Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt valaki fogorvosi orvostanhallgatóhoz kezelésre? fórum

Járt valaki fogorvosi orvostanhallgatóhoz kezelésre? (beszélgetős fórum)


10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3d249bd49f)
2016. nov. 22. 21:46

Ha félsz a fájdalomtól, miért nem gyakorlott orvoshoz mész?

Nekem is volt "szerencsém" egyszer hozzájuk, több hallgató is rajtam gyakorolt. Némelyik olyan béna volt, hogy örültem, hogy kikerültem a székből. Persze volt, aki ügyes volt. Nem lehet általánosítani. Mindenesetre én tuti, hogy nem mennék csak gyakorlott orvoshoz.

9. kisj
2016. nov. 22. 20:01

Volt szerencsém.

Tényleg marha óvatosan húzta ki a fogamat. Én mindenesetre úgy érzékeltem, hogy pöcsölt vele egy fél órát.

Viszont utána 2 hétig naponta visszajártam, mert elfertőzte valahogy a sebet. A falat kapartam kínomban.

Egy pozitívumot azért tudnék mondani. Minimum 4 kg-ot ledobtam, mert enni sem tudtam.

2016. nov. 22. 19:06

És még azt is megengedtem tanulónak, hogy vért vegyen tőlem.:) Nagyon ügyes volt. Nagyon izgult, elnézést kért, hogy fájdalmat okozott, stb.

Az "üzem" orvosunk egy sarlatán. Sosem találja a vénámat, így nekem kell megmutatnom, hogy hova szúrjon, hogy tartsa a tűt, és mindig fáj....

2016. nov. 22. 16:56
Igaz, úgyis tanulniuk kell, hogyan bánjanak a rettegő beteggekkel.
2016. nov. 22. 16:53

Semmi rossz nincs benne, sőt! Ők még óvatosak, körültekintőbbek, kedvesebbek:D


Én voltam náluk már fogkő leszedésen és íny kezelésen is.

2016. nov. 22. 15:10
Voltam mar orvostanhallgatok koszorujaban fogorvosnal. Pont az kellett a szajzarnak.
2016. nov. 22. 15:01
Uhh, én kísérleti alanynak érezném magam.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - 3d249bd49f)
2016. nov. 22. 14:55
Miért lenne jobb, ha még gyakorlatlan is a fogorvos???
2016. nov. 22. 08:23

A fajdalomtol valo felelmed fuggetlen a fogorvoshallgatotol.

Minel jobban felsz, annal alacsonyabb a fajdalomkuszob, mert arra koncentralsz.

2016. nov. 22. 03:57
Jár valako orvostanhallgatóhoz fogaszati kezelésre??? Kicsit félek a fájdalmat nrm birom,de remélem ott masabbak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook