Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrvérzés .Aggódom fórum

Orrvérzés .Aggódom (beszélgetős fórum)


2023. febr. 21. 14:50
A fiam is ilyen volt.Nagyon sokszor vérzett az orra,heti szinten.Kinőtte!
8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 23:22

Tenyleg kinovi.

De lehet allergia.


En vert tusszogtem meg kohogtem, ami igazan rosszul nez ki, es el is ajultam. Mert nem akartam segitseget.


Az etel allergia is okozhat legzesi nehezseget, rosszulletet, vagy orrverzest.


Engem par rak-felevel meg lehet mergezni. Piros leszek, nem kapok levegot, gorcsosen kohogok legzes helyett, igy szetpattanhat par er, es kesz a horror.

7. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 22:57
Nekem gyerekkoromban rengeteget vérzett az orrom, csak úgy a semmiből eleredt, de szó szerint locsogott. Elég sűrűn volt ez, sokszor alig lehetett elállítani. Úgy kb 13-14 éves koromra mintha elvágták volna.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 22:17

Öcsém volt ilyen. Anyu sírva vitte orvoshoz, mutatva a "véres rongyot". Ő csak mosolygott, nem olyan sok az, csak annak látszik.

Elnőtte.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 21:39

Testvérem azzal szórakozott, hogy csészébe gyűjtötte a vérét.

Talán 4 x égették neki el azt az eret, ami megpattant neki. Napi szinten vérzett neki. Felnőttkorára tényleg kinőtte.

Jobbulást a gyereknek!!

4. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 21:25

Szegény kissrác!

Anyai nagybátyám és anyám is orrvérzéses volt. Azt mondták "maguknak" a rossz vér kijött. Átlagéletkort éltek meg. Nyugi

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 21:19

Az èn lányom születèse óta orrvèrzèses.

Apjától örökölte.

Pár perc alatt eláll.

Ha nagyon vèrzik tamponálja.

Teljesen felesleges ezen ennyire aggódni.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 21:18

Nyugi!

elvitted orvoshoz, semmi komoly!

Majd kinövi!

2023. febr. 20. 21:09

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon .Tudom sok hasonló tèma volt már,de èn már egy kicsit rá paráztam .Tavaly fiú gyermekeknek 2-3x vèrzett az orra,akkor volt 10èves.A Bethesda kórházban savval egyeteltèk neki.Nem volt egy kellemes èrzès .Utána egy pár hónapig nem jelentkezett vèrzès,majd havi ,kèt heti rendszeressèggel ismèt kezdődött,mindig csak az az orra,amit savval megcsináltak.Általában erősen fújja az orrát ès utána indul meg,de nem döl az orrából csak kifolyik egy kicsi .De ha összefogja eláll pár perc múlva.Szedett egy doboz Rutascorbint ès kenegetjük Rhinopantheina orrkenőccsel.Most 6napja náthás rengeteget fújta az orrát ma megint vèrzett.Aggódom mitől lehet sokan mondták majd kinövi,de olyan rèmisztő látvány.Már betegesen nèzem amikor fújja az orrát,hogy nem e vèrzik.De mièrt mindig az az orra?Fül orr gègère a savazás után fèl eljönni.Olyan jó lenne,ha kicsit megnyugtatnátok ezzel kapcsolatban.Köszönöm szèpen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook