Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panel lakásban csivava kutyus tartása? fórum

Panel lakásban csivava kutyus tartása? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. júl. 25. 08:00

ha egész nap nem vagytok otthon, akkor kifejezetten kínzás a kutyának


hova vizel? neki is kínlódás ám visszatartani, nem csak Neked!

2014. júl. 25. 07:58
Ez azért így nem biztos hogy igaz.Ha komolyan kérdezed akkor ajánlanék neked egy hoxás nicket akitől nyugodtan érdeklődhetsz a csivavákról+lakásban tartásukról-csivavamentéssel is foglalkozik.
2014. júl. 25. 07:57
Ja és ami nem nagyon szőrös, rövid szőrű!
2014. júl. 25. 07:57
Értem, akkor a csivava nagyon ugatós fajta ha egyedül van otthon? Akkor milyen egyéb kistestű kutyaus való lakásba?
2014. júl. 25. 07:57
Sziasztok! Kisfiam (7 éves) nagyon szeretne egy pici testű kutyust, de a férjem azt mondja, hogy rajta kívül más állat nem lesz a lakásba...! Na mindegy, ha meg tudom győzni egyszer, akkor akinek van pl. csivavája, napi hányszor kell levinni pl. sétáltatni, és a gondozása is érdekelne! Mi ugyanis dolgozunk, és nem tudom mennyire lenne rossz neki az egyedüllét...segítséget kérek. Nem akarom, hogy a kutyusnak szenvedés legyen, mert akkor inkább lemondunk erről a dolgoról. Szobatisztasággal kapcsolatban is szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet leszoktatni őket a lakásba piszkolásról? Köszi mindenkinek minden választ!
2014. júl. 25. 07:55

büdi kisállat szag lesz


nem való a kis élettér egy kutyának sem


minden csupa kutyaszőr lesz


valószínűleg ugatni fog , míg haza nem értek, a szomszédok a falnak mennek majd

2014. júl. 25. 07:54
Panel lakásba csivava kutyus tartása?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook