Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Orvosira készülők, orvostanhallgatók ide! fórum

Orvosira készülők, orvostanhallgatók ide! (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 21. 17:33
Szép szakma, de itthon én nem vállalnék ennyi időt, pénzt és tanulást hogy utána alig lehessen megélni belőle. Mihamarabb menj külföldre ezzel a szakmával, ott legalább megbecsülik őket, legalább anyagilag!
5. Fanny44 (válaszként erre: 4. - Várhegyi Márton)
2012. ápr. 20. 22:19
Hát, ha orvostanhallgató vagy, akkor lenne egy pár kérdésem :) milyen eredményekkel jutottál be? Nehezebb mint ahogy elképzelted? Hány órád van egy héten, egy nap kb mennyit kell benn maradni? Napi szinten tanulsz (és ha igen, mennyit)? Mennyi energiát fektetsz bele abba, hogy elsőre sikerüljenek a vizsgáid? Egyáltalán van olyan, akinek tényleg minden elsőre sikerül? Vagy készüljek fel arra, hogy sok csalódás fog érni?
4. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Fanny44)
2012. ápr. 20. 18:51
Miben segíthetek?
3. 8ef78160df (válaszként erre: 2. - 8ef78160df)
2012. ápr. 20. 18:16
BIOLÓGIA emelt szintű érettségi a fórum pontos neve
2012. ápr. 20. 18:15
A felvi.hu-n van több orvosis fórum is, valamint a Biológia emelt szinten fórumban is vannak olyanok, akik már az orvosira járnak, és olyanok, akik most felvételiznek, vagy 2 év múlva.
2012. ápr. 20. 17:41

Idén felvételizek az orvosira :) májusban csinálok 2 kiegészítő érettségit biológiából és kémiából. Nem tudom, hogy pesszimista vagyok e vagy realista, de erősen tartok attól ,hogy nem fog összejönni :(


Aki esetleg szintén idén jelentkezik hogy érzi?

Aki már oda jár attól szívesen várok minden pozitív, negatív élményt, tapasztalatot :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook