Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Összetartó családot keresek fórum

Összetartó családot keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
441. 55Judit (válaszként erre: 435. - Zsu59)
márc. 25. 13:55

Az a baj, hogy így itt soha nem jutsz el addig hogy valaki személyesen kíváncsi legyen rád mint gondozóra, mert nem vagy hajlandó elárulni mit tudsz nyújtani. valamivel pedig fel kell kelteni az érdeklődést magad iránt ha gondozót akarsz.

Egyébként meg ha úgy érzed téged bántanak itt, miért is szeretsz itt lenni? Ennél a fórumnál nincs szórakoztatóbb időtöltésed? vagy van itt 1 ember akit szívelsz annyira hogy miatta jössz?

440. Piroska52 (válaszként erre: 435. - Zsu59)
márc. 25. 13:54

Értem én, de ha most van ápolt, akkor mért kell keresni olyat aki eltartási szerződést kötne?.

Mi lesz, az ápolttal?

Vagy a másik várjon, amíg amaz feladja a harcot?

439. Zsu59 (válaszként erre: 437. - Enissa)
márc. 25. 13:51
Mit ki írt helyettem?
438. fokhagyma (válaszként erre: 431. - Zsu59)
márc. 25. 13:47
No, akkor mindjárt az elején így kellett volna fogalmaznod. Ha azt írtad volna, hogy házi gondozó vagy, de azt se zárod ki, hogy kölcsönös szimpátia esetén eltartást is vállalnál ingatlanért cserébe, elkerülhettél volna minden nézeteltérést.
437. Enissa (válaszként erre: 435. - Zsu59)
márc. 25. 13:46
Ezt ki írta, ön helyett?
436. Zsu59 (válaszként erre: 434. - Enissa)
márc. 25. 13:46
Igen a néni meghalt mert szivbeteg volt,sajnos nagyon nehéz volt mert amíg ki ért a mentő nekem kellet próbálni újra éleszteni.de a mentösöknek sem sikerült.
435. Zsu59 (válaszként erre: 432. - Piroska52)
márc. 25. 13:44
Amit írtam abban nem volt semmi flegma csak azt írtam hogy most dolgozom,és csak akkor fogok kötni majd eltartasit ha valakivel személyesen beszélek.nem értem ebben mi a bántó.engem bántanak itt.de ez soha nem zavart mert mindig úgy voltam nem az a lényeg mit mond hanem ki mondja.de gondolom ezt a közmondast önök is ismerik.en ismeretlenül soha senkit nem bántok.
434. Enissa (válaszként erre: 433. - Zsu59)
márc. 25. 13:43

De ott volt a fotón a néni, akit gondozott. Akkor vagy felelőtlenül ott hagyta, vagy mégis elhunyt.

Nincs ezzel gond, ha el is hunyt, az élet rendje, fiatalon is történhet bármi, csak akkor legyen következetes a történettel.

433. Zsu59 (válaszként erre: 413. - Enissa)
márc. 25. 13:39
Igen azért tartott 1 évet mert én utána elmentem külföldre dolgozni.de az Attila a néni fia meg írta amikor az anyukája meghalt valószínű azért mert becsületes voltam.
432. Piroska52 (válaszként erre: 430. - Zsu59)
márc. 25. 13:38

Pont ezért nem csípnek itt, mert flegma tetszen lenni.

Magas lóról beszélni nem szép dolog. Hű de nagyot lehet pottyanni.

431. Zsu59
márc. 25. 13:33
Már leirtam hogy én idösgondozo vagyok,és ezt is csinálom jelen pillanatban is.ha majd egyszer úgy alakul hogy valakivel szimpátia alakul ki és eltartora lesz szüksége akkor majd vele személyesen megbeszelünk mindent.es egyeztetünk neki mire van szüksége,és én ezért mit várok.
430. Zsu59
márc. 25. 13:27
Nem szoktam egy munka helyemen sem ezt meg mutatni csak ha kérik.es megadom hozzá az illető telefenszámat és ha akarja felhivja és leinformal.ez gondozoi munka itt nem kell az ajánló levelet ellenjegyezni se pecsetelni mivel a család adja ahol dolgozok.esetleg meg valamit?nem tudnak nyugodtan kerdezzenek.üdv.
429. Enissa (válaszként erre: 427. - 55Judit)
márc. 25. 13:01

Részben pont ezt akartam leírni.

Hogy nem mindenkinek van igénye arra, hogy bármilyen + tudása legyen a gondozónak, többeknek elég, ha megetetik, megitatják, rendet tartanak némileg körülötte.

428. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 427. - 55Judit)
márc. 25. 12:57
teljesen egyet értünk.
427. 55Judit (válaszként erre: 423. - 5d8fd6c5cb)
márc. 25. 12:55

Nem csak iskolázott, vagy ilyen témában is tájékozott idősek vannak akik gondozóra vágynak. Van akinek elég ha az orra elé dugsz egy cetlit egy direkt neki szimpatikusnak írott szöveggel és már ki is alakult a bizalom részéről.

Én nem állítom hogy Zsu átverne bárkit is. Isten őrizz! Viszont mindannyian ismerünk olyan esetet hogy valaki átver időseket egy telefonhívással, vagy kicsalnak valakitől banki adatokat annak ellenére hogy a csapból is az folyik hogy ne adjuk ki soha senkinek.

426. 55Judit (válaszként erre: 424. - Lady Lavender)
márc. 25. 12:49
Tegnap írta hogy itt akar maradni a fórumon. Nekem nincs ellenemre, csak legyen értelme.
425. 55Judit (válaszként erre: 424. - Lady Lavender)
márc. 25. 12:48
Így gondolom én is, de mégis érdekelne mit képes nyújtani ha már úgyis itt van és írogat. Szerintem ez még beleférne.
424. Lady Lavender (válaszként erre: 414. - 55Judit)
márc. 25. 12:39
Egy komoly érdeklôdôt nem hiszem, hogy érdekelne bàrmi is egy mindenkit lefikàzó, zagyva bemutatkozàs utàn.
423. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 408. - Fokhagyma)
márc. 25. 12:28

Én az itteni szokások tükrében írtam.

mert pöcsét nélkül bárki írhat magáról bármit.

A Zeugnis nem más mint bizonyítvány.

az meg egy dokumentum az én értelmezésemben.

Az pedig itt egy hivatalos irat, ha valaki azt ellenjegyezte.

422. Enissa (válaszként erre: 418. - Fokhagyma)
márc. 25. 12:20

Értem én, mi akar lenni, de számomra nagyon egyszerűek az ajánlások.


Írtam én több referencia levelet, abban hivatalosan több adatnak kell szerepelni, hiszen pont azért az a neve, ha a következő "megrendelő" meg szeretne győződni a valóságáról, meg tudja tenni.

Egyébként én is írhatok magamról így bármit, ahogy szoktak a vállalkozók prezentálni 3 árajánlatot, más-más cégnek a nevével, hogy abból a legjobbat fogadják el.

Túl sok szemétséget láttam már ahhoz, hogy egy ilyen cetliknek bedőljek.

Annak ellenére, lehet ilyen egyszerű ajánlólevél is készülhet, de én már nem hiszek el semmit, ilyen vagyok.

421. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 407. - Zsu59)
márc. 25. 12:16

De mire jó az ilyen referencia?

Egy papierlap, amit vagy elhisz valaki, vagy nem.

Akár a szomszéd kislánya is írhatja, ha jól beszél törökül..-)

Nézze, Ön mesélheti nekem, hogy általánosban mindenből kitűnő volt, de a bizonyítványának én jobban hinnék, mint referencia.

420. 55Judit (válaszként erre: 419. - Fokhagyma)
márc. 25. 12:07
Ideje lenne hogy ecsetelje az előnyeit is, de hiába kértük eddig.
419. fokhagyma (válaszként erre: 417. - Piroska52)
márc. 25. 12:06
A helyesírás se, és a fogalmazásával is gond van.
418. fokhagyma (válaszként erre: 413. - Enissa)
márc. 25. 12:02
Bármilyen zavarosan is ír Zsu, a két ajánlólevelet én rendben találom. Attól a 2 családtól kapta, akiknek gondozta a hozzátartozóját. Nekem is volt egy ismerősöm, aki Ausztriában gondozott, és a család a végén adott neki ajánlólevelet. Szerintem nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy nem írja le egyértelműen, hogy mit akar.
417. Piroska52 (válaszként erre: 404. - Enissa)
márc. 25. 11:53
A magyar helyesírás nem nagyon megy.
416. 55Judit (válaszként erre: 413. - Enissa)
márc. 25. 11:48
Ezt én is látom.
415. Enissa (válaszként erre: 407. - Zsu59)
márc. 25. 11:48
Beszél egyébként idegen nyelvet?
414. 55Judit (válaszként erre: 411. - Fokhagyma)
márc. 25. 11:47
E mellett én azt is örömmel látnám, mit tud felajánlani. A gondozotthoz költözik-e, magához veszi-e, mennyire jártas az egészséges táplálkozás terén, ha valamilyen diétát követne egy gondozott főzne-e így neki, és bármi, amit nyújtani akar, tud, én csak hirtelenjében néhányat kaptam elő. De a listát megnézném.
413. Enissa (válaszként erre: 406. - 55Judit)
márc. 25. 11:45

2 levél van, egy magyar, ami max. 1 évig tartott és a német, ami 4 évig.

Mind a kettő, silány levélke.

412. fokhagyma (válaszként erre: 410. - 55Judit)
márc. 25. 11:43
Igen, bocsánat, FI- írtam, de Zsu-ra gondoltam, mert már ő viszi a témát. Elnézést, figyelmetlen voltam.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook