Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Össze vagyok zavarodva :( lehet egyszerre két férfit szeretni? fórum

Össze vagyok zavarodva :( lehet egyszerre két férfit szeretni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. máj. 28. 08:28

Én is voltam már egyszerre 2 pasiba szerelmes,de azt sokáig nem lehet bírni.Legalábbis én úgyéreztem.Jó volt,jó volt...de mégsem.

Amióta a másikkal lezártam,azóta a promblémák megoldódtak a párommal,túl vagyunk a kritikus időszakon,minden a régi.

Véleményem szerint egy kapcsolat 2 emberből áll,egy nő és egy férfi,senki más nem fér ebbe bele.Azt az egyet kell igazán szeretni.

145. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2010. máj. 28. 08:17

Azt gondolom, hogy a párod számodra nem a férfi.


A legtisztább, amit tehetnél, hogy elválsz tőle és engeded, hogy megtalálja azt az embert, akinek a számára ő lesz a férfi és így mind a ketten boldogok lehetnek.


Ezzel neked is meglesz a lehetőséget, hogy boldog lehess.


Ebben a helyzetben sosem leszel büszke magadra, hiszen csak kompromisszumból vagy valakivel, az meg nem tölti el az embert büszkeséggel.


Nem kell félned a vágyaidtól, mert azok viszik az embert a boldgosága felé.


De a boldgoságot csak akkor kapjuk meg hosszútávra, ha "megdolgozunk" érte és nem kompromisszumot kötünk, vagy átverünk másokat.


A boldogságnak korrektségi és bátorsági ára van néha, sőt sokszor.


Ha leírsz egy mondatot és érzed benne az energiát, akkor valószínűleg jóirányban vagy.


Ha elolvasod a storidat, abban nincs energia.


Akkor lenne, ha kilépnél és felvállalnád magadat, az érzéseidet. Ez mindenkinek tiszta lehetőséget adna.

2010. máj. 28. 08:12

Vannak kényelmes megoldások és vannak Jó megoldások.


Aki két embert "futtat", valójában a kényelmeset választja. Ha mind a két felet képbe teszi, akkor még egy fokkal korrektebb a dolog, de az sem tiszta.


Nem tiszta érzelmeknek meg lesz a következménye.


Azt kapjuk az élettől, amit beleteszünk. Ha inkább a kényelmes utat választjuk, annak isszuk a levét és a legtöbbször azt hisszük, hogy az élet igazságtalan, pedig csak nem merjük meglépni, amit kellene ezért jelzéseket kapunk, amiket persze nem kötünk össze a hibáinkkal.


Ha valaki két embert szeret, akkor valójában egyiket sem szeretei igazán.


Ha az egyiket igazán szeretné, akkor nem kellene a másik.:O)


Ha valakivel együttélnk, de mellette "futtatunk" valaki mást bizonyos plussz dolgok miatt, akkor valójában elvesszük a párunktól a tiszta élet lehetőségét és a boldogságának a lehetőségét, pusztán azért mert nem merünk dönteni.

143. zunika (válaszként erre: 116. - Vidékibirtok)
2010. máj. 7. 08:54

Én megértelek, teljesen...

Ha így is működik a kapcsolatotok, és ami nem utolsó szempont, hogy a szeretődet is kielégíti ennyi, hogy nem élhet Veled, akkor egy darabig lehet így csinálni. Ezt egy fél éve én sem így gondoltam, de sajnos én is hasonló helyzetben voltam.

De ha a gyerekek nagyobbak lesznek (hány évesek is?), és kiderül, biztos jobban megértik.

142. 480b578442 (válaszként erre: 131. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 22:17
Igen a házasság valahol erről is szól nem pedig csak az ágyban való kefircolásról.Lehet,h a férjecskéd dögeszre dolgozza magát,h eltudja tartani a családját aztán épp élni sincs kedve estére nemhogy megszólalni.Nem is az a nagy döbbenet amit csináltál,csinálsz hanem amilyen természetességgel ezt tálalod.Na ez a közönséges.
141. 480b578442 (válaszként erre: 137. - D771568264)
2010. máj. 6. 22:03

Ez nem kényszerhelyzet.A házasság nem kényszer,egy választás két fél között.

Ha nem működik ki kell lépni.És nem kell a gyerekekkel takaródzni.A gyerekek érzik,h valami nincs rendben.Megtörténhet egyszer bárkivel,h elgyengül és elveszti a fejét,de ha egy nő ezt hosszútávon, észrevétlenül megtudja oldani,leplezni,h senkinek felne tünjön egy profi k...

140. vidékibirtok (válaszként erre: 139. - D771568264)
2010. máj. 6. 17:01
Köszönöm. Próbálom megfogadni a tanácsodat.
139. d771568264 (válaszként erre: 138. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 16:48

"tiszta víz"

Nem biztos,hogy a gyerekek is elfogadják ezt a helyzetet. Keressétek az okot hátha meg lehet szüntetni.Ha meg nem hát nem és ne itéljen el senki,mert soha se lehet tudni...

138. vidékibirtok (válaszként erre: 134. - D771568264)
2010. máj. 6. 16:36

Mit értesz "tiszta víz" alatt? Kenyér törésre vinni a dolgot? Erről is volt már szó. Egyikünk se szeretné.

Hallgatólagosan mind a ketten elfogadtuk ezt a helyzetet és próbáljuk így kihozni a legjobbat az életünkből.

137. d771568264 (válaszként erre: 125. - 480b578442)
2010. máj. 6. 16:28

" mást mondani nem lehet."

Mit tennél a helyében ha tételezzük fel,hasonló kényszer helyzetbe kerülnél ? Csak tételezzük fel!

2010. máj. 6. 16:23
Köszi :)
135. zsuko84 (válaszként erre: 133. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 16:21

Az biztos, hogy egy idő után elmúlik a motiváció, ha nincs soha semmi sikerélmény. :( Márpedig a kudarc nem visz előre.

Remélem azért hamarosan csak bekövetkezik valami pozitív változás az életetekben.

134. d771568264 (válaszként erre: 128. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 16:18

Nem vádaskodok sőt kezdem megérteni.

Akkor meg legjobb "tiszta vizet önteni a pohárba "

133. vidékibirtok (válaszként erre: 132. - Zsuko84)
2010. máj. 6. 16:11
Nem hiszem, hogy van neki, bár nincs kizárva. Meg tudná oldani. De amíg próbáltuk a megoldást keresni, biztos nem volt neki. Inkább az áll fent, hogy mind a ketten belefáradtunk a közös kudarcokba, legalábbis ezen a téren.
132. zsuko84 (válaszként erre: 130. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 16:06
Jártatok tanácsadóhoz is!? Akkor próbálkoztatok rendesen. És szerinted a férjednek van szeretője? Lehet, hogy azért nem akar erőfeszítéseket tenni, mert megkapja mástól az igényei kielégítését.
2010. máj. 6. 16:03
Gyakran elő fordul, hogy én elkezdek beszélni valamiről és ő teljesen másról kezd beszélni. Ha kérdezem, nem a kérdésemre felel, hanem mondja amit éppen mond.
130. vidékibirtok (válaszként erre: 129. - Zsuko84)
2010. máj. 6. 16:00
Sajnos ezek a figyelem felkeltő témák már mind megvoltak. Átbeszélés is, tanácsadás is. Nem segített. 4 éven keresztül próbáltuk rendbe hozni. Akkor adtam fel. Beszélgetni is nehéz úgy ha a másik csak fél füllel figyel arra ami nem érdekli, és ha kérdezel, nem biztos hogy hallja.
129. zsuko84 (válaszként erre: 127. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 15:50
És nem tudsz bedobni egy beszélgetés során esetleg olyan témát, ami mindkettőtöket érdekel? Ha még teljesen ellentétes két ember, akkor is lehet olyan témát találni, amiről mind a két fél szívesen beszél. És szexuális téren, ha közelednél hozzá? Az egy dolog, hogy már megszoktátok, hogy egymással nincs szex, de ezt is meg lehetne beszélni. Egy csomó pszichológus azt mondja, hogy azért nem működik a szex két ember között, mert nem beszélnek róla egymással. Ezt is meg kell beszélni. És esetleg bedobhatnád magad. Mondjuk valami szexi ruci, meg egy kád fürdő, ha este otthon várná, az biztos beindítaná a fantáziáját. :) Vagy már nem kívánod a férjed egyáltalán?
128. vidékibirtok (válaszként erre: 126. - D771568264)
2010. máj. 6. 15:46

Igazad van, előbb utóbb minden kiderül.


Azt azonban továbbra sem értem miért beszélsz több emberről, jövő időben.....

Feltételezéssel vádaskodni?


Hidd el ha rendbe tudnám hozni, megtenném.

127. vidékibirtok (válaszként erre: 120. - Zsuko84)
2010. máj. 6. 15:41
Mikor férjhez mentem és utána is sokáig, rendben volt minden. A második gyerekünk születése után 1-2 évvel romlott el a dolog. Részben azért mert én nem éreztem jól magam a bőrömben, részben azért neki is voltak stressz miatt problémái, és ez a helyzet állandósult, most ott tartunk, hogy egyáltalán nincs szexualitás közöttünk, és már ezt az állapotot is megszoktuk. Tudunk most is beszélgetni, de leginkább a gyerekekről, mert más irányba fejlődtünk, őt nem foglakoztatja ami engem, én meg nem igazán érdekődök azok iránt a dolgok iránt mint ő.
126. d771568264 (válaszként erre: 122. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 15:36

" ha tudnának róla, de nem tudnak. "

"Nincs olyan titok ami ki nem derül"

Pláne ha majd csak úgy jönnek !

Inkább térj vissza amig lehet,ha még lehet.

Ha meg esetleg tanultál valami azt hasznositsd

a férjeddel.

125. 480b578442 (válaszként erre: 124. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 15:35
Az amiket leírtál magadról,hogyan élsz kettős életet az épp elég.Aki erre lelkileg képes arra mást mondani nem lehet.
124. vidékibirtok (válaszként erre: 123. - 480b578442)
2010. máj. 6. 15:29

Köszönöm kedves hozzá szólásodat.

Még szerencse, hogy pontosan ismersz.


további szép napot.

123. 480b578442 (válaszként erre: 122. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 15:17

Meg kell mondjam ezekből a hozzászólásaidból nekem az jön le te egy undorító,minden a pofájára férő,közönséges nő vagy.És most szépen fogalmaztam mert az ilyen nőkre mást szoktak mondani.Hülye k....

Én csak szurkolok a férjednek minnél hamarabb jöjjön erre rá és rugjon ugy segbe ,h lábad se érje a földet.Az ilyen nő mást nem érdemel.

122. vidékibirtok (válaszként erre: 121. - D771568264)
2010. máj. 6. 15:12

Valószínűleg ha szültem neki két gyereket, akkor azelőtt ment....

Elrontottam? Lehet.....

Ha majd a szeretőmmel se megy, keresek-e másikat? Őt se kerestem, jött...

Lehet hogy nem értenék meg ha tudnának róla, de nem tudnak.

121. d771568264 (válaszként erre: 118. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 15:01

" nem megy vele a szex "

Az előtt ment ? Elrontottad ?

Nem számit ha majd a szeretővel se megy akkor

Keresel még egyet és így tovább ?

Megértik a gyerekek ?

120. zsuko84 (válaszként erre: 116. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 14:51

Akkor ez nehéz helyzet. Ha még csak simán házas lennél, akkor megoldható lenne, mert elválhatnál. De így, hogy vannak a gyerekek.... Azt kell szem előtt tartani, ami nekik a legjobb.

Amikor férjhez mentél, akkor még rendbe volt a házas életetek? Még működött a szexuális része a dolgoknak, és tudtatok beszélgetni? Mi változott meg?

119. 480b578442 (válaszként erre: 118. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 14:51
Igen ezt gondolom ez lenne az illdomos.A gyerekek rugalmasak egy megromlott párkapcsolatot nem lehet miattuk fenntartani.Különben,h tudsz a gyerekeid szemébe nézni a férjedről nem is beszélve?És minden nap melléfeküdni?Netán még vele is ágybabújni?
2010. máj. 6. 14:12

Gondolod, hogy tisztességes lenne elszakítanom a gyerekeimet az általuk imádott apától, aki szintén imádja őket, csak azért, mert nem megy vele a szex meg keveset beszélgetünk?


Én nem hiszem.

117. 480b578442 (válaszként erre: 116. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 13:59
Akkor válj el és élj vele igy tisztességes mindkét férfival és a gyerekeiddel szemben is.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook