Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mától komoly edzéssel és önkontrollal készülök leadni 10 kg-mot! Van kedved beszélgetni, ösztönözni egymást? fórum

Mától komoly edzéssel és önkontrollal készülök leadni 10 kg-mot! Van kedved beszélgetni, ösztönözni egymást? (beszélgetős fórum)


1 2
51. Totesz (válaszként erre: 50. - Kolkhisz)
2010. máj. 16. 19:17

Jó tanulást!Már ha még ilyenkor tanulsz.

Elismerésem,hogy belevágsz a 90 naposba,nekem szerintem nem menne.

De holnaptól én is nagyon odafigyelek,hogy mit eszek.

Úgy terveztem,hogy reggeli az valami szendvics lesz korpás zsemléből,tízórai joghurt,ebéd leves,aztán már maximum fehérjeshaket iszok,meg talán egy kis tejet.És megyek konditerembe futni,remélem bírni fogom.

Te fogsz tornázni a diéta mellett?

2010. máj. 16. 16:56

Néha benézek ám hozzátok! :)

Nagyon unalmas a szomámab ülni, tanulni, főleg ilyen ramaty időben.

Így néha jól esik pihizni.


Tegnap hajnalban még átnéztem, amit belinkeltél a 90 napos diétáról. Még a neten is rákerestem és találtam rengeteg kiírást itt a hoxán is.

Szépen áttanulmányoztam. Szerintem abszolút nem nehéz követni. A kérdés, hogy hatásos-e? Na majd kiderül.


Holnaptól ésszel szépen nekiesek. Bízom a sikerben.


Ti hogy vagytok ma??

2010. máj. 16. 12:02
okés,neked is:)Jó tanulást!
2010. máj. 16. 12:01

Na csajok megyek tanulni, este majd felnézek.


Legyen szép napotok.

2010. máj. 16. 12:01
Upsz, az elírásért bocsi, kimaradt pár betű :)
2010. máj. 16. 11:40

A bátyám szokott, de ő poénból csinálja. Amikor 50 kg voltam, akkor is azt mondta dagi. :)


Most sajna nem anyi vagyok. Az a baj, hogy az ilyen beszólások elkeserítőek.

45. Ronikutyi (válaszként erre: 44. - Kolkhisz)
2010. máj. 16. 11:01

Hát az nem jó,ha gúnyolnak:S

De megmutatod neki,hogy igen is tudsz te,ha akarsz:D

2010. máj. 16. 01:21

Köszönöm szépen Roni!


Máris megnézem a naplódat. A 90 napos az egyetlen, amit soha meg sem próbáltam. Lehet, itt az ideje. Le kell fogynom, már lassan depressziós vagyok miatta. A lökött bátyám folyton gúnyol, nem esik jól.

43. Ronikutyi (válaszként erre: 42. - Kolkhisz)
2010. máj. 16. 00:55

Először is sok sikert a vizsgáidhoz:)

Másodszor,tényleg kevés mennyiséget ettem,és csak ez szerint,ahogy ide le van írva:

[link]

A naplómba végig követheted a 30 nap menüjét,nem sok,nem is változatos,de bírható,és alapból árba is havi 15000-20000 volt az én menüm,de olyan gondok jöttek közbe,hogy sajnos nem tudtam külön magamnak bevásárolni,igaz,némely "áruból" még maradt,mint pl a mirelit kukorica,tészta,és spagetti szósz.ami a legtöbbet nyomott a latba,az a gyümölcs.Még fehérje napra a húst is be tudtam osztani,és a legtöbbször tojást ettem.A lidlibe vásároltam be,mert ott a legolcsóbb szerintem.Sok sikert,remélem bírni fogod minden szempontból,és ha bele kezdesz,kitartást kívánok,és szívesen várunk a "90 napos április 1-től" fórumba.Legtöbbünk április 7.e körül kezdte,de nyugodtan csatlakozhatsz,hiszen én már befejeztem,de napi vendég vagyok még mindig,és szeretnék is maradni:)Szóval gyere nyugodtan:)

2010. máj. 16. 00:26

Kérdezhetek valamit Roni?


Mondtad, hogy anyagi okok miatt hagytad abba. Én sem vagyok elvetve anyagilag.

Hogyan tudtad kevésből is csinálni? Írnál róla pár dolgot? Hálás lennék. Bár nem is ismerem a 90 naposat, de majd utána nézek. Ha van valakinek ideje, Beírhatja ide, nagy segítség lenne. :D


Keveset vagyok, főként este, mert vizsgaidőszak van, tanulok, mint a kisangyal :D

41. Ronikutyi (válaszként erre: 40. - Kolkhisz)
2010. máj. 15. 23:59

Kevesebb súlyból kevesebb fogyás,szokták mondani,én 86 kilóról fogytam vele 77-re 30 nap alatt,mert sajnos anyagilag addig bírtam.

De minden esetre ajánlom,mert már nem egyszer fogytam vele,igaz mind a kettőnél 80 feletti súlyból,de ha nagyon elszánt vagy,lemegy az a 10-es.Sok sikert kívánok hozzá,ha belevágsz,és kitartást.Nem könnyű,de ki lehet bírni,hidd el.:)

2010. máj. 15. 23:50

Totesz!


Látom, hátha akkor együtt könyebben megy. :D


Én gondolkodtam még a 90 naposan, azt nem próbáltam, de annyira nehéz, hogy ma csak ez, holnap az, és anyagilag is megerőltető. Szerintem.


De ha azt mondjátok, 69 kilóból is lehet vele fogyni 10 kg-mot olyan 3 hónap alatt, bevállalom becsülettel. Bár a szénhidrát nap nálam gáz, nme eszem ugyanis tésztát. Azon kívül sok minden meg nincs.


Vágjak bele? 90 napost végzők, mi a vélemény, tuti lemegy vele?

39. Ronikutyi (válaszként erre: 38. - Totesz)
2010. máj. 14. 22:46
Nem végig,30 napig csináltam csak,mert anyagilag közbe jöttek dolgok,és nem tudtam magamra külön főzögetni sajnos,pedig bírtam volna,a naplómba le van írva,mennyi kaját ettem egy nap,szinte nevetséges,egér mennyiséget,még is megvoltam,víz napot is tartottam,de sajnos lőttek neki.Most azt eszem,amit a többieknek főzök,napi egyszer,és még elvagyok szerencsére:)
38. Totesz (válaszként erre: 36. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 22:44

90 naposat végigcsináltad? Hát ahhoz meg aztán még inkább gratulálok,én biztos nem tudnám.Te aztán kitartó vagy.

Ja látom mindketten tudunk jókat írni...

Lehet elkezdem újra az almaecetet inni.

37. Ronikutyi (válaszként erre: 36. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 22:39

Én is tudok ám írni:DDD

Alma ecet akart lenni:DD

36. Ronikutyi (válaszként erre: 32. - Totesz)
2010. máj. 14. 22:39
Köszönöm szépen:) 90 napos diétát csináltam,és lama esetet ittam előtte,2 decibe egy evőkanállal,napi háromszor.
35. Totesz (válaszként erre: 32. - Totesz)
2010. máj. 14. 22:26
Na látom értelmesen írtam,szóval az akartam kinyögni az előbbi hozzászólásomban,hogy gyönyörű kisfiad van,gratulálok!
34. Totesz (válaszként erre: 31. - Kolkhisz)
2010. máj. 14. 22:24
Az utolsó mondatodra,ha valaki tud válaszolni arra én is nagyon kíváncsi lennék.Mi ketten nagyon egy cipőben járunk.
33. Totesz (válaszként erre: 30. - Kolkhisz)
2010. máj. 14. 22:23
Egy deci az túl sok. Én is ennyit ittam csak naponta 3-4-szer.Általában azt ajánlják,hogy egy kb két deci vízbe kell egy teáskanál almaecet.De keress rá itt a hoxán nagyon sokat írtak már róla,olvastam olyat aki evés előtt fél órával issza meg minden étkezés előtt,van aki meg naponta egyszer issza.Én nem tudom eldönteni melyik a hatásosabb.
32. Totesz (válaszként erre: 29. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 22:20

Gyönyörű kisfiad van,gratulálokű4

És gratulálok az eddigi fogyásodhoz is.Megkérdezhetem,hogy milyen diétát csináltál?

Azért a napi egyszeri evés az kevés,legalább akkor egyél háromszor,és amúgy is a reggeli a legfontosabb étkezés,bár igaz én is nemrég óta eszek reggelit,régen elég volt egy kávé,de a mostani munkahelyemen szokás a reggeli,és tök ráálltam.

31. Kolkhisz (válaszként erre: 21. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 22:13

Meg fog mozdulni, de ez helytelen. Én is estem ebbe a hibába, sőt esek is olykor-olykor.

Keveset ettem, mert nem mentek a kilók, akkor elindult, ám mikor megettem egy tányér rendes ételt, a mérleg igen gyorsan mutatott felfelé is.

Ne tedd, mert a 2-szerese jön vissza.


Komolyan, tapasztalat.


Nekem tartósan kellene fogynom, de nem megy, nem értek hozzá, hogy hogyan. Rengeteg butaságot eszem amivel elrontom.


Jó lenne, ha valaki végre elmondaná, hogyan lehet leadni 10 kg-mot úgy ,hogy nem koplalok és mégis kúsznak a kilók.

30. Kolkhisz (válaszként erre: 28. - Totesz)
2010. máj. 14. 22:06

Jó, hogy írtátok, holnap veszek is egy üveggel.


Egyébként ,hogyan javasolt inni?


Úgy értem pl: reggelente egy decit? Én bírom a savanyút, a gyomrom is, mert nagy citromos vagyok. :D

29. Ronikutyi (válaszként erre: 26. - Totesz)
2010. máj. 14. 22:03

Szerencsére 3 hónapja sikeresen leszoktam a cukros üdítőkről,most már csak ásvány,vagy sima csapi víz van:D

Az energiám az itthon üléstől nem fog elfogyni sajna,mert ugye még GYED-en vagyok a kisfiammal,szóval egyáltalán nem érzem magam éhesnek a napi egyszer evéssel.Ezért is tornázgatok,mert nem szeretném,hogy amit a diétával leadtam,az most visszajöjjön.Ha jön,akkor inkább izomba jöjjön,ma 2-szer megcsináltam Norbit:D Nem rég végeztem,kissé most kimerítőbb volt,de túl éltem:)

28. Totesz (válaszként erre: 23. - Kolkhisz)
2010. máj. 14. 21:28

Dehogynem lehet pótolni,én almaecettel kezdtem,csak túlzásba vittem,két nap alatt elfogyott egy üveg háromnegyede,és nagyon fájt tőle a gyomrom (ez ugye a saját hülyeségem volt),és hát az íze sem a legjobb,bár az elviselhető,és azért jóval olcsóbb,mint kapszulában.

Lehet én is újrakezdem,hátha most használ.

Egyébként ajánlják az almaecet használatát,mert egészséges.

27. Totesz (válaszként erre: 25. - Kolkhisz)
2010. máj. 14. 21:24
Detto így vagyok...
26. Totesz (válaszként erre: 21. - Ronikutyi)
2010. máj. 14. 21:24

Hát elég kevés ez az étel egy napra nem?Ha ilyen keveset eszel biztos megmozdul a mérleg lefele,de nem lesz energiád,és levert leszel,inkább többször kellene keveset enni,és a cukros üdítőket elhagyni,ha esetleg fogyasztasz olyat.

Volt hogy én is napokig nagyon keveset ettem és meg is lett az eredménye,rosszul éreztem magam,nekem általában hányingerem van,ha napokig nem eszek,ja és persze a teljesítményemen is észrevettem,mert majd leestem a futópadról.

Úgyhogy szerintem egyél inkább naponta ötször,csak keveset.

2010. máj. 14. 21:17

Nekem tudjátok mi a nagy bajom???

Tudnék zöldségen élni, mert imádom, de egy idő után nem bírom. Megőrülök, kívánom az ízeket. Ezt kell megtanulnom orvosolni.


Tudom, minden csak rajtam áll, de nagyon nehéz.

2010. máj. 14. 21:12

Ma semmit nem csináltam, vendégeim voltak.


Holnap, mint általában, 4-kor kelek és kimegyek 5 körül futni 3 km-t. Én ilyenkor szeretek a legjobban futni. A hajnali harmat átmossa a gondterhelt agyat.

2010. máj. 14. 21:11

Üdvözlök egyébként mindenkit, nagyon örülök nektek!


Nagyon szépen köszönöm a saláta receptet, jól jön. :)


És nem lehet az almaecet kapszulát, almaecettel pótolni?

22. Kolkhisz (válaszként erre: 19. - Totesz)
2010. máj. 14. 21:10
Na ez a gáz nálam is, ilyen étkezés mellett minden hiába való.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook