Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Összetartó családot keresek fórum

Összetartó családot keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
381. 55Judit (válaszként erre: 377. - Globus)
márc. 24. 15:19
Mint a narancs evéshez, Feltétlen!😉
380. Zsu59
márc. 24. 15:17
Meg annyit szeretnék hozzá tenni hogy nem minden áron akarok eltartast kötni.mivel van munkám és ott jól érzem magam.ezzel szeretném lezarni ezt a részt.megköszönöm.üdv.de ha nem gond itt maradok a csoportba.
379. Zsu59 (válaszként erre: 374. - Enissa)
márc. 24. 15:10
A Németországi pl.4 évig ágyban fekve.a többi pedig amikor én oda mentem már akkor is évekig feküdtek ágyban betegen.ugy hogy nem kellene engem semmivel gyanúsítanak.mert ez igen sértö
378. Enissa (válaszként erre: 377. - Globus)
márc. 24. 14:50
Csak elkezdeni nehéz,utána kívánja a szervezeted.
377. globus (válaszként erre: 373. - 55Judit)
márc. 24. 14:23

Most ettem narancsot, megkínáltak.

Sporthoz, gyalogláshoz nagyobb lelkierő szükséges.

376. michelle.r (válaszként erre: 373. - 55Judit)
márc. 24. 14:22
Simán le lehet szokni az édességről, ha tényleg akarod. Bírj ki 3-4-5 napot, akkor is, ha ölnél érte. CH függőség, "le tudsz jönni ról', mint bármilyen addigtív dologról. És akkor nem kell kalóriát se csökkentened.
375. Piroska52 (válaszként erre: 365. - Zsu59)
márc. 24. 14:11
Azért lassan csak kibújikaz a nagy ,,,önzetlenség,,,
374. Enissa (válaszként erre: 362. - Zsu59)
márc. 24. 14:11

Andersen elsírná magát, hogy ő nem tudott ilyen mesét írni.

Hogy a viharba ne lenne ez üzlet.

Na, én ilyen duma miatt tuti nem hívnám fel, mert ekkora feladatot csak úgy, mert szeretem az embereket, nem vesz épeszű ember a nyakába, és el sem hiszi ezt tisztatudattal senki.

Ilyenkor elgondolkodom, hogy ilyen gondoskodásból mennyit is tapaszralt ön a bőrén?

Az teljesen normális dolog, hogy ennek bizony ára van. Komoly munka van ebben, ha jól végzi valaki.

Amit ön feltett ajánlóleveleket, hát nem sokáig éltek a gondozottai.

373. 55Judit (válaszként erre: 372. - Globus)
márc. 24. 14:11

Hasonlóan gondolom. Csak alig észrevehetően, fokozatosan. Akkor sem egyszerű. Ha feltúrok mindent és nem találok semmi édességet, képes vagyok fügelekváros kenyeret enni. Most is sóvárgok valami nasi után, de csak egy főtt tojást találtam😀, mivel édesség hiányzik, büntetésből most elmegyek gyalogolni.

Jó neked hogy nem vagy édesszájú! Irigyellek!

372. globus (válaszként erre: 370. - 55Judit)
márc. 24. 14:06
Szerintem nem fog megártani. De nem hebehurgyán, csak kicsit visszább. Gondolj a fügére, kerti gyümölcsökre, mindenről nem lehet lemondani...
371. 55Judit (válaszként erre: 369. - Globus)
márc. 24. 14:05
👍👏
370. 55Judit
márc. 24. 14:04
Globus tényleg mi a véleményed a kalóriacsökkentésről? Régebben olvastam, hogy aki csökkenti a bevitt kalóriát, annak lelassul az anyagcseréje, ezt követően a kevesebb kalóriától is hízni fog. Én gondolkodom abban hogy kicsit csökkenteném a kalóriabevitelt, de félek tőle. Ugyanis nem szeretnék hízni. De kalóriát számolgatni se, csak egyszerűen csökkenteném a szénhidrát bevitelt mert úgy érzem az én koromban ezt már így "illik" különben bajok lesznek. Te hogy gondolod?
369. globus (válaszként erre: 368. - 55Judit)
márc. 24. 14:03
Neked max. 30 éves való :)))
368. 55Judit (válaszként erre: 366. - Globus)
márc. 24. 13:58

Én egészségesen étkezek és sportolok. Előfordulhat hogy a nálam 10 évvel fiatalabb gondviselőm hamarabb lerobban mint én.

Most gondolok arra, mi lenne ha engem nem vállalna el senki, mert nem bízik abban hogy túlél?😜😂

367. 55Judit (válaszként erre: 366. - Globus)
márc. 24. 13:54
Bizony, először még jól vagyunk, utána meg már nem. És nincs kőbe vésve az sem, hogy a gondozó tovább jó egészségnek örvend mint a gondozott. Nagyon sokszor megfordul a kocka. Ha a gondozó valami oknál fogva nem tudja tovább vállalni a gondozottat, mindent bukik. Még az addig gondozásba föccölt időt és energiát is.
366. globus (válaszként erre: 363. - 55Judit)
márc. 24. 13:47
Ismerősöm majdnem harminc évig gondozta a szomszédasszonyát abban bízva, hogy majd megkapja a mellette lévő telket, egybenyitják. Tény, az elején nem volt nagy feladat, de a végére igen, férje többször elmondta, hogy ezt nem lehet kibírni, ennyi idő alatt inkább vették volna meg.
365. Zsu59 (válaszként erre: 363. - 55Judit)
márc. 24. 13:42
Nem biztos hogy valaki évekig fog ágyban feküdni.en mikor elvalalom akkor még járó és teljes tudatában van,mert csak akkor tudok vele szerzödest kötni.es azt kínálom hogy élete végéig elgondozom.es természetesen az ingatlanra vagy amit ö feltud ajánlani.
364. 55Judit (válaszként erre: 362. - Zsu59)
márc. 24. 13:39
Valahogy a személyes találkozásig is el kéne jutni. De nem árulod el még mindig hogy mivel keltenéd fel valakinek az érdeklődését irántad legalább annyira hogy megforduljon a fejébe: Na ezzel a nővel érdemes lenne megismerkedni közelebbről.
363. 55Judit (válaszként erre: 362. - Zsu59)
márc. 24. 13:36

Nem a fenét, ne idegesítsél most már fel! Csupán szeretetből nem vállalsz fel egy idegent. Lelkiismeretesen, becsületesen elgondozni valakit irgalmatlan nagy feladat főleg ha sokáig tehetetlenül fekszik. Tudom, csináltam családomban. Ha olyan becsületesen minden igényét kielégítjük egy kiszolgáltatott embernek ahogyan azt ő szeretné, mondhatom, embert próbáló! Aki azt mondja hogy emberszeretetből csinálja, ez csak egy emberi kapcsolat (de milyen???) az hazudik! Emberi kapcsolat persze! De milyen? A világon a legnehezebb!

Mégsincs itt még mindig hogy mit kínálsz, mit nyújtasz egy gondozottnak! Egyáltalán mivel kelted fel valakinek az érdeklődését?

362. Zsu59 (válaszként erre: 357. - 55Judit)
márc. 24. 13:18
Nemakarok semmit eladni ez egy személyes találkozás és mindenki elmondja mit vár el a másiktól.es utána mehet a többi dolog.szamomra ez nem üzlet.ez egy emberi kapcsolat
361. Zsu59 (válaszként erre: 359. - Tumbo2)
márc. 24. 13:15
Ha mondjuk 130kg lenne az otthonba is géppel fogják emelni mert senki nem fogja tudni önt felemelni
360. Zsu59 (válaszként erre: 354. - Enissa)
márc. 24. 13:14
Én akkor nem vállalok el valakit ha nem felelünk meg egymásnak,nem vagyunkszimpatikusak egymásnak.
359. tumbo2 (válaszként erre: 343. - Zsu59)
márc. 24. 12:57
röhögőgörcsöt kapnék,bár inkább sírhatnékom lenne,ha géppel emelgetnének.
358. tumbo2 (válaszként erre: 343. - Zsu59)
márc. 24. 12:55
jesszus.
357. 55Judit (válaszként erre: 356. - Globus)
márc. 24. 12:33

Csak lehet valami oka.

De igazad van, én is úgy lépnék színre bármit reklámozok, hogy részletes leírást adok arról amit nyújtani tudok. A felmerülő kérdésekre egyértelmű és teljeskörű választ adok. Aztán az érdeklődő eldönti hogy erre vágyik, vagy sem.

356. globus (válaszként erre: 353. - Zsu59)
márc. 24. 12:06
Véleményt, konkrétumot semmiképp, de általános tájékoztatót feltétlenül. Egy termékről, szolgáltatásról mindent leírnak, mielőtt létrejön a szerződés, ügyfél eleve információk birtokában veszi fel a kapcsolatot hirdetővel. Ugy nem lehet eladni Marketplacén sem, hogy "szép ház eladó", mert nem kelti fel a figyelmet. Sajnos információ dömpingben élünk, verseny folyik azért, ki tudja figyelemfelkeltőbben, részletesebben eladni magát. Teljesítés a második lépés. Én nem mondom, hogy a munkád rossz, hiszen ezt tényleg nem tudhatom, csak a kuncsaft vadászatod tűnik unszimpatikusnak. Miért nem lehet személyes kontakt előtt az ügyletről kicsit többet tudni.
355. Enissa (válaszként erre: 351. - Zsu59)
márc. 24. 10:54
Miért szereti és tiszteli az időseket?
354. Enissa (válaszként erre: 353. - Zsu59)
márc. 24. 10:52
Ön mi miatt, mi az az ok, ami miatt nem vállal el valakit?
353. Zsu59 (válaszként erre: 352. - Globus)
márc. 24. 10:48
Óvatosnak is kell lenni addig amíg a személyes találkozó nem történik meg senki nem tud a másikról véleményt mondani.nekem ez a véleményem.en addig elsem valalok munkát amíg legalább videohivasban nem tudunk beszélni.
352. globus (válaszként erre: 349. - Zsu59)
márc. 24. 10:25
Azért írtam, amit, mert a jelen válaszolók közül konkrétan kettőről tudom, hogy gondozót keres(ne). Úgy látom, óvatossá váltak.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook