Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Paranormális (szellemek, angyalok, energiák) fórum

Paranormális (szellemek, angyalok, energiák) (beszélgetős fórum)


2010. szept. 13. 20:47

én is sok mindent megálmodok,sok álmomat még mindig nem értem,vagy félek kideríteni,legfőképpen amelyek nem valósultak meg,csak visszatérnek...

volt 1-2 látomásom is már,de lehet ezek csak félelemből fakadtak.

2010. szept. 13. 19:37

-Imádságaim, kéréseim rengetegszer beteljesültek. :)

-Gondolom, volt olyan érzésetek,mintha, valaki lenne mögöttetek, mellettetek. Sosem vagy egyedül.

-Megálmodtam egypár dolgot.

21. mamma2
2010. szept. 13. 18:14
Ezekből a "badarságokból" semmi sem igaz!!!!De Ti tudjátok, csak nyugodtan "varázsoljátok" el egymást a butaságaitokkal:DDDD
20. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 19. - Andi149)
2010. szept. 12. 12:41
Ez így ahogy te írod nem igaz.
2010. szept. 12. 12:16

Nincs a halottaknak szelleme csak a feltámadás lesz. Ezek Sátán csalásai,ők és gonosz angyalai hiteti a népet ilyenekkel,felveszik azok formáját hangját,azért csinálják hogy a Isten és a Biblia ellen vétsenek.Vigyázzatok az olyan angyalokkal akik láthatóak. Majd Jézus fogja a halottakat feltámasztani, és kérjétek hogy ne engedje meg a gonosz angyaloknak, hogy a közeletekbe menjenek.

[link]

2010. jan. 15. 18:54

Angyalok vannak én tudom!


szellemes dolgok is történtek már velem....

2009. nov. 6. 22:10

Sziasztok!

2 barátnőmmel unatkoztunk még régebben és kitaláltuk, jó tinikhez méltóan h idézzünk szellemet!Rendesen volt gyertya is minden!Kérdés volt h kit idézzünk meg?!Akkor volt egy hete h egy Aliah nevü énekesnő halt meg egy repülőgép balesetben, mondták h őt idézzük meg!Én meg mondtam h oké, bár nem tudom ki az,de idézzük!Megtörtént, egy ideig semmi nem történt,aztán sírva fakadtam mert a szekrény előtt egy félvér hosszu sötét haju nőt éreztem,aki négykézláb áll és miket néz!Ezt elmondva a bnőimnek ugy szintén sirva fakadtak,mert hát én nem tudtam ki az és h hogy néz ki.Mikor mondták hogy valóban ugy néz ki, nagyon megrémültem és nem értettem h én ezt honnan tudtam...nem mondanám h láttam, inkább csak nagyon erősen éreztem őt!Azóta sem mertem idézni szellemet, és szerintem nem is fogok, félek mióta ez megtörtént!

16. pingumaci (válaszként erre: 6. - Grecy)
2009. márc. 5. 21:51

Nekünk itt lakott a Férjem Uncsi tesója Nálunk,rövid ideig.Ő mondta először,hogy látott furcsa dolgokat nálunk..

Megemlítettem ezt a 'Látónak' és mondta,hogy nagyon sokan képesek erre,hogy látják a szellemeket.Csak nem tudják használni képességüket,nem tudnak mit kezdeni velük!Hát valószínűleg Veled is ez lehet!

Mesélhetnél róla..Milyen volt,olyan amilyenek általában leírják???

2009. márc. 5. 21:44

Szia!A porcelán baba amelyik hozta magával a tulajdonost is,azzal csak annyi lett,hogy a Inci megtisztította.Azt tanácsolta,hogy minden használt és kapott régi és új dolgokat,mielőtt behozzuk a házunkba legközelebb,öntsük le egy jó nagy pohár hideg vízzel!



Senkinek nincs újabb megtörtént története?Vagy amit a szomszédja elmesélt,vagy ismerőse..???Én is kíváncsian várom! :D

14. Bendergő (válaszként erre: 13. - Pingumaci)
2009. febr. 25. 06:13

Szia!

Mi lett a porcelánbaba sorsa?

2009. febr. 21. 01:17

Sziasztok!Én ismerek,és nagyon tudom ajánlani!

Teljes kisugárzása van,teli van élet energiával és jókedvvel,és a szemei,mintha beszélnének!Azért tudok ilyen átélten beszélni róla,mert az egész szkeptikus Családom életfelfogását és értékrendjét megváltoztatta!Belépni a házába..,mint egy nyugalom sziget,teli pozitív energiával,érezhető!!!

A lányom beteg és mondta,hogy nem lát rajta betegséget,csak Én okoztam neki ezeket a tüneteket,a rajtam lévő rontás miatt! :(

Levette rólam a rontás,az átkokat,és most másként látok mindent,nem zárulnak be a kapuk..Azon a nap rendkívül sok energiát szabadított fel belőlem..Olyan érzés volt,mikor kiléptem a házból,mintha egy palackba tartottak volna bezárva eddig!Teli voltam negatív érzéssekkel és mindig fáradt és letört voltam..nem tetszett semmi sem és főleg az ahol élek és a ház,melyben lakom..

Az nap pörögtem és nem voltam fáradt,levert,mintha türelmesebb is lettem volna ezáltal..

Miután megtapasztaltam ezt a hihetetlen euforikus élményt és ez másnap sem múlt el ám..Elhívtam lakástisztításra is!Mondanom sem kell,hogy szükség is volt rá!Most sokkal jobban érzem magam és a Lányom viselkedése is sokat változott!Igaz,hogy vannak vele harcok,de nem viselkedik azóta szélsőségesen!Ja..és 3éves elmúlt,rugdosta a bilit és dobálta,nem akart ráülni.Most meg nem engedi,hogy rátegyem a pelenkát,és megy a WC-re és kiönti a bili tartalmát a WC-papírt is szakszerűen használja :DDD Most lesz ennek 3-4napja!Éjszakára sem hagyja ám..és nem is pisil az ágyba! :D

Sokan megállítanak,hogy -Ó Zsuzsa,hogy ki vagy virulva!Cím telefonszám meg van,ha tényleg úgy érzed,vagy úgy érzi valaki,hogy valami nincs rendben,otthonában,lelkében,akkor érdemes eljönni hozzá!Én csak pozitív tapasztalatot tudok mondani róla és ez egyre jobb lesz majd mondta!De érzem is,napról-napra!

Ha valaki kíváncsi a részletekre leírhatom neki priviben is akár!

Lehet hitetlenkedni,Nekünk a telefonban azt mondta,hogy -Nem baj gyertek el,ha nem hisztek bennem,majd fogtok!!!-és tényleg!Valami megváltozott és jó irányban!Ezt leírni alig lehet,ezt érezni kell,mert csodálatos élmény!


Jó éjszakát Mindenkinek!


Ja...A Férjem még annak idején hozott külföldről porcelán babákat.Azt mondta,hogy az egyik babának a tulajdonosa ott ül a Férjem szintetizátoránál és játszik!Hosszú fekete haja van és 20év körüli lány...Hátborzongató volt..Autóbalesetben halt meg és eljött,mert a babájával akart lenni!

2009. febr. 20. 21:51

igen!

Reinkarnációs dolgokkal kapcsolatos, és furcsa meg magyarázhatatlan elő érzéseim! Nagyon sok esetben!

2009. jan. 13. 10:33
Ha ismer esetleg valakit, aki "médium", halottakkal kées kommunikálni, azt megírhatnátok, akár ide, akár priviben! Az ország nyugati fele lenne hozzám közelebb. Köszi, ha van ilyen.
2009. jan. 10. 18:28
Nem próbáltam a szelleműzést. Nem értek hozzá és már nem zavarnak ezek a történések. Eleinte furcsa volt. Valószínűleg akármi is van it nem akar rosszat. Szerencsére ez anyósomék háza, már nem sokáig lakunk itt. de egyértelműen rossz az energiája a helynek. minden bajom van ha itt vagyok:)
9. maya84 (válaszként erre: 6. - Grecy)
2009. jan. 10. 13:16

Tyű ez engem is érdekelne.

Mit csinált,milyen volt?

Nagyon érdekelnek a szellemes ufó-s történetek,szoktam is ilyen történeteket olvasni,de kaszásról még nem hallottam.

8. d9d8721118 (válaszként erre: 6. - Grecy)
2009. jan. 10. 10:31

Júúújjj, ne már!!!!

Meséj!!!!!

2009. jan. 10. 10:30

Velem is történtek érdekes dolgok, de már kezdem azt hinni, hogy hülye vagyok :)

Tudom, hogy látok valamit, és érzem, hogy ott van, reggel mégis úgy gondolom, hogy nem lehetett igaz.

2009. jan. 10. 10:28

Biztos vagyok benne,hogy vannak ilyen dolgok.

Már történtek velem is megmagyarázhatatlan események.Vagy egy baleset helyszínén saját szememmel láttam a kaszást.Most azt hiszitek hülye vagyok,de bizony így igaz.Annyira megviselt a látványa,hogy utána hetekig féltem még csak rá gondolni is.

5. d9d8721118 (válaszként erre: 3. - 6f4d0d160f)
2009. jan. 10. 10:28
Nálunk is szól a kaputelefon éjjel. Hiszek a paranormálisban, de ez nem az ( nálunk legalább is ). Mindig ugyanakkor szólal meg ( szombat éjjel 01:30 ) Először azt hittem, hogy biztos szellem, de többen is panaszkodtak, hogy éjjel szól a kaputelefon. :(
2009. jan. 10. 00:50
Húú.Már meghülyültem volna.Szelleműzéssel nem próbálkoztatok még?Esetleg nem halt meg valaki abban a házban?
2009. jan. 10. 00:28
ahol most mi lakunk, ott naponta történnek ilyen furcsaságok. a legjobb amikor éjjel megszólal a csengő, rendszeresen. (érzékelős lámpák vannak az ajto előtt és sosem ég, amikor a csengő szól)
2009. jan. 10. 00:22

Szia!


Egyszer igen.Azóta is sokszor eszembe jut mi lehetett az.Megébredtem éjjel,és az ajtón akadt meg a szemem,mert mintha lassan kinyitotta volna valaki.Mikor már úgy fél méterre kinyílt az ajtó eléggé beszartam és becsuktam a szemem,egy fél perc múlva kinyitottam,akkor meg be volt csukva az ajtó.Elég nagy vihar volt aznap éjjel,és mikor az ajtó rést figyeltem volt valami árnyék,de olyan méteres magasságban,semmi formája nem volt csak egy árnyék,ez még csak lehetett volna vihar miatti képzelődés,mert folyton villámlott is,na de a többi nem.Nekem mániám volt amúgy is hogy mindig becsuktam az ajtót,nem szerettem azt sem hogyha résnyire volt nyitva,úgyhogy huzat is kizárva,meg attól nem ilyen lassan nyílt volna ki.Egy hang nélkül csukta be valami.Reggel kérdeztem a családot hogy nekik nem tűnt e fel semmi.De ők végig aludták az éjszakát.Persze akiknek elmeséltem azt mondták biztos álmodtam,de tudom hogy nem.Annyira féltem hogy sokáig megmozdulni sem mertem,órákig ébren voltam,ez nem lehetett álom.Hát ennyi.

2009. jan. 9. 23:37
Történt Veled már valami furcsa, megmagyarázhatatlan? Itt elmesélheted!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook