Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Paranormális jelenség, vagy mi lehetett ez? fórum

Paranormális jelenség, vagy mi lehetett ez? (tudásbázis kérdés)

17. grizus
2014. okt. 31. 23:09
Ajánlom Kassai Csilla módszerét tértisztításra, negatív erők elküldésére. Megtaláljátok a videói között. Én is csináltam, bár nálam nem voltak ilyen jelenségek, de félelmek ellen is jó. Amúgy szerintem is, ha egy szerettünk lenne az, nem akarna ártani, csak segíteni vagy jelt adni.
16. Regin_a (válaszként erre: 6. - Lizikebaba)
2014. okt. 31. 22:30

És elmondtad a tesóknak hogy te mit láttál?


Miért van az ha ilyen alakok megjelennek azok arcát sose látni és jellemzően sose szólalnak meg?

Ha meg elhalt rokon, szülő, miért bántana, fenyegetne? Inkább segitene.

15. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2014. okt. 31. 17:40
Valószínűleg normális jelenség. Csak nem találtátok meg az okát. Van ilyen.
14. L.Ann (válaszként erre: 11. - Lizikebaba)
2014. okt. 31. 10:46
En ugy erzem, hogy Te inkabb arra vagysz, hogy mas is megerositse, hogy ez egy paranormalis jelenseg lehetett. :-) nem zarhato ki az sem, de ha az volt, akkor nem valoszinu, hogy kiderul, milyen formaban jott letre a hang.
2014. okt. 31. 10:42

Én nem voltam félálomban, amikor történt, amit írtam. Teljesen éber voltam, nem aludtam előtte.

Mondjuk velem sok minden történt már, amire nem találok magyarázatot, de a mindennapi életben nem gondolok ezekre.

12. Pondri (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2014. okt. 31. 10:38

Szerintem is van ésszerű magyarázat. Én hasonlóan jártam. Mi sem jöttünk rá sokáig, mi volt az éjszakai zaj, csak később egy nagy takarításkor vettem észre, hogy a fűrdőben a szekrény mögött ledobta magát a csempe.

Jót nevettünk a végén!

2014. okt. 31. 10:35
Amint írtam már régebben történt ez az eset..azóta sem találtuk meg, hogy mi lehetett a zaj forrása!
2014. okt. 31. 10:25

Amikor félálomban van az ember, teljesen máshogy hall dolgokat.Valószínű kintről jött a zaj, csak Ti úgy érzetétek hogy a házon belül van.

Én zajos helyen laktam vagy 10 évig, sokszor megtréfált az utca zaja és én is mindenfélét képzeltem.

2014. okt. 31. 10:25

Csatlakozom, mindenre van ésszerű magyarázat, csak nehéz rájönni.

Nálam is vannak sztenderd zajok a lakásban, mintha itt történne valami, de nem érdekel, nincs olyan érzésem, hogy szellemek tanyáznak a folyosó végén.

Most, hogy ezt leírtam, kattant is valami kint a folyosón, betudom a hőtágulásnak ugyanis kisütött a nap, és melegít mindent.

8. L.Ann (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2014. okt. 31. 10:21
Szerintem biztosan van ra logikus magyarazat. Velem hasonlo tortent par honapja. Egyik ejszaka oriasi csattanast hallottam a konyhaban, azt hittem leszakadt a paraelszivo egy resze, de minden a legnagyobb rendben. Par oraval kesobb ismet oriasi csattanas, megint kimentem, megint semmi. Aztan napokig nem hagyott nyugodni a dolog, mig vegul veletlenul eszre nem vettem, hogy a bambusz henger alaku fakanaltartom amit azelott par hettel vettem mindket oldalan hosszaban szet volt repedve, epp csak egy pici resz tartotta ossze. Es akkor esett le, hogy megvan a magyarazat. Mivel eleg vastag, jol latszott, hogy egyszerre pattanhatott szet az egyik, aztan a masik oldal.
2014. okt. 31. 10:11
Talán valaki, aki meghalt, köszönt el tőletek.
2014. okt. 31. 10:10
Aznap éjjel én se nagyon tudtam aludni..ez a történet már régebben volt, már túl léptünk rajta, de néha bennem van az, hogy mi lehetett ez. Na meg van-e összefüggés, azzal, amit itt most gyorsan elmesélek: Gyerekkoromba az ágyam az ajó felé nézett, és egyik éjszaka láttam egy sötét fekete alakot, akinek az arcát nem láttam, de kalapot viselt, nagyon megijedtem, így magamra húztam a takarót, aztán mikor kicsit megnyugodtam, akkor kinéztem a takaró felett, és ott állt mellettem. Nem csinált semmit, csak nézett, én pedig meg sem mertem szólalni, sem mozogni. Másnap elmondtam a szüleimnek akik azt mondták, hogy biztos rosszat álmodtam. Pedig NEM! Megkértem az egyik tesómat, hogy aznap cseréljünk helyet. És lááám, ő is látta azt az alakot. Aztán mikor elmesléte a szüleinknek, akkor sem hitték el. A tesóm megkérte a másik tesónkat, hogy ő is aludjon egy éjszakát ott (még mielőtt valaki mesének hinné, tényleg nem az! 6an vagyunk testvérek, és ebből 3an ugyanazt láttuk!). Na akkor ez mi lehetett? Ennyire nagy lenne a képzelőerőnk mind a 3unknak? hmm...
2014. okt. 31. 09:59
Hát nem tudom. velem olyan történt, hogy a hálószobában feküdtem, és a kisszobából lépteket és zörgést hallottam éjszaka. A hálóból nyílt az ajtó a kisszobába, az ajtó mellett volt az ágyam. összeszedtem minden bátorságom, bementem, de semmi. Mire nagy nehezen megnyugodtam, újra léptek és zörgés, és ez így ment végig. Aznap éjjel nem aludtam..
2014. okt. 31. 09:48
Ilyen már nálunk is történt. De nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget:)
2014. okt. 31. 09:48
Vagy csak simán lépjetek túl ezen...
2014. okt. 31. 09:47
Gömbvillám? Az hagyott volna nyomot...Poltergeist? Nem tudom...ha mindketten hallottátok, akkor a hallucináció kizárt, úgyhogy alighanem tényleg valami paranormális jelenség lehetett...
2014. okt. 31. 09:40
Azért ez durva...Este fél10 körül lefekvéshez készülődtünk..olyan 11 körül félálomba voltunk mindketten, mikor hirtelen hatalmas nagy zajt hallottunk..mintha valaki a konyhában leejtett volna egy üvegtálat, ami összetört! Kiküldtem a páromat, hogy mégis nézze meg, hogy mi volt ez...?! És semmi!!! A kamrától a padlásig, a szobákon keresztül mindent átnézett/átnéztünk, és semmit nem találtunk..még az udvaron is körül néztünk de sehol semmi! Érdekes, hogy mindketten ugyanazt a zajt hallottuk, és mindegyikünk megvolt bizonyosodva, hogy a házban történt a zaj, és mégsem találtunk semmit.....na ez most hogy?! Paranormális, vagy paranormálatlan jelenség?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook