Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OSCE vizsga fórum

OSCE vizsga (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Papája)
jan. 12. 21:30

Szia

Ha más nem lesz, akkor megpróbálom. De szerettem volna ha valaki megosztja velem a benyomásait, mennyi a stressz, milyen a hozzáállás stb., egyáltalán ő mit tapasztalt.

7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 15:39
Nyugodtan hívd fel a kiválasztott egyetem tanulmányi osztályát és kérdezd meg.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
jan. 11. 13:40

Ezt találtam én is. Tehát ha bemegy a gyerek akkor tőle azt fogják kérni a különböző klinikai állomásokon , hogy ……….??????? Mert ugye a valós klinikai helyzet sokmindent takarhat.


Aranyosak vagytok , hogy ti is rákerestetek.

Személyes tapasztalatokat várnék, a google-t én is olvastam , de az nem válaszolja meg a kérdésemet.


Konkrétan, olyasmi érdekelne, hogy amikor én voltam vizsgázni, akkor azt kérték …….

jan. 11. 13:06

Csak a google-val kerestem...

"Az objektív strukturált klinikai vizsgálat (OSCE) egy olyan vizsgálati forma, amely lehetővé teszi a hallgatók egységes, szabványos, megbízható és objektív értékelését . Különböző klinikai állomásokon hajtják végre, amelyek valós klinikai helyzeteket és forgatókönyveket szimulálnak."

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Unom)
jan. 11. 11:30

Aranyos vagy. Idáig én is eljutottam, de ilyet én nem találtam. Olyat igen, ami leírja objektív strukturális klinikai vizsgát SZAkEMBEREKNEK. Olyat nem találtam ami a középiskolából egyetemre készülőknek szól.

Ezért keresek olyan embereket, akik középiskola után csináltak ilyen vizsgát. Gondolom nem ugyan az.

3. unom (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 10:43
Beírod a Google-ba, több PDF-et is kiad.
jan. 11. 10:37
A vége lemaradt 😅, ha valaki tudja mi ez kérem írjon róla. Köszönöm!
jan. 11. 10:35
Egyetemi felvételi tájékoztatóban szerepel az OSCE vizsga. Azt sehol nem írják mit takar, mire készüljön a felvételiző. Fogorvosi lenne a cél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook