Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯
183. a360345bdd (válaszként erre: 182. - 25c0404375)
2010. febr. 4. 23:26
A gólya hozta! Csak nekem ;)
182. 25c0404375 (válaszként erre: 181. - A360345bdd)
2010. febr. 4. 23:19
Jó,de apa is kellett hozzá.:)))
181. a360345bdd (válaszként erre: 180. - 25c0404375)
2010. febr. 4. 23:10
Én azt szoktam mondani ha megdicsérik a lányom, hogy: Igen, én csináltam!
2010. febr. 4. 22:47

Ma beszélgettem a párommal.Meséltem neki a mai ultrahangról,hogy milyen édes volt a kisbabánk,és hogy izgett mozgott,és mennyire tetszett.Erre válasz:Tetszett?Neked csináltam.:DDD

Annyira röhögtem

2010. febr. 4. 22:39

Velem ma esett meg egy sztori:)


Délután egykor a tárgyalóban meetingünk volt, és még nem voltunk elegen. Gondoltam, hogy gyorsan csinálok egy teát. Elmostam egy poharat, felrohantam az emeletre a helyemre, szereztem teafiltert, majd visszasprint az ebédlőbe. Nálunk mindenki későn ebédel, így dugig volt az étkező. Berohanok nagy slunggal, mint a villám, nyomom a ballonos vízautomata piros kapcsolóját....és elkezdtem csodálkozni, hogy nem jön a víz. Hát a szememet ki sem szúrta, hogy nem volt rajta ballon:D A csendes étkezők körében kitört a röhögés, sírtak a nevetéstől.....közben késésben voltam a meetingről. Felrohantam az emeletre és egy másik ballonosból megtöltöttem a poharat. A nagy sietségben és forró pohár cipelése közben a lépcsőn megbotlottam, a pohár repült és egyenesen bepattant az étkezőbe:)

Ciki volt, de jót röhögtünk:)

178. d81878421d (válaszként erre: 175. - A360345bdd)
2010. febr. 4. 18:15
Hihetetlen:-)
177. 9925394c3b (válaszként erre: 175. - A360345bdd)
2010. febr. 4. 17:08
:):):)
176. 25c0404375 (válaszként erre: 175. - A360345bdd)
2010. febr. 4. 16:27
Anyám...Könnyesre röhögtem magam rajta.:DDD
2010. febr. 4. 00:28

Mind a 6 oldalt végig olvastam és majd' megfulladtam, mert a lányom itt alszik mellettem és ugye ilyenkor nem illik hangosan, nyerítve röhögni :D


Apummal esett meg novemberben:

Szopizott a kicsi és büfi szünetet tartottunk, persze apukám elkérte, majd ő a bölcs férfi profin megbüfizteti. Egész jól elvolt a lányka a meztelen mellkasán, majd nyöszörögni kezdett. Kértem, hogy adja vissza, mert enne még.

Nem, mondta az okos férfi, semmi baj sincs, megvigasztalom. Már szinte könyörögtem neki a lányomért, amikor sikítva felugrott és a kezembe nyomta. Az én szépségem bekapta a nagypapája mellbimbóját!

Biztos, hogy van már foga, ez baromira fájt!-közölte az alfa hím.

Akkor volt 5 hetes Hédi :)

174. Aysel
2010. febr. 4. 00:01

Nem most történt. Az exem szeretett főzőcskézni.

Bablevest terveztünk, megvettük a csülköt , zöldséget, babot.

Másnap már a lépcsőházban éreztem a füstölt csülök illatát. Mikor beléptem a konyhába körülnéztem,

a kuktában fortyogott a leves benne a csülök, a zöldségek, de a beáztatott bab ott vigyorgott rám a tányérból.

2010. febr. 3. 23:34
De kár, hogy pang a topic.Annyit röhögtem itt.:)
2010. jan. 24. 21:24

Még a kapcsolatunk elején párommal a városligeti tónál ücsörögtünk, az angol nyelvvizsgákról beszélgettünk, én meg elkezdtem neki mondani angolul, hogy mennyire örülök, hogy itt van, meg hogy eljött, stb. erre válaszul megszólal angolul:

- I, too. (Ami helyesen a ragozás miatt Me, too. (Én is.))

Erre én nevetve visszakérdeztem:

- Na és az Áblák (mivel az előbbit úgy kell kiejteni, ha valaki nem tudna angolul: Áj tú)

Nem értette, hogy mit is akarok tőle, miután elmagyaráztam együtt nevettünk, és még a mai napig is emlegetem neki! :-)))

Remélem elég érthető volt! :-)))

(Mondjuk a sztorihoz még annyit tudni kell, hogy a páromnak már van nyelvvizsgája, csak éppen nem használja az angolt, így felejtett egy csöppet! :-)))

171. ee02
2010. jan. 24. 20:25
Egy bálban voltunk, műsor is volt, énekeltek, táncoltak, aztán beszáguldott egy tökéletesen "megcsinált" boszorkány, vasorral, rikácsoló hanggal, mindenféle dumát adott elő. Férjem háttal ült a parkettnek, haverjával már "jól elvoltak", egyszer feltűnt neki, hogy megváltoztak a háttérzajok. Megfordult, s a zenéhez igazított hangerővel felrikolott: b@szd meg, itt egy igazi boszorkány! - a boszorkány akkor épp elhallgatott... Az egész terem az én kedvesemen röhögött, a boszi meg "elverte" a söprűjével:)
2010. jan. 24. 09:21

Lattom, most nekem jon be bagyon ez a forum, de epp vissza olvasgattam itt mindent, s gondoltam, hogy meg irok egy story-t...

Kapcsolatunk elejen tortent, talan az elso evben...elutazott, s kerdezte tollem, hogy mit hozzon nekem...?...nem gondolkoztam sokat, s mondom neki, hogy: egy olyan piros Garnier ranctalanito arckremet...:-)...eddig semmi gond, jott haza...ide adja a kremet, en orulok neki...aztan meseli, hogy bajban volt...s kerdem, hogy miert...s mondja, hogy odamegy az eladonohoz, s mondja, hogy kell neki, egy ilyen s ilyen arckrem...mire az eladono visszakerdezz, hogy: nappali vagy ejjeli legyen?!...nah, itt kezdodott a baj, mert erre a valaszt nem tudta, de gondolkozott egy kicsit, majd ravagta:

- legyen nappali, mert ha ejjel rancos, azt nem latja senki...

;-D


...csak elkepzelem az eladono arcat amikor meghallotta...

169. caffi (válaszként erre: 168. - Puszitolvaj)
2010. jan. 22. 14:28
:D:D:D
2010. jan. 22. 10:30

Hello...ismet jovok egy storyval, igaz a tavaj tortent, de ha ra gondolok, most is mosolygok...

Parom egy szombat delutan alszik,sziesztazik... gondoltam, hogy mar ideje felkoltenem, hogy ne aludja at az egesz napot...fel ebred, aztan kerdi, hogy hany ora van...?

Valaszolok neki, mondom, hogy mennyi az ido...erre o megkerdezi, hogy:

- Milyen ido szerint??...


:-D

...egyszeruen, most se tudom felfogni, hogy miert volt erdekes neki az ido zona...

167. caffi (válaszként erre: 163. - Kormi1985)
2010. jan. 21. 14:52

Sziasztok!!

Jó tudni h nem vok egyedül:)

Egy pár hónapja csavarogtam a városban....és mikor haza akartam indulni,nyomkodtam a kulcson a központi gombját és nem akart vissza villogni a kocsi....erre rányitottam a kocsira....és közben azon gondolkodtam h ki a fene hagyta bent az ásványvizet,hisz én nem szeretem....abban a pillanatban észre vettem h a mellette álló kocsi az enyém....egy pasi jött a kislányával,és hallottam h a kislány kérdi az apját,h min röhög......kicsit arrébb mentek,ak viszont hallottam h mondta neki,h vicces volt ahogy a néni a más kocsiját akarta kinyitni:D

2010. jan. 21. 09:48
aranyosak:))
165. Ymanie (válaszként erre: 164. - Ymanie)
2010. jan. 20. 21:59
bocs elnyomtam.Szóval:párom elment a régivel valahova.Egy idő után én is elindultam,homokúton kellett mennem.Egyszer csak jön velem szemben egy ismerős kocsi.Hiába gondolkodtam,nem tudtam hova tenni.Félre álltam,hogy elengedjem,akkor jöttem rá hogy a párom az a régi autónkkal.Még ilyen hülyét...
164. Ymanie (válaszként erre: 163. - Kormi1985)
2010. jan. 20. 21:56
Hasonló sztori nálunk is volt már.Igaz,hogy itt én vagyok a főszereplő,de azért leírom,mert a mai napig röhögök magamon ha eszembe jut.:D 6 éve történt,júniusban.Akkor vettük meg a Fordot.Amíg nem adtuk el a régi kocsinkat,két autóval szaladgáltunk.
2010. jan. 20. 21:26

Nálunk is volt egy sztori... tudni kell hozzá, hogy az utcánkban két kék Suzuki swift van, a milyenk 3 ajtós, a másik 5. Reggel nagy bőszen megyünk le, indulunk melóba, odaérünk a kocsihoz, a távirányító nem nyitja az ajtót...

- Biztos lemerült az elem! - mondja a párom. Vész nincs, mert kulccsal is nyitható. Beteszi a kulcsot, nem fordul el, hiába próbálkozik. Hát itt nagy a gáz. Hátramegy a csomagtartóhoz, megyek utána, ott is próbálkozunk, nem megy... egyszer csak észreveszem, hogy a kalaptartón nincs ott a plüss tigris amit tőlem kapott... ránézünk a rendszámra... Hoppá, ez nem az a kocsi! Fel sem tűnt, hogy két ajtóval több van rajta! :-))))

Lehet a tulajdonos nézett volna, ha el tudjuk vinni a kocsit! :-))) Még azt sem mondhattuk, hogy hó lepte be és ezért nem vettük észre, hogy rossz autót nyitogatunk... :-))) Látszik, hogy reggel volt még! Még jó, hogy nem akkor jött a tulaj, lehet, hogy rendőrt hívott volna, hogy lopni akarják az autót... :-)))

Persze a saját autónk ott állt kettővel hátrébb az utcában...

Egyébként egy párszor előfordult már, hogy reggel nem emlékezett a párom, hogy merrefelé állt meg este! :-))) Még szerencse, hogy a bevásárlóközpontokban megtalálja az autót! :-)))

2010. jan. 20. 21:25

sziasztok, valoban nagyon jo ez a forum!

egy rovid sztori aztan, huzok is aludni...

Multszombaton tortent, ugy egyeztunk, hogy reggeli utan en elkezdek takaritani, o meg elmegy vasarolni...jon, ki a szobabol feloltozve, s nezem, s kerdem tolle:

- milyen polo van rajtad? hisz, ez alvopolo...

jon a valasz...

- ne idegeskedj, nem fogok elaludni a volannal...

:-D

amugy, en keszitem ki a ruhait minden reggel, nincs is ezzel semmi baj, mert ha nem akkor ugye osszeteveszti a dolgokat...

2010. jan. 20. 21:07

Mi temetésen voltunk a párommal, a szüleim, a húgom és a sógorom is ott voltak. Utána fölmentünk anyuékhoz. A fiúkon elég egyforma cipő volt, az a " csinosabb, fekete " típus. : )

A húgomék elindultak haza, aztán mi is elkezdtünk készülődni. Már ott álltam a gyerekekkel felöltözve,a páromra vártunk, mikor akarta felvenni a cipőjét, de szólt, hogy valami nem stimmel, mert nagyon szorít és nem volt ilyen szoros mikor jöttünk. Elkezdtünk röhögni, hogy valószínűleg a sógorom szépen hazament a párom cipőjében. Föl is hívtuk, hogy jöjjenek vissza és adják vissza a cipőnket! : )

Visszaértek még röhögtünk nagyokat, mikor a sógorom megjegyezte, hogy ő tök jól érezte magát a cipőben. : )

Odadta a páromnak, ő felhúzta, de megint megszólalt, hogy valami még mindig nem stimmel.

A Lényeg: kiderült, hogy a sógorom apukám cipőjében ment el, a párom cipőjét anyukám pedig berakta a cipősszekrénybe, mert azt hitte apué.

Remélem azért sikerült érthetően leírnom. :)))

160. ee02
2010. jan. 20. 21:00
egyébként borzasztó precíz, s mindenre nagyon vigyáz. Házasságunk elején a szekrényajtóban fordítom a kulcsot - erre kiesik. Teljesen lesápadtam- atyaég, mit fog ehhez szólni?! Vártam a kellő pillanatra, amikor bevallom, pár hét múlva öltözködés közben szentségel: beletörte a kulcsot a szekrénybe...Veszem a nagy levegőt, hogy na, most én is bevallom, erre megszólal: "Basszus, ez egy hónap alatt a második! A múltkor ugyanígy jártam, csak áttettem a te szekrényedbe, te úgyse használod a kulcsot..." Én meg hetekig kaptam a frászt, hogy leszedi a fejem!
159. ee02
2010. jan. 20. 20:54
némi pia után - elnézést!
158. ee02
2010. jan. 20. 20:53
Sziasztok! Az enyém egyszer baráti társaságban - némi pis után - kézzel lábbal mutogatott, eközben hátralépett, s ugyanavval a lendülettel beletoccsant a mögötte lévő medencébe. Szerencséje volt, mivel a fedőfólia miatt nem merült teljesen el, de olyan képet vágott, hogy még ma is fuldoklunk, ha eszünkbe jut.
157. caffi (válaszként erre: 156. - Nanettike)
2010. jan. 19. 14:52

...munkával!:(

Szisztok!

Most mi van....senki pasijával nem történik semmi??....Pedig esett a hó is(legalább is nálunk)....Már egy kisebb hasra esés is feldobná a topicot:):):)

2010. jan. 18. 17:01
szia, hogy telt a napod
155. caffi
2010. jan. 18. 14:51
Sziasztok!!!
2010. jan. 16. 20:04
nekem is tetszik amikor a párom egy kicsit spicces, de ez évente ha kétszer van...sokat vezet és nem birja az alkoholt, már mint a szervezete...
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook