van épülve a XVI. kerülettel, ami a pesti rész egyik legszebb kerülete.

Ha Pest mellé szeretnék költözni, akkor Fót vagy Csömör jöhetne nekem szóba.

16. Szuzan (válaszként erre: 14. - 874eb11dfd)
2009. jan. 29. 14:05
Nem baj ha lebeszélsz,azt is elfogadom nem baj ha ismerem a rossz oldalát is ,de mit javasolsz egyébként akkor ?.Szeretnénk azért pest vonzáskörzetében keresgetni,segíts légyszi mittegyünk.Köszönöm.
15. Szuzan
2009. jan. 29. 14:03
Szia.,De akkor mit javasolsz?
2009. jan. 29. 13:57
nekem anyósomék Péceliek...hát nem szép "város"... és drágák a házak! Én biztos nem költöznék ide!!!!!
13. Szuzan
2009. jan. 28. 17:53
Sziasztok!Tud nekem még valaki esetleg segíteni ezzel a témával kapcsolatban?Hová költözzek?Mi ujság a többi pestmegyei településsel.Pécel is nagyon érdekel!Segítséget várok!Köszönöm.
12. Szuzan (válaszként erre: 11. - SSissykke)
2009. jan. 28. 11:20
Köszönöm!Szét fogok ott is nézni akkor,hogy ott mittudnék esetleg venni.Mik a lehetőségeim.Köszike mégegyszer.
2009. jan. 28. 10:40

Igazából Pécelt annyira nem ismerem, csak az okmányirodába járunk át, ez az ami nálunk nincs.

Az tény,hogy a főváros valamivel közelebb van, és Pécelre már kijár a bkv-s busz is. Viszont emiatt kicsit az árak is magasabbak.

2009. jan. 28. 10:21

Persze, 2008-tól már Isaszeg is város.. így minden van. :) egy bölcsőde, 2 óvoda, 2 általános iskola, egy számítástechnikai szakközépiskola (sőt még gyógypedagógia suli is, 2 gyermekorvosi rendelő, és 3 háziorvosi rendelő, fogászat. Tehát lényegében az alapellátásokért nem kell messzire menni.

Viszont szórakozóhelyből nincs túl sok, bár ez persze nem elsődleges szükséglet. :) (de szórakozni sem kell messzire menni, hisz Gödöllő itt van 5-10 percre)

Persze akad egy két szépségszalon, meg fodrászat.. De így már el tudom képzelni, hogy akkor nálatok milyen sok lehet. :S

Isaszeg mellett Gödöllőn van nálunk fodrász képzés, viszont ők bejárnak Pestre gyakorlatra. Tehát nem itt a környékben szaporodnak annyira. :D

2009. jan. 28. 09:09
Azt még had kérdezzem meg,hogy Isaszeg mennyire jól ellátott,ott is minden van?Most lehet butaságot kérdezek ,de nem ismerem ,tehát ovoda ,iskola orvosi ellátás?És a fodrászat?Az ugye nem baj ha van,mert kell hogy legyen,csak sajnos ahol most én lakom ott fodrász iskola van aztán ,eltudod kébzelni milyen mennyiségű fodrászt nevel ki.Eszméletlen mennyi van belőlük.Na még egyszer ilyen helyre nem szeretnék költözni,ezekután meggondolom.Mert elég messziről jöttem ide ,hogy új életet kezdjek, már ideje lenne ha minden jól összejönne.Köszike
8. Szuzan (válaszként erre: 7. - SSissykke)
2009. jan. 28. 08:59
Szia.Köszönöm neked ,és a többieknek is hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat.Várok még inforációt,remélem ,hogy csalakoznak még a mai nap a témához.
2009. jan. 28. 08:47

Én Isaszegen élek gyerekkorom óta... nem is tudnék máshol! :)

5 évig én is bejártam Pestre, míg középiskolás voltam. Vonat az jár minden órában legalább 2x a keletibe, sőt reggel akár még óránként 3-4szer is. Volánbusszal pedig az Örsre lehet bejutni. (és persze kocsival sincs messze Pest, mivel Isaszeg közvetlenül Pécel szomszédja) :)

Azt, hogy Pécel mennyire van ellátva fodrászokkal, azt nem tudom :). De annyira nem kisváros, biztos akad kereslet rá! ...gondolom én! :)

2009. jan. 27. 13:22
Mi Pécelhez közel, Mendén építkeztünk 3 éve. Itt harmadába kerültek a telkek mint Pécelen vagy Maglódon. Van iskola, óvoda, orvos, abc, vonat, busz. Bp, Maglód, Gyömrő, Pécel közel van. Az emberek barátságosak.
2009. jan. 27. 12:57
Persze!Egyértelmű.
4. homern (válaszként erre: 3. - Szuzan)
2009. jan. 27. 12:41

dabas is szóbajött nálunk..sok jót hallottam róla

de nem tudom elképzelni hogy mindketten minden reggel onnan járjunk be a belvárosba dolgozni..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook