Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Parkoló az egész világ, csak nem mindegy hol és mennyiért... fórum

Parkoló az egész világ, csak nem mindegy hol és mennyiért... (beszélgetős fórum)

2009. ápr. 30. 09:32
senkivel nem történik semmi,mindenki meg van elégedve a parkolási viszonyokkal???ejha,akkor lehet,hogy velem van a baj???
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2009. ápr. 2. 20:02
ezt nem tudtam...én is befizettem,azóta sem vettem jegyet,csak ha muszáj,inkább ott hagyom az autót az anyósék elött és gyalogolok,eléggé a városban laknak,családiban,ugyhogy beállok a ház elé és jó idő...én nem fizetek ezeknek a buzi hiénáknak...mirólunk lehúzzák az utólsó bőrt is,közben meg az utak állapota katasztrófális,a helyijáratok legyaláznak az útról,mert ők időre mennek,és nem tudnak várni 3 egész másodpercet,mig elmész mellette...ésatöbbiésatöbböésatöbbi...
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. ápr. 2. 17:20

Nagyon régóta vezetek én is,de tavaly télen én is megjártam.

Öt percet késtem és a szélvédőmön volt életem első mikuláscsomagja.

Ötezer forintot kellett befizetnem,amit gyorsan meg is fizettem,bár ne tettem volna.

Később megtudtam,hogy ha akkor rögtön veszek parkolójegyet félóráról és bemutatom nekik,akkor nem kellett volna ennyit fizetnem.

2009. ápr. 2. 14:38

Parkoló az egész világ,legalább is sokan ezt hiszik...Marhára tudom utálni,amikor az autósok,nem nézve senkit és semmit,megállnak a kocsijukkal,mindenhol,úton,út félen,ha kell,ha nem,mert ő épp csak egy percre állt meg,hogy a gyerkőcöt az isi elött kitegye,mert a parkóba befordúlni az már nem derogál...

A másik véglet,amikor nincs egy talpalatnyi terület,ahol ne kellene fizetni a parkolásért...Az a legfájóbb számomra,hogy egy közintézménybe sem tudsz bemenni annélkül,hogy ne kelljen fizetni,gondolok itt a posta,az SZTK(rendelőintézet),az iskola,bank és temészetessen a boltokra(nem a tesco),akik nem alkitanak ki saját parkolót és ha beszaladsz,hogy pikkpakk elintézd az épp aktuális dolgod,akkor vagy fizetsz vagy megvágnak és azért fizetsz...

Igy jártam én is nem rég,beszaladtam a postára,saját parkolója nemlévén,megáltam a mellette lévőben,végeztem 5 perc alatt,mire kiértem,már a miku csomag befigyelt a szélvédőmön,és a benne levő csekkel és a 26ooft birsággal el is andaloghattam,hozzáteszem,mindig váltok jegyet,de akkor nem tettem,nem volt apróm,gondoltam hamar végzek,de szemfüles és éber parkolóőreinknek köszönhetően ez idő elég volt,hogy kitőltsék a csekket...két napod van,hogy befizesd,mert ha nem teszed,akkor könnyen 6ooo és a stb összegekre rúghat az összeg...

Rengeteg sztoryt hallani jogos és jogtalan büntetésekről,kicselezett,meghúrcolt autósokról,neked már volt dolgod a parkoló őrökkel???


Volt egy másik történetem is,amikor is orvosnál voltam,ahol megáltam sajna semmi nem figyelmeztetett arra,hogy fizetős övezet(egyébként ez egy hipermarket mögötti parkoló volt,a háziorvosi rendelőnk közvetlen szomszédjában)...Épp mikor már visszafelé tartottam az autóhoz,akkor készült a pajti kitőlteni a csekket a büntiről,de pont odaértem,és végül nem irt fel,de kicsit kellett vitatkoznom vele,hogy mutassa meg a táblát,hogy fizetős terület,mire ő közölte,hogy az épület másik felén van a tábla...Igen ááááám,csak az volt a bökkenőőőőő,hogy ezt kitakatra egy 12 emelet magas épület....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook