Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni fogfehérítés fogorvosi rendelőben kapható, előzőleg elkészített sínnel. fórum

Otthoni fogfehérítés fogorvosi rendelőben kapható, előzőleg elkészített sínnel. (beszélgetős fórum)


7. vic. (válaszként erre: 5. - 2d5a00656a)
2009. nov. 1. 22:01
Még annyit, hogy a tiéd hány százalékos(a zselé)? és nappali gondolom ha 2 órát van rajtad. Kicsit drága a sín! Sztem az anyag(fehérítő) ami többe kerül nem? Hol csináltattad? Ha nem publikus, jöhet privibe is.:)
6. vic.
2009. nov. 1. 21:56
Köszi a válaszokat!
5. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Vic.)
2009. nov. 1. 18:10

Nekem a fogorvos csinált szilikonsínt a fogamról ,és egy zselés állományú cuccal fel kell tölteni 2 órát van rajta,kb, egy hétig naponta.Fél évenként ismétlem..Nem annyira ultraviolás fehér lesz mint a 80 ezres fényterápiás,de azért fehéren tartja.A sín 32 ezer volt /gipsznyomatot vettek ,és arról csinálták a szilikonsínt,a cucc 8 ezer /egy adag/hét/

Vettünk stopshoposat is,de abban tized akkora erősségű a hatzóanyag tartalom,így nem annyira jön be...

4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 3. - Vic.)
2009. nov. 1. 17:24
igen
3. vic. (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2009. nov. 1. 17:19
akkor biztos éjszakai volt, ha 8 órát kellett fenn lennie.
2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Vic.)
2009. nov. 1. 17:16

Barátnőmnek volt ilyen.Látványos volt az eredmény,mondjuk annyira hófehéret nem tud csinálni,mint amit a fogorvosi rendelőben csinálnak 1-2alkalom alatt...de azért tényleg sokat fehéredtek a fogai,pedig neki olyan volt,hogy minden nap 8órát kellett a sínnek fent lennie és bizony neki az nem mindig jött össze,többnyire 5-6órát hordta,de így is eredményes volt.


Amiért én nem választanám,ha szükségem lenne ilyesmire,hogy a fogréseknél ill. ahol a fogak találkoznak,a mélyedéseknél nem tud teljesen bejutni a zselé és ott nem fehérít ki annyira.Mondjuk ez csak nagyon-nagyon közelről feltűnő,lehet ha barátnőm nem mondja,fel sem tűnt volna... Mondjuk ha nem annyira egyenes egy fogsor,akkor ott azért ez szerintem jobban ki tud jönni problémaként...


De ha nem annyira elsárgultak a fogai(nem vagy erős dohányos,vagy nem iszol sok kávét,stb)akkor szerintem szuper megoldás..

1. vic.
2009. nov. 1. 14:32
Használt már valaki otthoni fogfehérítőt? Olyanra gondolok, amit fogorvosi rendelőben kapni, előzőleg elkészített sínnel együtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook