Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pánikbetegen szült már valaki? fórum

Pánikbetegen szült már valaki? (beszélgetős fórum)


11. epervirág2 (válaszként erre: 10. - Gabbbicica)
2020. febr. 7. 14:33
Ebbe teljesen igazat adok neked.Èn szerencsère a kicsinèl pánik beteg voltam már,de gyógyszert nem szedtem,termèszetes úton szültem.Itt nem csak ez a gond,de ha depressziós is pánik beteg is lehet a babát sem fogja tudni,igy megfelelöen ellátni.Másik forumát nem láttam,de ez már nála elèg súlyos,csak a babát sajnálom.
10. gabbbicica (válaszként erre: 9. - Epervirág2)
2020. febr. 7. 13:43

Rengeteg tanácsot kapott a másik fórumban, amin átugrik, és csak pörög továbbra is.


Elhiszem, hogy beteg, de a baba érdekében meg kell próbálnia megnyugodni, eljárni a pszichiáterhez, esetleg keresni egy fogadott nőgyógyászt és rászánni a pénzt arra, hogy "biztonságban" legyen.


Van papírja a császár javaslatára pszichiátertől, amit megmutatott egy nőgyógyásznak (gondolom a terhesgondozóban) és azt mondták neki, hogy ennek ismeretében a 38 héten kaphat időpontot a császárra.


Szerintem hiába megy be a kórházba, elzavarják most a papírjával, főleg ha egyszer már megmondták neki, hogy ez a menete a dolgoknak.


A B verzió, hogy keres egy magándokit, eljár havonta 10-15 ezerért a rendelésére, és akkor szinte biztos lehet a császárban.

9. epervirág2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 13:28
Sziasztok! Nem szeretnèk vitát csak a vèlemènyemet írnám le.Nem tudom ki a forum inditó,de pánik beteg tudom ezt sokan nem èrtik főleg,hogy ez milyen.Az biztos,hogy többet árt igy a babának mint használ.Èn igy nem válanlnèk babát bár a kèt gyerekem születèsènèl mèg nem voltam az.Nekem is magas a pulzusom amire gyógyszert szedek,de ugy sem túl jó.Èn megèrtem,hogy aggodik ami mint már,írtam a babának nem jó,de nem hiszem,hogy más feje felett pálcát törni.Bár ki kerülhet ilyen helyzetbe.
8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 23:04

Igen szült! Sőt már a lánya is szült.

[link]

7. globus (válaszként erre: 7. - Enissa)
2020. febr. 6. 22:02

Alacsony vérnyomással, magas pulzussal kardiológushoz menni még tényleg lenne idő, és meg tudná nyugtatni. Fele probléma kipipálva.

Olyanon aggódni, amin full felesleges, mert kiküszöbölhető előre...

Nem írok többet, mert mi nem vagyunk empatikusak.

2020. febr. 6. 21:24
Itt már nem a pánik a probléma,annál sokkal nagyobb gondok vannak fejben.
5. globus (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 6. 20:49
Van igazolása a pszichiátertől császármetszésre.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 20:43

Az orvosod mit mondott. Nincs 2 egyforma terhesség, még ugyanazon nőnél sem.

A pulzusod mennyire magas? Kell járnod kardiológushoz?

2020. febr. 6. 20:19

Ha te vagy az, aki hasonló fórumot indított 1 nap alatt kettőt, kérlek próbálj meg a babára koncentrálni!

Az állandó aggódásoddal, a negatív gondolatokkal, többet ártasz, mint használsz!

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 20:05

Ennyi tüneted van összesen?

Az alacsony vérnyomás még sosem ártott senkinek, max. egy kicsit álmosabb az ember.

A magas pulzus milyen magas?


Ez már a nem tudom hányadik fórumod a terhességeddel, vérnyomásoddal, stb. kapcsolatban.

Nem próbálod meg örömmel eltölteni ezt a 9 hónapot? Miért pánikolsz? Nem akarsz babát? Vagy mi a problémád? Az állapotodon csak te tudsz javítani, ha állandóan keresel valamit, amivel felhúzod magad, attól rosszabb lesz.


Próbáld meg jól érezni magad! Nem te vagy az első terhesnő a világon és az utolsó sem te leszel. Már több milliárd vagy billiárd nő végig csinálta...

2020. febr. 6. 19:44

Pánik beteg vagyok és ez mellet depreszios is

25 hetes kismama

Pulzusom magas vernyomasom alacsony

Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook