Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Óvatosan a hajfestékkel! fórum

Óvatosan a hajfestékkel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Óvatosan a hajfestékkel!

1 2 3 4 5 6 7 8
9. Gagababi (válaszként erre: 5. - Zena01)
2011. okt. 18. 10:46
Szia, légyszíve nekem is írd meg!!! köszi!
2011. okt. 18. 10:42

Jó ez a cikk, mert remélem sok divatőrült nőt elijeszt a teljesen felesleges hajfestéstől!

Én 31 éves vagyok, és soha nem festettem a hajam, soha nem volt műkörmöm, sminkelni sem szoktam, maximum átlag évente egyszer, mikor az alkalom igazán megkívánja.

Nem járok szoláriumba, és a divat diktálta egészségtelen lábbeliket és különféle ruhaviseleteket sem részesítem előnyben.

Igaz, hogy nem vagyok "trendi" (jajj de utálom ezt a szót!), de legalább egészséges vagyok, és nem költök el havonta súlyos ezreket teljesen felesleges, és egészségtelen dolgokra.

Ezt a pénzt inkább egészséges élelmiszerekre fordítom (tengeri hal, lazac, teljeskiörlésű pékáru, biotermékek stb.).

Nagyon elítélem, ha valaki gondolkodás nélkül a divat után megy, ha az szabja meg a kinézetét, és ezáltal negatív irányba befolyásolja az egészségét. Lehet, hogy durva amit mondok, de az ilyen meg is érdemli a sorsát...

Elnézést, ha valakit megbántottam, de lányok, asszonyok, anyukák: ne a divat legyen az első, ne az határozza meg az életeteket, a kinézeteteket bármi áron...!

Ne az legyen a legfontosabb, hogy egy nap hányan fordulnak meg utánad az utcán. Szerintem.

2011. okt. 18. 10:29
Ez borzasztó lehet, sajnálom. Sajnos még eletelik egy jó pár hónapba, évbe mire helyrejön a hajad :( Remélem most már megtalálod rá a megoldást!
6. Lullaby70 (válaszként erre: 5. - Zena01)
2011. okt. 18. 10:28
Nekem is írd meg légyszi! :)
2011. okt. 18. 10:27
Évek óta hennával festem a hajam. Muszáj, mert nagyon őszülök. Előtte hagyományos festéket használtam, de azoktól mindig viszketett a fejbőröm. Nekem egy műtét utáni erős hajhullásomat (fele lett a hajam mennyisége) egy kapszula szüntette meg. Ha akarod elküldöm a nevét priviben, mert még reklámnak minősül.
4. manó2000 (válaszként erre: 1. - Anda83)
2011. okt. 18. 10:24

Nagyon jó, hogy megírtad ezt a cikket! Szerintem sok embert érint hasonló probléma.

Kívánom, hogy helyrejöjjön minden!!!

3. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - Anda83)
2011. okt. 18. 10:23

Ezt a cikket akár én is írhattam volna. :( Június óta ugyanezzel kínlódok. Most elkezdtem a Vichy ampulla kúráját, és azonnal elkezdett csökkenni a hullás. Bízom benne, hogy most már regenerálódik a fejbőröm.

Baromi drága, de muszáj rá beruháznom. Lehet, hogy még a Jézuskától is ilyet fogok kérni, ha tényleg beválik.

2011. okt. 18. 10:18
Ez nagyon durva.Ilyen helyzetben nem voltam, csak hasonlóban, így azt hiszem, tudom mit érzel. Az ember fél a tükörbe nézni minden nap. Vajon mit fog viszontlátni?-És nem találja a megoldást. Remélem, az új gyógyszer/steroid segít. Drukkolok!
2011. okt. 18. 10:11
Hajfesték allergia - amire soha nem számítottam. 10 évig festettem a hajam, mindig probléma nélkül. Az allergiát csak hírből ismertem, soha, semmire nem voltam érzékeny. És akkor, mint derült égből a villámcsapás, az utolsó hajfestésem megbosszulta magát...

Ugrás a teljes írásra: Óvatosan a hajfestékkel!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook