Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ami egy kapcsolatot összetart fórum

Ami egy kapcsolatot összetart (beszélgetős fórum)


24. Sylvia81 (válaszként erre: 22. - Ina87)
2013. aug. 21. 11:57

Kívánom neked, hogy be is teljesüljön!!! :)

De ígérd meg, hogy nem mindenáron fogod ezt betartani. Mert bizonyos esetekben az már nem szerelem, nem is szeretet, hanem "csak" függés. :(

De öszintén kívánom, hogy sose kelljen ilyen problémával szembesülnöd! ;)

23. Sylvia81 (válaszként erre: 21. - Donna Juanna)
2013. aug. 21. 11:55

Ebben lehet valami... Söt, nagyon sok igazság van benne!!!

A kommunikáció hiánya megöli a kapcsolatot, akármilyen szerelem is volt az eleje. Mert a szerelem a tüz, a láng, de ha az elég, a kérdés az, mennyi parázs marad?

22. ina87 (válaszként erre: 1. - Fecbb24fe2)
2013. aug. 15. 23:11
Még nemvagyunk házasok,együttélünk.de tudom h én kitartok mellette akár milyen arcát fogja majd mutatni pl 15év után akár menyit fogunk változni mert hát együtt változunk nekem a házaság szent jelegü a szüleim a példa ök már lassan 26éve jobban rosszban a h mondani szokták,akár milyen lesz az élettem a páromal én kitartó leszek ha csak ő nemfog majd egyszer kilépni ebböl a kapcsolatbol az ember életében lehet számtalan szerelem,de csak egy akivel igazán és én ezt érzem tudom most!
2013. aug. 15. 22:34
Azt mondják, hogy a legjobb kapcsolatok erős barátságon alapulnak. Ez így is van. A párom a legjobb barátom. És ez akkor is megmarad és összetart, ha a szerelem épp szunnyad.
20. Sylvia81 (válaszként erre: 19. - BettyBoop Again)
2012. márc. 14. 14:45
Én elolvastam. :)
2012. márc. 14. 14:19
Most nézem, hogy egy két éve kihalt fórumba írogatok... :S
18. BettyBoop Again (válaszként erre: 1. - Fecbb24fe2)
2012. márc. 14. 13:16

13 évig kényelmes voltam, igen... és aztán jött a nagy BUMMM, amikor már semmi, semmi nem tudott hozzákötni a férjemhez. Sem gyerekek, sem lakás, se szép szó, könyörgés, se a rokonság lehülyézése...


Érzi azt az ember, hogy meddig van értelme együtt maradni, és mennyi hülyeséget éri meg elviselni. Ha életed nagy részében boldog vagy egy emberrel, akkor nem kell keresni a rózsaszín ködöt, a káprázatot, az újdonság erejét. viszont ha már több a rossz, mint a jó...

17. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Fecbb24fe2)
2010. nov. 13. 16:28

Igazából nem tudom. 13 évig voltam férjnél, de sem a gyerekek, sem a közös vagyon nem tudott ott tartani.

A mostani kapcsolatom még "ifjú", úgyhogy...

De hiszek abban, ha valaki megtalálja a másik felét, az igaz szerelmét, akkor maga a szerelem, a megbecsülés az, ami összetart.

16. Azurit
2010. nov. 13. 13:27

Hát ja!

Azért persze van még más is,de komolyan mondom gyakran így érzem sajnos!

2010. nov. 13. 12:59
hát az nem sok:(
14. Azurit
2010. nov. 13. 12:56
A hitel,és a gyerek...
2010. nov. 13. 12:37
köszi mindenkinek, és mééég, írjatok:)
2010. nov. 13. 11:46
Ez a kínai közmondás még igaz is lehet:) Nagyon találó!
11. 504d3546bf (válaszként erre: 2. - Homokóra)
2010. nov. 13. 11:27
Van erre egy kinai kozmondas: jobb hideg fazekat melleg tuzelore , mint melleg fazekat hideg kalyhara tenni. Hat bizony, szerintem minden kapcsolatba van egy pont amikkor" elfogadom vagy megyek"
2010. nov. 13. 11:22
szerintem annyi, hogy tényleg szeretem, ha nem így lenne mi már nem lennénk együtt, annyi minden volt már...
9. mothertiger (válaszként erre: 3. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 11:18
Szívemből szóltál! :)
2010. nov. 13. 11:15
a kapocs. szerencsés esetben mindkét félnek ugyanazt jelenti.
2010. nov. 13. 11:15

mi lassan 4,5éve vagyunk együtt. igaz távkapcsolatban. de anyarakat mindig együtt töltjük. és most ne irjatok azt h azért nem unom mert ritkán látom..épp igy lehetne beleunni :)


ő sem tökéletes, én sem. sok hibája van, amiket látok, és hát nem mindig tetszik. de ettől ő. akkor is voltak ezek a hibáji mikr megismertem megszerettem. akkor most miért zavarjon :) kifejezetten tetszenek nekem ez a dolgai amugy, sose kérném h változzon mert az már nem ő lenne.


mi napjaba olyan 15emailt váltunk plusz smsek, és neha felhiv a munkahelyéröl (külföldön dolgozik) mindig van miröl beszélni. ha meg éppen nincs és együtt vagyunk, akkor csak összebujunk, olvasgatunk vagy nezunk valamit. nem kell mindig beszélni.


nekem szinte mindig van kedvem a szexhez ugyhogy iylen probléma nincs, inkabb ö szokott neha faradsagra hivatkozni:D igazi hétalvó..:)


biztosvan szebb, jobb nála, de kell a fenének. :)

2010. nov. 13. 11:12
A szeretet,megbecsules .........aztan fontos tenyezök es összekötö kapocs az anyagiak , a fuggö helyzet erzelmileg vagy mas szempontbol........es nem utolso sorban a felelem , azok a tenyezök amik összetartjak a kapcsolatokat , szerintem.
2010. nov. 13. 11:12

Én is a naplódba rizsáztam, közben rájöttem, hogy ha meg tudod indokolni, az már régen rossz, nem?:)

Na, most megyek, megkérdezem, merjen nekem nem jót válaszolni!:))

2010. nov. 13. 11:08

Pont most írtam le a naplódba:D:D

Bár így visszaolvasva amit írtam.....asszem a választ még mindig nem találtam meg a kérdésedre:D:D

2010. nov. 13. 11:08

fogalmam sincs. néha én is unom a dolgot...néha szeretnék megint nagybetűsen szingli lenni...azt csinálni, amit akarok, és ha olyanom van éjjel 2kor lógni a csillárról... és nem szólni senkihez 2 napig ha éppen az van...

engem is érdekel...

2010. nov. 13. 11:08

Nem tudom...15 éve vagyunk együtt a párommal..hazudnék, ha azt mondanám, fergeteges szerelem volt részemről..nem az mindent elsöprő az biztos..de ahogy megismertem, összeköltöztünk, a végtelen jósága, odafigyelése, és a gyerekeimmel való bánásmódja teljesen megfogott..nagyon nagyon megszerettem..és ha néha nincs kedvem a szexhez, akkor sem dől össze a világ..tehát nem nyaggat, nem tesz megjegyzéseket..stb...van olyan, mikor csak egyszerűen összebújunk, és beszélünk, beszélünk..

Ám volt fergeteges szerelem az életemben...nem cserélném fel a kettőt:)

Nagyon szeretem a párom..úgy mindenestől..fel lehet rá nézni, erőt ad, és mindig ,mindenben mellettem áll..ő az erősebb:): Ő a FÉRFI! Számomra:)

2010. nov. 13. 11:03

azon gondolkodtam tegnap éjjel, hogy hogyan működnek más emberek párkapcsolatai. konkrétabban arra gondolok, hogy miután valakivel összekerülsz,és úgy fest, hogy működik, összeköltöztök,jön a mindennapi rutin, látod már az összes arcát, nem csak azt, amit szeretne megmutatni, hanem azt is, amit nem, és nyilván nem mindegyik tetszik, de hát neked is vannak hülye dolgaid, ezért elfogadod, vagy nem...


a lényeg a lényeg, hogy mi köt össze egy kapcsolatot annyira, hogy képesek vagytok elviselni a másikat évtizedekig, vagy tíz évig, vagy akármeddig, ami hosszabb táv, mondjuk 5 év fölött? és nem gondolok most arra, hogy közös gyerek, közös lakás, szóval nem a racionális okok, érvek. az érdekel, hogy van közös témátok mindig? hogy nem unod a fejét egy idő után? hogy mindig van kedved vele ágyba bújni? és ha nincs, akkor inkább elviseled a nyűgösségét? vagy az tart vele össze, hogy nem látsz másikat, aki jobb? kényelmesebb típus vagy, aki nehezen lép ki a megszokott dolgaiból? vagy tényleg van olyan, hogy szerelmes vagy éveken át folyamatosan, soha nem múlón?


NAGYON érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook