Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Össze vagyok zavarodva :( lehet egyszerre két férfit szeretni? fórum

Össze vagyok zavarodva :( lehet egyszerre két férfit szeretni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
116. vidékibirtok (válaszként erre: 114. - Zsuko84)
2010. máj. 6. 13:50

Szia


Igen így is mondhatjuk, hogy két párom van. Az egyik a férjem, a másik a szeretőm.

A férjem alapvetően rendes ember, nem rossz férj és jó apa, de a házaséletünk katasztrófa ill amióta együtt vagyunk az érdeklődési körünk a szöges ellentéte lett a egymásénak.

A szeretőmben találtam meg azt az embert akivel a szexuális életem is rendben van és az érdeklődés is azonos, tehát a beszélgetési igényemet is kielégíti.

2010. máj. 6. 13:28
NEM. Össze vagy zavarodva:)
114. zsuko84 (válaszként erre: 113. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 13:25
Szia! Akkor neked most egyszerre két párod van? Vagy rosszul értettem? Mi az ami hiányzott az egyikből, és megtaláltad a másikban? Ha szabad kérdezni.
113. vidékibirtok (válaszként erre: 112. - Ice kuszi)
2010. máj. 6. 09:08

Jól esik, hogy valaki egyetért velem. :)


Sajnos sokan mondják, azt, hogy lehetetlen kettőt szeretni, de szvsz ezek az emberek nagy szerencséjükre vagy tökéletes önismerettel rendelkeznek, amit kétlek, vagy még nem kerültek ilyen helyzetbe.....


Az én szívem is kétfelé húz, nem azt mondom, hogy ez így tök jó, de nálam egy ideje működik. Ami hiányzik az egyikből, azt megtaláltam a másikban...

112. ice kuszi (válaszként erre: 111. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 07:55
Ez pontosan így van, főleg a hsz-ed első része!!!
2010. máj. 5. 16:46

Sziasztok


Szerintem lehet több pasit egyszerre szeretni, nem egyformán, de lehet.

Ha az ember nem elégedett a kapcsolatában, ha valami hiányzik a párjából, akkor sajnos nagyon könnyű belefutni egy ilyen helyzetbe. Mert ha jön valaki akiben viszont megvan az a bizonyos tulajdonság, akkor azt nagyítva látjuk és bár torz lesz a kép, akkor is vonzásfaktor.

A nagybetűs szerelem, meg ami nem tűr meg más érzelmet maga mellett, sajnos nagyon kevés embernek adatik meg.

:S


zunika!


A Te helyzetedben az a legrosszabb, hogy ezzel a megalázó bánásmóddal az összes önbecsülésedet ássa alá "párod". Kérlek szépen ne engedd meg neki! Saját tapasztalatból mondom, évek nem elegek hozzá, hogy helyre álljon.


Kívánom, hogy helyes döntést tudj hozni.

110. zunika (válaszként erre: 109. - Zsuko84)
2010. máj. 5. 16:28
Rendben... bár nem merek nagyon...A párom akár a Bin Laden... :D
109. zsuko84
2010. máj. 5. 10:45

Micsoda férfiak vannak! Hibázik, aztán még neki áll feljebb. Azért már a 21. században a nők nem függnek a pasiktól. Ne hagyja magát megalázni senki.

Zunika, ha van fejlemény, akkor írj!

2010. máj. 4. 14:58

Szerintem ne tűrd ezt a megalázó helyzetet, dobd ki, amint lehet!!!

És remélem ezt is olvassa!:-)

107. zunika (válaszként erre: 109. - Zsuko84)
2010. máj. 3. 18:48
Igen :(
106. zunika (válaszként erre: 104. - Zsuko84)
2010. ápr. 30. 15:46
Igen, figyeli a gépet, mert miután kiderültek a dolgai november közepén, én itt kerültem közelebb a "baráttal" februárban, és hát le is buktunk. És azóta nem bízik bennem... De elég szar, hogy semmit nem tudok csinálni úgy, hogy tudom, ne figyelje :(
105. zsuko84
2010. ápr. 30. 15:39
Elvileg ez a korrekt dolog, amit Te is csináltál. Ha már nem szeretsz valakit, akkor ott kell hagyni, nem pedig félre járni. Szerintem se szabad elnézni a megcsalást. A mai világban a nők már nem függnek a férfiaktól, vannak lehetőségeik. Akkor meg nem kell hagyni, hogy valaki hülyét csináljon belőlünk.
104. zsuko84 (válaszként erre: 99. - Zunika)
2010. ápr. 30. 15:36

Ezt mondom én is, hogy fiatal vagy még ahhoz, hogy így éld le az életed. Most még van lehetőséged lépni. És a kislányodnak is az a jobb, minél előbb. Egy kapcsolathoz a szeretet kevés. Szerintem 3 dolog a legfontosabb: szerelem, bizalom, tisztelet. Ha ezek közül csak az egyik hiányzik, akkor megette a fene. Most menj, amíg fiatal vagy, és van lehetőséged új életet kezdeni.

Egyébként ice kuszival teljesen egyetértek: úgy kivágnám, mint macskát sz..ni.

103. ice kuszi (válaszként erre: 100. - Zunika)
2010. ápr. 30. 13:51
Mi az, hogy ezt is olvassa? Ugye nem azt akarod mondani, hogy mindezek után még ő van felháborodva azon, hogy a szakítást fontolgatod? Kidobnám, mint macskát szarni!!!
102. ice kuszi (válaszként erre: 99. - Zunika)
2010. ápr. 30. 13:47
Ennek a kapcsolatnak vége, ez egyértelmű! Ha úgy érzed, hogy semmi nem tart össze vele, mindenképp szakíts! A gyereknek is annál jobb, minnél előbb, hidd el!
101. zunika (válaszként erre: 100. - Zunika)
2010. ápr. 30. 13:02
SEGÍTSÉGGGGGGGGGGGG :'(
100. zunika
2010. ápr. 30. 13:01
és ami a legrosszabb, hogy mindent figyel a gépen, és ezt is olvassa, amit most írok, mert olyan progi van a gépen. Egyszerűen sehol nem "beszélhetem" ki a problémámat, mert ismerősökkel nem akarom, itt meg figyelnek :( Mi a teendő?? Kinek öntsem ki a lelkem??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
99. zunika (válaszként erre: 98. - Zsuko84)
2010. ápr. 30. 13:00
Az a baj, ha meg is változik )bár elviekben nem hiszek benne, de valahol mégis), az érzelmeimnek lőttek!!!! Szeretem, mint barátot (bár a barát sem csapja be a barátját), mint a kislányom apukáját, mert amúgy nem rossz ember...De nem bízom benne, sokszor azt sem hiszem el, amit kérdez :( És a szerelem? (nem a lángoló szerelmet értem,hanem a viszonzott vonzalmat, bizalmat, stb...ami a szerelem után jön egy kapcsolatban), na ezt nem érzem :O Ha 50 éves lennék, nem érdekelne... de 31 évesen??? Kicsit fiatalnak tartom magam EHHEZ... (máshoz nem :O )
98. zsuko84 (válaszként erre: 97. - Zunika)
2010. ápr. 30. 12:50

Nem ismerem a párodat, nem tudom milyen jellem. De ha az emberi jellemzőkből indulok ki, akkor persze, most szenved, mert fél, hogy elveszíthet. De tegyük fel, hogy mégis sikerül rendezni a dolgaitokat, és újra boldogan éltek. Szerinted nem fogja újra megunni??? A boldogság kevés lesz neki, hajtani fogja a vadászösztön. És a te fejedbe mindig ott fog motoszkálni, hogy vajon tényleg nem csal-e meg.

Teljesen érthető, hogy nem tudsz hozzá őszintén odabújni. Elvégre csalódtál. Épp ezért nem működik most a szeretkezés sem, csak a szex.

97. zunika (válaszként erre: 96. - Zsuko84)
2010. ápr. 30. 10:01

Igen, sajnos szinte mindennapos dolog ez már az életünkben, vmilyen szinten mindig szóba jön.

Már nem tudok vele szeretkezni, csak szexelni...Érted a különbséget, remélem....

És nem tudok hozzá őszintén odabújni sem. Azt mondja ez majd változik, mert mindent megtesz...

Igen, egyedül kellett volna maradnom, de elkapkodtam az egészet. Talán úgy letisztult volna minden. Most sem akarok kapkodni, várok, hátha rendbejönnek az érzéseim.. De azért kínlódok rendesen :( Neki sem lehet túl jó, mert mindent megtesz, de látja, hogy nekem nem jó...

96. zsuko84 (válaszként erre: 91. - Zunika)
2010. ápr. 30. 09:24
Szia! Én még soha nem voltam ilyen szituációban, de nekem az a véleményem, hogy ha már megcsalt a párod (nem is egyszer), akkor a jövőben is ugyanúgy megteszi. Ha eddig nem nőtt be a feje lágya, akkor ez után se fog. Szerintem felesleges az idődet rá pazarolni. Az, hogy hiányzik, amikor elmegy, szerintem már csak a megszokás. Küldd el 3-4 hónapra, és ha akkor is hiányzik, akkor lehet, hogy még szereted, de a 3 nap az semmi. Ennyi idő alatt nem derül ki, hogy azért hiányzik-e, mert szereted, vagy mert megszoktad. És írtad, hogy van a másik srác, akivel 10 éve barátok vagytok. Ha annyira összeilletek, és még vonzódsz is hozzá, akkor élj a lehetőséggel. Persze, ezt nem úgy gondolom, hogy rögtön az egyiktől a másikhoz költözz. Egy kis időt egyedül kéne töltened (csak Te meg a baba), hogy letisztázhasd magadban a dolgokat. De hidd el, ha a gyerkőcöd apukája már többször megcsalt, akkor ez után is meg fog. Azért fél, hogy elveszít, mert fél attól, hogy a biztos pont (azaz Te) megszűnik az életében. Túl kényelmetlen lenne neki, ha szétmennétek. És hidd el, ha esetleg mégis együtt maradtok, ezek a dolgok akkor is még problémákat fognak okozni az életetekben, amit a gyerek érezni fog.
95. zunika
2010. ápr. 29. 15:07
Sehol senki??
94. zunika
2010. ápr. 19. 09:46
Szeretem, de szerintem rengeteg a megszokás is... Főleg akkor érzem, hogy szeretem, ha nincs itt, amikor nem lakott itthon 3 napig. Aztán ha itthon van, nem mindig értékelem, hogy megsímogat, stb...Nem tudok hozzá úgy odabújni, hogy ne arra gondoljak, meddig lesz ilyen "mintaférj és mintaapa"...? Ha ilyen lett volna mindig, imádnám, őszintén. De sajna nem így volt.
93. 677b566158 (válaszként erre: 91. - Zunika)
2010. ápr. 16. 22:09
igaya van a hozzaszolonak plusz meg egy kerdes biztos hogy szereted vagy csak felsz bevallani hogy nem?es tovabblepni?azert ne maradj vele mert kozos gyerek(ha ez felmerult),azert meg vegkepp ne mert azt mondja megvaltozik.ha te tetted volna ezt egy lecke boven eleg lett volna hogy rajojj nem erdemes kockaztatni.neki 2 lecke kell??nem hiszem hogy szamit neki.Te pedig soha nem fogod elfelejteni azt hogy mit tett es azt fogod banni hogy vele maradtal,de ha nem maradsz vele azt banod'adj idod magadnak
92. ice kuszi (válaszként erre: 91. - Zunika)
2010. ápr. 16. 14:08
Hát szerintem egy felnőtt ember már nem képes alapjaiban megváltozni, legalábbis én nem hiszek ebben! Szerintem próbáld ki egyedül egy darabig (feltéve ha van rá lehetőséged anyagi és egyéb szempontból), nem három napig, legalább három hónapig, aztán ha leülepedtek az indulatok és az érzelmek, akkor dönts!
91. zunika
2010. ápr. 16. 13:33

Sziasztok!

Feleslegesnek tartottam még1 topicot indítani, szerintem jó helyre írom a problémámat.

Párommal 5 és fél éve vagyunk együtt. Ismerkedésünk után 1 évvel kiderült, hogy megcsalt. 3 napra elköltözött, zokogott, én is. Jött a Karácsony, visszajött. Gondoltam egyszer mindenki hibázhat. Ezután minden szép és jó volt, született egy kisbabánk. 5 hónapja lebukott, és kiderült, hogy folyamatosan félrement, élte az életét, netes társkeresők, stb...

Azt mondja már más lesz, megtanulta, most jött rá mit veszíthet, bízzak benne... :O

A fájdalmak felemésztették érzelmeimet a 4-5 hónap alatt, és ott tartottam, hogy közelengedtem magamhoz egy 10 éves barátságot, úgy értem több lett, mint barátság. Most jöttünk rá, hogy egymásnak lennénk az igaziak. Ismerjük egymást nagyon, de eddig sosem volt köztünk semmi. Ezidáig...Most már tudom, úgyis minden szuperál.

A páromat elküldtem 3 napra, de nem bírtam nélküle. Könyörgött, én persze engedtem, mert szeretem. Igen, szeretem, csakhogy lehet, hogy már nem úgy?? Csak addig szeretem annyira, amíg nincs itt? Ez megszokás?? Meg tudom újra úgy szeretni?

A 3. féllel pedig hanyagolom a találkozást.

Megváltozik a párom? :O Vagy évek múlva kiderül, hogy ugyanolyan marad, és akkor nekem "elment a vonat"? :O

És közben itt a nemsokára 3éves kislányunk :O

Döntésképtelen vagyok :O

90. 677b566158 (válaszként erre: 89. - D771568264)
2010. ápr. 15. 20:42
vegulis nem hazassagrol volt szo hanem donteshelyzetrol amibe ugyanugy a ferfiak is bele esnek
2010. ápr. 15. 16:40

"Lehet egyszerre két férfit szeretni, "

Jó.jó de mit szólnátok a többnejűséghez ?

88. 677b566158 (válaszként erre: 86. - Mufifufi)
2010. ápr. 15. 13:38
szia...hogy állsz a dontéshozatallal?
87. 677b566158 (válaszként erre: 86. - Mufifufi)
2010. ápr. 13. 13:34

szia,

a legjobb ha nem mas az ok hanem Te magad.hisz Te vagy a fontos ha a korulmenyeidet nezed neked kell boldognak tenni sajat magad.igy lehetsz Te is a 3.szemely aki erot ad!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook