Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztálytárs probléma!Segítsetek kérlek! fórum

Osztálytárs probléma!Segítsetek kérlek! (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 30. 10:30
ja és mondanom sem kell, hohy nem híívta föl a to, hazudott, csak hogy megnyugtasson
2009. nov. 30. 10:29

sziasztok a következő gondban vagyok

Egyetemre járok, és van egy osztálytársam aki nem vette fel az összes tantárgyát merő figyelmetlenségből, letelt a határidő én mondtam neki, hogy menjen a tanulmányi osztályra majd ott segítenek valahogy, és azt mondta, hogy felhívta a sulit és megbeszélték, hogy marad így.

17 tantárgyunk van és 6-ot nem vett föl ez elég sok.

Én mikor valamiért bementem a to-ra akkor megbeszéltem ott egy nővel, hogy beküldöm az osztálytársnőmet, hogy intézzék el a tantárgyfelvételt,ezt én mondtam az osztálytársnőmnek és nagyon csúnyán leszidott, hogy ne törődjek az ő dolgával(egyébként barátnők vagyunk)majd elintézi ha akarja.

Azóta rendeződött a viszony és kérdi tőlem, hogy megyünk e együtt erre és erre a vizsgára én meg mondom, hogy nem vizsgázhatsz mert nem vetted föl a tantárgyakat azokból, ő ennek örült csak az a baj, hogy jövőre 18 tantárgyunk lesz és 1 évet kell neki görgetni, még az is lehet, hogy több lesz jövőre mert attól tartok, hogy ezek a tárgyak egymásra épülnek.

Azért felhívtam az ismerőst a tanulmányi osztályon, hogy nehogy butaságot mondjak és ő nem megy el vizsgázni mert én azt mondtam, hogy nem lehet ha nem vette föl a tárgyakat és azt mondták, hogy 6 tantárgyat nem is görgethet mert minden félévbe vannnak kreditpontok és ha nem ér el egy bizonyos határt akkor kizárják, ja és azt mondta, hogy nem fogja tudni csinálni 18+ 6 tantárgy+ ha még egymásra is épulnek a félévek

Kérdésem: Mit tegyek? elmondjam a barátnőmnek, hogy bajba van, és max soha nem szól hozzám, vagy nem majd rájön magától

egyébként én szóltam neki sokszor, hogy ebből baj lesz és mindig leszidott, hogy az engem ne érdekeljen

nem merek neki szólni, félő, hogy nem is hinne nekem

azt tervezi, hogy a felvett tantárgyakből is kihagy 1-2-t mert nem tud elmenni vizsgázni

kedvelem ezt a csajt barátnők vagyunk és segíteni akarok neki

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook