Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvoda indul holnap fórum

Óvoda indul holnap (beszélgetős fórum)

11. Katuska1982 (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. szept. 7. 20:53
Mondjuk,az nem hiszti volt. Az első nap én vittem,akkor nem sírt. A második nap az apja,akkor üvöltött utána. Ma is az apja,ma nem sírt. Holnap én viszem,es nem hinném,hogy sírni fog.
10. Sütikee (válaszként erre: 9. - Katuska1982)
2022. szept. 7. 19:28
Máshogy nem megy. Be fog szokni, ne aggódj. Általában az első időszak után már csak anyának szól a reggeli hiszti, csak hogy ne érezze jól magát, de miután a szülő elmegy, már játszik, és jól érzi magát!
9. Katuska1982 (válaszként erre: 7. - Tyityu)
2022. szept. 7. 10:03
Anya nélküli=átöltöztetem a gyereket,átadom az óvónőnek és hazamegyek. Nem mehetek be. Bár ez megdőlt tegnap,mert a férjem vitte es üvöltött utána,de beengedték a csoportba férjemet,jatszott vele,majd lelépett dolgozni. Elterelték szegenynek a figyelmét. Amikor érte mentem,semmi baja nem volt már régen...
8. Sütikee (válaszként erre: 6. - Nenda)
2022. szept. 5. 22:10
Ez így van, helyesen tetted, nem mindig jó a sok búcsúzkodás, mert a visszájára sülhet el. Biztos jól fogja érezni magát.
7. tyityu (válaszként erre: 1. - Katuska1982)
2022. szept. 5. 21:11
Szia ! Nem nagyon ertem mit jelent az anya nelkuli beszoktatas. Az en lanyom is most kezdte az ovit. Ahol mi elunk mar csutortokon elkezdodott. Elso nap fel orat lehetett veluk maradni, masnap mar egy percet sem. Itt nincs menza, egy heten ketszer viheti magaval az ebedet es megmelegitik nekik. Ma mar egesz nap maradt, ott ebedelt. Reggel fel 9-re viszem, delutan fel 5-re kell menni erte. Ha nem ott eszik akkor fel12-re kell erte menni es vissza vinni fel 2-re. Egyszer sem sirt, elso ket nap kicsit elszomorodott mikor eljottem, ma mar boldogan ment be a terembe es delutan is teljesen kiegyensulyozottan talaltam, boldogan meselte a napjat. Mindezt ugy, hogy eddig minden idot vele toltottem, soha sem volt tavol tolem/tolunk. Ugy gondolom ebben a korban mar megernek az elvalasztasra, bar mi mar honapok ota sokat beszelunk az ovirol, ugy gondolom rendesen felkeszitettuk. Nem gondolom hogy tul kellene bonyolitani. Bar lehet ovonon is mulik hogy erzi magat a gyerek.
6. Nenda (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. szept. 5. 20:34
Szerintem nem hülye módszer. Fontosabb, hogy ne orditva hagyjam ott. De nem fogok ezen vitatkozni veled, nem ezért jöttem ide, de inkább hagyom akkor ezt a fórumot, nem akarok konfrontálódni senkivel.
5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Nenda)
2022. szept. 5. 18:55
Jesszusom! Mi ez a hülye módszer!!?? Mindig el.kell köszönni a gyerektől!!!
4. Nenda (válaszként erre: 3. - Katuska1982)
2022. szept. 5. 09:04
Én is így szoktattam be, hogy 2 órát maradt, majd 3 órát, utána már maradt délelőtt, de úgy, hogy ott voltam, és egy óvatlan pillanatban, amikor nem figyelt elillantam. Ma reggel már átadtam az óvónőnek, de 'hál Istennek nem volt para, kicsit legörbült a szája, de még mielőtt sírni kezdett volna az óvónő rögtön elterelte a figyelmét, ölben bevitte, nem volt sírás. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam, bár valszeg nem mindig így lesz. Minden esetre, sokkal könnyebb volt így nekem is ott hagynom.
2022. szept. 4. 21:03
Az én lányom csak 2 órát marad,ez a szoktatás.
2. Nenda (válaszként erre: 1. - Katuska1982)
2022. szept. 4. 19:24
Szia! Az én kislányom is holnap megy oviba, bár mivel augusztusban már nyitva voltak, elkezdtük 1 hete a beszoktatását. De holnap marad először ott délig úgy, hogy reggel már ott hagyom, mert nekem is mennem kell dolgozni. Liftezik is a gyomrom, hogy mi lesz.
2022. szept. 4. 12:57

Sziasztok!

Gyertek,akiknek most kezdi gyereke az ovit. Anya nélküli beszoktatas.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook