Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


123. caffi
2010. jan. 15. 16:40
Nahhh most voltam kint bagózni....nem tul szerencsés két kocsma közt van az üzlet......jön egy pasi tántorogva....és kérdi-Magácska szobrozik,v árulja magát:P....Közöltem h dohányzom....idős volt a bácsi....és probált ezek után kedves lenni h milyen csini vok.....aztán hozzá tette h 10ezret ad értem:D:D.....Hát elég keveset adott vna:P:P
122. caffi (válaszként erre: 120. - Lexi018)
2010. jan. 15. 16:25
Most nézem egyidős vagy a csajszikámmal:).....édes a kutyid:):)
121. caffi (válaszként erre: 120. - Lexi018)
2010. jan. 15. 16:22

Jahhh a lány is ....nahhh meg öreg fejemre én is,imádjuk a rózsaszínt:D....

Hááát igen imádok kreativkodni....kisebb nagyobb sikerrel:)

120. lexi018
2010. jan. 15. 16:19
Hát ja,nem semmi volt.Nagyon jók a kreatív dolgok,amiket csináltál.Főleg az autó és a rószaszín mobiltokok:)Én is pink mániás vagyok:)
119. caffi (válaszként erre: 118. - Lexi018)
2010. jan. 15. 16:14
Vicces lehetett:).....de ha bejutott vna a szomszéd lépcső házba....még viccesebb lett vna....főleg ha olyan helyen matat a zárnál,ahol amugy is egy kikapos menyecske van.....és a férje egy kigyurt állat:P:P
118. lexi018
2010. jan. 15. 15:51

Én is leírok egy sztorit.


Párommal nemrég mentünk haza,és ugy van ott,hogy két lépcsőház ajtaja van egymás melett.

Dugdossa a kulcsot nagy bőszen a zárba(lépcsőházajtó),de csak nem nyilik.Minden kulcsot kipróbál,majd felhívja az apját is,hogy tuti ez e az a kulcsomó,mert nem nyíilik.Após meggyőzi,persze fiam,tuti.

Fél óra után Mucc rájön,hogy jajj lehet a másik lépcsőház a miénk,(amugy nincs megszámozva).Persze hogy az volt az,már csak az lett volna jó,ha valahogy mégis kinyílik az idegen,és elkezdi a 4-es ajtóba dugni a kulcsot.Majd kijött volna valaki,hogy bocsi de te mit csinálsz?:)

117. caffi
2010. jan. 15. 15:15

A férjem a haverjának segített álmennyezetet rakni....és h jobban menjen a munka,közben iszogattak....8után mikor bezártam,én mehettem érte:)....hááát minden tekintetben jól álltak:),a mennyezet is kész volt,de ők is:)...éjszaka arra ébredtem h valami nagyot huppant.....hááát leesett az ágyról:D....ébrezgettem,de hiába:)....45kg-mal meg se próbáltam felvenni,hagytam a földön:P....

Reggel persze szakadtunk meg a röhögéstől a fiammal mikor meséltük h mi volt....erre ő be vallotta h h mikor éjjel felébredt h kemény a padló,gondolta csendben bemászik mellém az ágyba és senki nem fogja megtudni:)


Nahhh azóta is b@szogatom mikor iszik,h majd lefekvés előtt ne felejtse elkérni a gyerektől a biciklis sapkát,térdvédőt... és társait:P:P:P


Jaaa meg apósnál voltunk látogatóba a kórházba....és felhívtam "diszkréten" figyelmét h itt milyen jó ágyak vannak,piázás esetén az oldal rács felhúzható éjszakára:D:D

116. nanettike (válaszként erre: 115. - Caffi)
2010. jan. 15. 11:21

én is az enyémmel sokat nevetünk a butaságainkon, viszont az jó ha ő is tud nevetni az ővén:))

mert azért olyan többet előfordul:))

115. caffi (válaszként erre: 114. - Nanettike)
2010. jan. 15. 11:13
Hááát igen...nálunk én bénázok többet....de olyan jó a páromon röhögni ha ő is bakizik:)
114. nanettike (válaszként erre: 113. - Caffi)
2010. jan. 15. 11:11
azt azért el kell ismernünk, még hogyha nehezünkre esik is , köztünk csajok között is vannak bénák..:)))
113. caffi (válaszként erre: 110. - Nanettike)
2010. jan. 15. 09:56

:):)

Kb 5gomb van indításnak.....volt olyan aki azt mondta első nap elég ha csak a zöld gombot tanulja meg....következő alkalommal má ügyes volt mert a tetőt is le tudta csukni(2-es gomb)....egy hét mulva má tudta kezelni a ventillátort,és a hangot is:D....de ez is nőci volt:P

112. caffi (válaszként erre: 109. - Ágibaba1982)
2010. jan. 15. 09:53

Az a baj h szolis történeteknél mindig a csajok a bénák:)....és itt a pasikról kéne írnom.....de tény h egy kettő nem egy IQ bajnok:D....

De volt olyan h a pasi elaludt a gépben és teltház volt,vártak a gépre....én meg persze csak dörömbölni mertem.....Aztán nagy nehezen felébredt:)...

111. Ymanie
2010. jan. 14. 22:15
Az én páromra nem lehet mondani sok rosszat.Nyugodt,nem kapkod,soha semmit nem felejt el.Néha vannak apró hülyeségei,de semmi extra.Pl:csodálkozik,hogy mért van olyan büdös a szobában,és beletelik egy kis időbe mire rájön,hogy ottfelejtette a büdös zokniját az ágy mellett(ezt ma este játszotta el)De volt már olyan is,hogy berúgott a haverokkal,éjszaka ért haza és enni kért.Adtam neki,lefeküdt.Öt perc múlva felkelt és azért morgott,hogy mért nem adok neki vacsorát.Megint megetettem.Negyedóra múlva újra....és másnap nem hitte el!
2010. jan. 14. 19:58
lehet, hogy be kellett volna kenni a tetejét barnitó krémmel,, akkor ott is lehetne barnulni....a gyengébbek kedvéért.)))
109. Ágibaba1982 (válaszként erre: 103. - Caffi)
2010. jan. 14. 19:45
Azta!:-))))))))) Milyen sz***gépeitek vannak?Milyen dolog az,hogy a teteje nem barnít???:-))))))))))
108. nanettike (válaszként erre: 107. - Caffi)
2010. jan. 14. 19:28
de legalább megoldotta:))
107. caffi (válaszként erre: 106. - D81878421d)
2010. jan. 14. 18:42
Fogalmam sincs....de a régi gépek távirányítója, olyan spirálos vezetékkel voltak ellátva....nahhh azt oda huzigálta az ember ahova csak akarta....akár a gép tetejére is:)
106. d81878421d (válaszként erre: 103. - Caffi)
2010. jan. 14. 18:35
h bírt a tetejére feküdni?
105. caffi (válaszként erre: 104. - 9925394c3b)
2010. jan. 14. 18:04
Deee deee:):):)
104. 9925394c3b (válaszként erre: 103. - Caffi)
2010. jan. 14. 17:58
neeeeeeeee :D:D:D:D
103. caffi (válaszként erre: 101. - Guzmi)
2010. jan. 14. 17:49

:D:D:D Ez naon jó:)

De h tudd nem vagy egyedül:)....az egyik vendég lenapozott egy nagybérletet,és hisztérikusan közölte h nem lett barna.....aztán véletlenül derült ki h folyamat a gép tetejére feküdt föl:)

102. Edusch
2010. jan. 14. 17:38

A keds férjem ma felgyújtott egy konyharuhát főzés közben, mert túl közel "felejtette" a gázhoz.:DD figyel mint a zsizsik. :DD


(megj: fafödémes a házunk, látszó gerendákkal, 6 éve jól ki van száradva már, kb 10 p alatt égne le az egész sztem)

101. guzmi
2010. jan. 14. 17:32
Soha sem jártam soláriumba, de mivel télen utaztunk forró vidékre, úgy gondoltam, hogy elmegyek az út előtt, nehogy leégjek. A baj csak az volt, hogy hidegnek találtam az ágyat és okosan beleterítettem a ffürdőlepedőt. Jól barnultam
2010. jan. 14. 12:28
Sziasztok! Tényleg nagyon jó ez a fórum,annyit lehet mosolyogni.Nekem rengeteg bakizós történetem van,az én drága páromról,hogy az szinte hihetetlen.Egy a sok közül:Első gyerek születése,megkezdődtek a fájások,nagy izgalom,mentőhívás,stb..,Mentős kérdezi a telefonba,neve?/mármint a telefonálóé/,mire a párom én leszek az apuka.Azóta is jókat kacagok rajta.
99. 6d239b08e1 (válaszként erre: 91. - A1baa7edcc)
2010. jan. 13. 19:58

iigen :DD

mondjuk ő határozottan ijelentette, hogy meg ne mondjam senkinek hogy ő ilyet csinált, mert a végén még kicsit langyosnak néznék :D:D


persze megígértem neki, de hááát... :D

98. 6d239b08e1 (válaszként erre: 79. - Nanettike)
2010. jan. 13. 19:57

megpróbálom :D

ha összejött, mindenképpen megírom :D

2010. jan. 13. 19:40

Ma tortent: pizzafutis vendeglatoipari egysegben voltunk, a srac sietve ki, pizzakat kocsi tetejere, kocsiajto nyit, beugrik, gaz-start.


A pizzak meg lelandoltak az utra.

- szoval az ingyen kaja mar megvolt :-)


Na jo, visszavittuk a csomagot h szoljanak vissza neki mobilon... :-(


De poen volt eloben latni!

2010. jan. 13. 09:19

pár hónapja saját magamnak csinálom a műkörmeimet...párom meglepett karácsonyra egy airbusch géppel és pisztollyal amivel gyönyörű mintákat lehet fújni.... de mivel az ember saját magának szinte soha nem tudja megcsinálni ezért vállalta ezt a hős feladatot és gyakorol is ezerrel, hogy szép legyen mire az én körmömet fújja:)

Rendes ember---

2010. jan. 13. 09:15

Sziasztok!!! Most találtam rátok ...végigolvastam a fórumot...nagyon jóóó

Caffi történetére a válaszom:::: nekem a gyerekeim 5-8 évesen a müzliben található testfestékkel kenték össze magukat , majd a kertben rohangáltak órákig ...persze, hogy nem jött le róluk :) pedig már mindennel próbáltuk leszedni...pár nap múlva orvoshoz kellett menni oltásra...el is kerekedett a doktornő szeme, hogy milyen színben pompázik a gyerek feje :) megnyugtattam, hogy minden rendben csak a testfesték kopik:)

94. caffi
2010. jan. 13. 08:51

A fiammal(17éves) történt....

Tavaly(2008)karácsony elött kapta a cross motorát,nem számított se hó se fagy,folyton motorozni akart.....Ádám-Éva délutánján is ment egy két kört,és szomorúan jött haza h elhagyta a berugókart:(

Másnap anyumékhoz mentünk vidékre.....ki könyörögte h korán kel,és bejárja ugyanazt az útvonalat hátha megtalálja hisz 60ezer ft egy ilyen sz@rság....

Este megtörtént az ajándékotzás,sok minden mellett még ágynemüt is kaptak,amit mindegyik fel is húzott rögtön:)

Reggel olyan korán elment h nem is láttam.....csak mikor hazajött és a kesztyüjét se tudta levenni ugy megfagyott a keze,el volt lilulva...mikor öltözött át ak láttam h az egész teste lila és kék szinekbe játszik.....meg ilyedtem h felszini fagyást kapott....aztán jobban lett....másnap megint reggel lila/kék volt az egész gyerek....párnapig izgultunk h most mi van......aztán teljesen véletlenül rá jöttünk h fog az új ágynemüje:D....még jó h nem futottam vele dokkerhoz:D....vicces lett volna ha azt írja elő gyógy javaslatnak h "Anyuka egy kiadós fürdő renbe hozza gyermekét":P:P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook