Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ózonfogászati kezelés gyerekeknél, tapasztalatok, helyek? fórum

Ózonfogászati kezelés gyerekeknél, tapasztalatok, helyek? (tudásbázis kérdés)


8. v.v.viki (válaszként erre: 7. - 991c3bb01e)
2010. márc. 31. 10:23
most 5 éves, nyáron voltam vele ott... igazából nem tudom, lehet, hogy a kezelés nélkül gyorsabb lenne a romlási folyamat... lassan már majd elkezdenek kiesni a tejfogai...
7. 991c3bb01e (válaszként erre: 6. - V.v.viki)
2010. márc. 29. 16:35
Most milyen idős a fiad? vagyis mennyi idő telt el a kezelés óta? valahol olvastam, hogy félévente kontrol kell. Nagyon nem tudom, hogy elvigyem-e ilyenre a lányom, mert nekünk az utiköltség is 10ezer körül van, és csak ott tudják megmondani, hogy hány alkalom kell :(
2010. márc. 28. 22:31
Kisfiamnak még bébikorában sérült az egyik tejfoga, valószínű, hogy beütötte a kiságy rácsába. Idővel elkezdett szúvasodni. A Madách-dental - ba vittem, mert a neten olvastam én is az ózonkezelésről... 2 alkalom volt, 20 ezer forint, plusz 6000 egy krém, de mégis nagyobb lett a lyuk a fogán... nem erre számítottam, mert azt mondták, hogy nem romlik tovább. Viszont lehet, hogy lassította a folyamatot.
2010. márc. 28. 22:19
A Kolosy téren van egy fogászat, ahol végeznek ózonos kezelést. Tapasztalatom nincs, de olvastam róla és állítólag csak a beteg részt kezelik, a többi ép rész nem sérül feleslegesen. Nekem szimpatikusnak hangzik.
2010. márc. 28. 21:47
igen tejfog, de ami nagyon aggaszt az hogy néha fájlalja, és a doki így se csinált semmit
2010. márc. 28. 21:45
tejfog, feltételezem?
2010. márc. 28. 21:43
A lányomnak letört az első fogából egy darab és most elkezdett szuvasodni. Voltam a körzeti fogorvosnál aki semmit nem csinált vele. Ezután magán fogorvosnál aki csak "bekente lakkal". Nagyon sokat olvastam már interenet az ózonos fogkezelésről, de sajnos csak Budapseti fogászatoknál. Miskolcon tud valaki olyat ahol végeznek ilyen kezelést?
2010. márc. 28. 21:40
Ózonfogászati kezelés gyerekeknél, tapasztalatok, helyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook