Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


33. knezsu (válaszként erre: 28. - Edusch)
2010. jan. 9. 13:33
ugyan nekem nem a férjem, csak párom, de ő sem talál meg soha semmit, akkor se, ha ott van előtte. és nekem kell odamenni és levenni a polcról. de néha velem is megesik, hogy nem látom ami ott van az orrom előtt..
32. survivor3 (válaszként erre: 31. - Szandrácska13)
2010. jan. 9. 13:07

Én sörösdobozba is szoktam hamuzni. Sőt, a csikket is bele csusszantom. Jó, mert el sem kell nyomni, hiszen elalszik a doboz alján.

Az a gond, mikor több van az asztalon és olyanba dobom, amiben még van sör.

Sajnos én is ittam már bele ilyenbe. Pocsék érzés.

:-(

2010. jan. 9. 13:00
Én a saját bakimon nevetek a legtöbbet,pláne ha minden második nap eljátszom.Reggelente 8- kor kávézok(anélkül nálam a fü se nő)és az asztalon lévő hamuzó helyett a kávés poharamba hamuzok,aztán anélkül h eljutna a tudatomig h mit is tettem,megkevergetem és meg is iszom,aztán azt gondolom h mekkora egy pancser vagyok,de nem szégyellem ezért magamat,sokkal inkább a fáradtságra és a szórakozottságomra fogom.De nyugodtan nevezhetném magamat idiótának is:D:DXD
2010. jan. 9. 12:27
De jó, de tényleg de jó, hogy így tudtok nevetni rajtunk:-))))
29. Edusch
2010. jan. 9. 12:24
jah, most karácsony körül a spájzból hozott ki valamit. Ahogy kiért, kb 10-15 tányér zuhant a földre utána...:)))
28. Edusch
2010. jan. 9. 12:21

A részleteket képtelen meglátni. Ha keres valamit és teljesen konkrétan behatárolom, hogy ott van a szekrényen, az óra mellett balra a szemüvegem mellett...akkor sem látja, amit keres. Odamegyek és leveszem onnan, hogy tessék, itt van, ahol mondtam. Erre: jah, nem láttam.:))


Indulás előtt, kabátkeresés. (nem minden napi, színházba indultunk) tiszta pánikban, hogy hol lehet.. mondom, a szekrényben felakasztva megnézted?- meg persze, ott nincs! mondja.

Még 10 perc további keresgélés után csak odamentem ahhoz a k szekrényhez és kivettem az akasztóval együtt....:)))


Ez másnál is így van?

27. caffi
2010. jan. 9. 10:29
....a legjobb h a párom szíveen használ szólásokat/közmondásokat......csak mindig össze keveri:D....A leg jobb(kb 20éve mondta,azóta is b@szogatjuk vele)..."Örültek,mint pók a falon":D:D:D:D
26. caffi
2010. jan. 9. 10:26

Naaaa azért hozzá kell tennem,h én is bakizok.....nahhh persze a párom ezen is jól elszórakázik:)

Reggelente 2-ig se látok,míg legalább 3kávét meg nem iszom......volt már h a kávét nem a csészébe,hanem a cukortartóba öntöttem:D

25. nanettike (válaszként erre: 24. - 89b99f816e)
2010. jan. 9. 09:44
szerintem, egy kettő mindenkinek van, csak lehet, hogy nem vetted észre, mert nem minden pasi meséli el otthon , hogy mit bakizott, vagy pedig ő a tökéletes férfi:))))
2010. jan. 9. 02:14

Nagyon vicces történetek :))

Az én páromnak miért nincsenek ilyen malőrjei?? :(

Legalább is, nem emlészem egyre sem..

23. vkj77 (válaszként erre: 20. - Nanettike)
2010. jan. 8. 21:35
Az biztos!Mi nem rég közösen csináltunk egy ballépést.Elmentünk temetésre.Vettünk egy szép koszorút,amivel leróttuk a kegyeletünket.A bökkenő csak az volt,hogy eltévesztettük a termet,és később tünt fel,hogy semmi ismerős...
2010. jan. 8. 20:44
Sziasztok!Az én párom főzött már nekünk egy kanna finom,gőzölgő teát...öt kanál sóval.
2010. jan. 8. 20:38

Ezt a naplómból másolom át:


Hazajött munkából. Ránéztem hátulról, olyan furcsa volt rajta valami.

Kérdeztem tőle: Te híztál? Olyan szűknek tűnik ez a farmer rajtad.

Mire Ő: 2 harisnya van rajtam. (télen-nyáron a szabadban dolgozik.)

Ezzel letudtuk a dolgot, mellémült a székre. Ránéztem a nadrágra, és megakadt a szemem egy cérnaszálon, ami ott volt, ahol az én farmeremen is. Akkor jöttem rá, hogy az én farmerem van rajta!:DDD Ő azt hitte, hogy az övé, és reggel fél 6-kor még nem volt magánál, csak lehúzta a szárítóról :D

20. nanettike (válaszként erre: 19. - MelcsikeK)
2010. jan. 8. 20:02
na azért, ha jól belegondolunk , magunkról is tudnánk jó kis történeteket mesélni:)))
19. MelcsikeK (válaszként erre: 10. - Caffi)
2010. jan. 8. 19:52

jesszusom:::)))

Méghogy a nők a "hülyék"

18. 083c00e999 (válaszként erre: 5. - Martini64)
2010. jan. 8. 19:46
:DDDDDDD
2010. jan. 8. 19:45
a drága férjem felköszöntött a születésnapomon, vett egy szép könyvet és még a dátumot is beleirta...a gond csak az volt, hogy egy hónappal hamarabb köszöntött fel:))
16. Ágibaba1982 (válaszként erre: 15. - Nanettike)
2010. jan. 8. 19:44
És utána szidta a mikrót?!!:-)))
2010. jan. 8. 19:42
a férjem kávézik és a mikróban szokta megmelegiteni... hát egyszer üresen rakta be a csészét, a kávét kifelejtette belőle:))
14. Ágibaba1982 (válaszként erre: 12. - Nanettike)
2010. jan. 8. 19:39
Biztos!!!:-))De azért elszórakoznék ballépésein...:D
2010. jan. 8. 19:37
:DDDD
12. nanettike (válaszként erre: 11. - Ágibaba1982)
2010. jan. 8. 19:18
de néha bosszankodnál is :))
2010. jan. 8. 19:10
:-)))))Most kezdem sajnálni,hogy nincs férjem!:-)))Mennyit röhöghetnénk!:DDD
10. caffi
2010. jan. 8. 19:03

Az én férjem se egy konyhatündér:)....mikor felszolgálóként dolgoztam,és hajnalig nyitva voltam,azt mondta pihenjek csak,ő majd megfőz,nekem és a gyerekeknek!

Rántott hús,lett volna.....kicsit rosszul emlékezett,és a morzsa helyett búzadarába forgatta ki:P....h az milyen kemény lett:P.....Még szerencse h felébredtem,és valamennyit sütés elött lemosással gyors megmentettem:)

2010. jan. 8. 18:44

Sziasztok!

Az én férjem is alakított már:

beküldtem a spájzba, hogy hozza ki nekem a turmixgépet. A polcon egymás mellett állt a turmixgép és az üres doboza. Na, ő kihozta nekem szépen a dobozát üresen:D Valahogy elkerülte a figyelmét, hogy üres:)

2010. jan. 8. 18:31
ha a páromat elküldöm a boltba 3 dologért, egyet biztosan elfelejt
7. nanettike (válaszként erre: 5. - Martini64)
2010. jan. 8. 18:28
vaditó:))
2010. jan. 8. 18:28

az én férjem, nagyon tündér pasi, csak egy kicsit feledékeny...


reggel elvitte a kicsi lányát az oviba, bevitte, majd elment a bölcsöde elé is és ott is ki akarta rakni:))) / akkor váltotta a kicsi a bölcsit ovira/.,,

2010. jan. 8. 18:26

Az én uram egyszer a teljes fehérnemű készletünket összemosta egy fél pár piros zoknival.

Engem nem flusztrált nagyon, de neki lett egy tucat rózsaszín alsója.

2010. jan. 8. 18:18
ez aranyos.elkepzeltem ahogy gondossan megfürdeti es felöltözteti es eltölti az öröm büszkeseg hogy segiteni tudott :) aztan upszi...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook