Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 kutyus a lakásban? fórum

2 kutyus a lakásban? (beszélgetős fórum)


14. micimacko62 (válaszként erre: 13. - Nadry)
2012. jún. 15. 13:19

Neked milyen kutyusaid vannak,hogy össze verekednek. egy nemüek?

Mikor anyosomat hozzánk költöztettük neki volt egy spicc fajtáju kutyusa/9éves volt/ és az is fiu volt de a mi kis kutyánk játszott vele soha egy hangos szó nem volt közöttük.Ha nem tetszet neki egyszerüen lerázta és ott hagyta.

Ezért gondolom ha lenne másik kutyánk mellettte azzal is eljátszana.

De azért egy kicsit tartok töle nehogy veszekedés legyen.

13. nadry
2012. jún. 14. 21:40
nekem is két kutyám van, de véletlen alakult így. Kezedetben jól megvoltak egymással, mostmár külön kell kivinni őket, mert állandóan összeverekedtek és csupa vér lett a lakás...szar helyzet, de nincs szívem egyiktől sem megvállni.
12. ba99d16e42 (válaszként erre: 9. - Micimacko62)
2012. jún. 14. 18:59

Dehogy veszekedősek meg balhésak.. ugatni meg természetesen akkor ugat ha jön valaki, jelző kutya. Ezekről a kicsi fajtákról azért mondják hozzá nem értők, hogy veszekedős fajta, mert egy csomó idős néni tart ilyen kutyát, aki ha meglát egy másik -akár kicsi akár nagy- ebet egyből ölbe kapja a kis yorkiját aminek következtében a kutya nem szocializálódik normálisan és félős lesz megmorog megugat más kutyát/állatot.

Minden nevelés kérdése..

11. salabakter (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2012. jún. 14. 18:41

Vagy:Havannai pincs:)

De nem tartozik a kérdéshez,hogy mi a helyesírása:)

:))

10. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 9. - Micimacko62)
2012. jún. 14. 18:22
próbáld meg. majd meglátod, hogy lesznek el együtt
2012. jún. 14. 17:57
Én nem szeretnék kislány kutyust,mert ugye azt őrőkké macerálná,igy fiú kutyusban gondolkodok.Nem fognak balhézni?olyat olvastam hogy a yorkik nagyon balhésak veszekedösek és ugatosak.
8. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 7. - Micimacko62)
2012. jún. 14. 17:46

nem hiszem hogy gond lenne. mikor magunkhoz vettük a "kiskutyánkat" mi is attól tartottunk hogy mit kezd majd sétáltatás alkalmával a kiskutyákkal. de szerencsére jól kijönnek..haverok..van amelyiket maga alá gyűri, és hempergeti a fűben, mint egy sodrófát:)


de ha esetleg birtokvágy uralkodik el rajta, hogy ő van n előbb, akkor esetleg lehet nézeteltérés. de nem jellemző

2012. jún. 14. 17:40
Ez nagyon aranyos,csak a kutyusunk nem jár ki az utcára, és félek hogy a pici yorkit össze-vissza fogja dögönyözni.Mert ő nem olyan " kicsi"bichon ,hanem a fajtájától kicsit nagyobb.
2012. jún. 14. 17:32
Ja, bocs: nem írtam, hogy mindkettő szabadon ki-be jár, szintén kertes ház...de itt szunyálnak a lábamnál.
2012. jún. 14. 17:30

A Gazdán múlik.

Én probléma nélkül tartok felnőtt pumi keveréket, és fiatal komondort. Mindkettő kan, bár a pumit még a menhelyen ivartalanították.

Ő került ide először, a komondor 8 hetesen pár hónap múlva követte. A komondor a házőrző, a pumi meg a bácsi!!! :D

(Ha már tartjátok: a fajtanév helyesen leírva: bichon. 'S' nélkül, viszont 'c'-vel.)

2012. jún. 14. 17:30
nyugodtan szerezz. nem lesz gond. ,de azért figyeld őket az elején, és ha nincs békesség, különítsd el őket:)
3. salabakter (válaszként erre: 1. - Micimacko62)
2012. jún. 14. 17:23
Nyugodtan vehetsz!Nálunk négy bischonunk van,és egy törpr spicc,sőt 3 db bischon baba 3 hónaposak.Mindenki tudja,hol a helye a rangsorban,az még az első héten eldől.
2012. jún. 14. 17:22

Nekem is két kutyám van,jól kijönnek egymással,bár az egyik fiú,a másik lány.

Neked célszerű fiút venned,mert ugye nem azonos fajták lennének,és hát akkor.....

2012. jún. 14. 17:17

Van 1 4 éves bishon kutyusunk/fiu/ és gondolkodok,hogy mellé veszek egy kis yorkit.

Szerintetek össze vesznek,vagy jól el lennének egymással.

Családi házban lákunk,igy ki-be járkálhatnak.

Véleményetekre lennék kiváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook