Orvosnál (beszélgetős fórum)


11. d0b7178f40 (válaszként erre: 8. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 9. 14:44

semmi gond.nincsen ellentét csak vélemlnynyilvánítás.azt meg mindenkinek szabad.senkire sértőt nem írtunk. :))

csak a tapasztalat.

10. d0b7178f40 (válaszként erre: 7. - Marjann)
2009. márc. 9. 14:43

itt kérem ebben az országan már mindenkinek mindent lehet szabad csak sokan nincsenek tisztában a kötelességekkel.De reklamállni azt tudnak.

viszakanyarodva az előzőhöz nekem is volt olyan,hogy 9 hónapos terhesen kellett mennem egy beutalóért vizsgálathoz a dokihoz és amikor beálltam az ajtóhoz, hogy mindjárt én jövök,akkor odapattant mellém egy kicsi cigány néni és annyit mondott,hogy neki reggel elfogyott a gyógyszere és nem is tudom mennyire rosszul van és...és engedjem be.

Én annyit mondtam neki,hogy ha látta,hogy a gyógyszere el fog fogyni akkor előző nap el kellett volna jöbnnie és nem az utolsó pollanatban.(ez délutáni rendelésen volt)

És egy másik bácsi meg rászólt,hogy hagyjon békén nem kell minden hónapban ezt csinállni.

Aztán dünnyögött és elment.pedig csak velem együtt 3 embert kellett volna megvárnia.

Ezekszerint nem is volt olyan fontos a gyógyszer?????

szóval nekik is vannak kötelességeik.Nem csak nekünk.

De fenntartom a jogot,hogy tisztelet a kivételeknek akik rendesen és becsülettel teszik amit kell.mert ők magyarnak tartják magukat és csak utána cigánynak.

9. d0b7178f40 (válaszként erre: 5. - Marjann)
2009. márc. 9. 14:35
Nem csinálok belőle faji vitát.Félre ne érts.Mert van a barátaim között cigány és nem félek kimondani.De Ő becsületesen tisztességesen dolgozi és ráadásul vezető pozícióban.Megérdemelten.Nem utálom őket csak felháborító,hogy az aki lusta elmenni melózni az nyávog.és részemről befejezve a téma.
2009. márc. 9. 13:05
Ne haragudjatok én nem akartam itt ellentétet szítani senkibe csak leirtam mi történt, bocs ha nem kelett volna.
7. Marjann (válaszként erre: 4. - D0b7178f40)
2009. márc. 9. 13:00

Megtörtént eset:

Okmányirodába bement az említett fajhoz tartozó egyén, de az nem esett le neki, hogy sorszámot kéne kérnie. Várt, várt, majd felpattant és elkezdett ordítani, hogy mivel ő kisebbség, ezért őt itt nem is fogadják, mi??? Persze gyorsan behívták, csak maradjon már csöndben. Pár perc múlva egy élelmes nemfajtabéli felpattant és elkezdett reklamálni, hogy persze, mivel ő nem kisebbségi, ezért neki itt várni kell, nem mehet be elöbb. Bemehetett:D

6. ppiiccii (válaszként erre: 4. - D0b7178f40)
2009. márc. 9. 12:59
Szívemből szóltál.
5. Marjann (válaszként erre: 2. - D0b7178f40)
2009. márc. 9. 12:58
Szerintem nem kéne faji vitákba bocsátkozni ott:) Sajnos ez nem minden esetben faji kérdés. Múltkor telefonáltam a dokinak, hogy szeretnék gyógyszert iratni, majd megyek érte. Odamentem, mondtam az embereknek, hogy tényleg csak receptért mennék be. Erre előttem a nyugdíjas papika közölte, hogy ő is csak gyógyszerért menne, fel volt háborodva, hogy én be mennék előtte. Mondom jó, felőlem bemehetünk együtt is a papírért. Persze kiderült, hogy az ő papírja 10db receptet tartalmaz, plusz beutalók és akkor még megbeszélné a kezelést is...mindezt soron kívül. (nekem kihozta az asszisztens a receptet, szóval nem furakodtam senki elé)
2009. márc. 9. 12:56
A hozzászólásomat nem bántó jelleggel írtam,csak dühös vagyok,hogy mások egy nyaffantásra mindent megkapnak és elnéznek niekik mert állítólag Ők a kissebbség de amikor mi megyünk segítségért elhajtanak minket a fenébe.
2009. márc. 9. 12:55
Az én körzeti orvosomnál is volt, hogy 2hétig nem voltak elérhetőek a kartonok a gépen és elég nagy zavar volt. Ennyit a gépektől való függésről... az már más dolog, hogy undorító, ha egy orvos lusta kézzel kitölteni a recepteket (pláne, hogy szerintem ő csak aláírja, az asszisztens tölti ki)
2. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 9. 12:54

szia sajnos anem leírt etnikumu ember nagyrésze alul iskolázott.A minap látta megy képviselőjük nyilatkozatát,amiben teljesen elhatárolta magát az ilyenektől mert azt mondta,hogy Ő csak is "fajtája"belieket foglalkoztat tisztességesen megfüzeti őket és hogy aki akar tanulni és képeztetni magát az igen is be fog jutni.Csak egyszerübb eltertetni magukat mint dolgozni.És ezt látja a gyerek is és szt csinállja.

mi meg dögöljünk meg ha esetleg egy súlyos beteg gyerekkel otthon kell maradnunk mert a létminimumot eléri a kereset de a kiadások senkit nem érdekelnek.


A másik,a helyedben lehet,hogy megkérdeztem volna ha nem jöbn a szerelő ,hogy a mi gyerekkorunkban nem volt számítógép ott az asszisztens körmölte le a dolgokat még is meg volt a munka aminek meg kellett lenni.De a kényelem az nagy úr.Mert a gépek igen is nagy szabadságot és kényelmet adnak.

2009. márc. 9. 12:48
Ma voltunk a kislányommal orvosnál mondanom se kell rengetegen voltak , azt ,hogy sokan vannak már megszoktuk, de ami ma történt hát nem volt semmi elöször egy kisfiu a nemzetiségét nem irom ne hogy megszóljanak b, bement egy lány előre,hogy igazolást kérjen és engedéjt kért,hogy bemehessen be is ment erre megszólal a kisfiú a Márkó azt mondta,hogy bement a Seregély g..i, na és a reakció nevetett anyuka is és a nagymama is, a többiek meg döbbenten figyeltek. Amásik dolog a rendelöben tönkre ment a számítógép és mivel sokan voltak a doktornő ugy döntött nem folytatja a rendelést mert nem akar olyan sokat írni, de valami csoda folytán mikor leálitotta volna a rendelést megjött a szerelö. Kérdem én annyira a gépek uralnak mindent,hogy akár beteg ellátás is szünetelhet, és mi lenne a sok beteg gyerekkel, emberrel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook