Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Paraffinos kéz és lábápoláshoz van otthon géped, vagy szakemberrel csináltatod? fórum

Paraffinos kéz és lábápoláshoz van otthon géped, vagy szakemberrel csináltatod? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 23. 18:00
Nagyszerűen működik, kicsit át kellett törölni, és 1 zacskó anyaggal feltöltöttem, jó vásár volt.
8. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2016. okt. 28. 18:00
Azt tudom, hogy készen lehet kapni, egy tömb "ilyen" 1500 körül van. Nekem 1 kezelés volt annyi.
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2016. okt. 28. 17:58
Remélem, csak annyi, hogy beleragadt, amúgy igen megbízható eladó a vaterán. ..Vannak jelzések az eladókról, ez sok-sok mindent adott el, pozitív visszajelzésekkel. Köszi.:)))
6. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2016. okt. 28. 17:49

Hogy mit kell rajta tisztítani, nem tudom, mert a viasz az megszilárdul, ha nem melegíted, így azon nincs mit tisztítani, max leszedegetni a darabokat, illetve amikor te használod, akkor majd hozzáadogatni, kipótolni annyit, amennyi a használat során ki lett dobva, mert az ráragadt a kezedre, lábadra, utána meg kidobod, szóval az alap viaszos cucc legközelebb annyival kevesebb lesz.


Amúgy ezekheza gépekhez kész keveréket is lehet kapni szaküzletben. Passz. Nem tudom, hogy miért adta el, aki eladta. 4ezerért nem sok. De ha azért adta el, mert elromlott, akkor igen:)

5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2016. okt. 28. 17:31

4000-ért vettem a vaterán, még nem tudtam beszélni az eladóval. Az zavar, hogy utólag láttam meg: "tisztítás után használható."

Mondom, még nincs itt, e már elakadtam, hogy kell vajon kitisztítani?

Azt írta, 40 000 volt újonnan, hát én közelében sem látok ilyen árakat, max. 20 ezerért..újat.

Átvertek?

4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2016. okt. 28. 17:24

Igen, többször is voltam ilyenen, és jó is. Lábra is csinálták.


Gép megéri, ha olcsó, mert sokáig fogod használni, visszahozza az árát, de gép nélkül is meg lehet csinálni, egy műanyag tartó kell hozzá, johnsons babaolaj és azok a pici gyertyák, amik mécseshez valók (lábasban kell összeolvasztani megfelelőre). Az egyetlen hátránya otthon csinálni, hogy egyszerre csak az egyik kezedet csinálhatod, de a lábakat egyszerre is.


Ja, és én viaszozás alá egy sima kézkrémet szoktam, ami valami glicerines és zsíros kézkrém legyen. Jól be fogja szívni a bőr, csodákat művel ez a paraffinos kezelés.

3. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2016. okt. 28. 17:17
Magad uram ha szolgád nincs!
2016. okt. 28. 17:02
Csinaltatnam, de az ara...
2016. okt. 28. 16:57
Valaki vett már otthonra ilyen gépet, vagy csak manikürösnél csináltatjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook