Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrvérzés stressztől... fórum

Orrvérzés stressztől... (beszélgetős fórum)


8. kisj (válaszként erre: 7. - Énakiskirálylány)
2013. márc. 2. 21:28

Ezt tényleg nem kellene.

El kell szorítani az orrgyöknél és ha nem múlik fél óra alatt sem, akkor doki és hajszálér égetés. (nem mintha végleges megoldás lenne, de alkalmi segítségnek jó)


Meg kell a Manónak tanítani a helyes orrfújást.

7. Énakiskirálylány (válaszként erre: 5. - Annie1130)
2013. márc. 2. 21:23

igen azt tudom

Bar Manom ilyenkor nem foglalkozik vele ha elkezd verezni az orra inkabb csak fujja.Amit ugye nem kellene

2013. márc. 2. 21:20
Lehet, a lányom is ilyen kiskora óta.
5. Annie1130 (válaszként erre: 4. - Énakiskirálylány)
2013. márc. 2. 21:19
Nincs mit.Mindenestre, ha vérzika kicsi orra, előre felé kell hajolni, nem hátra!
2013. márc. 2. 21:18
koszonom a hozzaszolasokat csajok!
3. kisj
2013. márc. 2. 21:12

Szerintem nem stressztől van az orr vérzés, hanem fizikai behatástól.

Erőltetett rossz kivitelű trombitáló orrfújástól, vagy netán hisztis üvöltéstől.

Gyengék a hajszálerek az orrban és elkezdenek vérezni.

Van aki hajlamos erre.

2013. márc. 2. 21:10
Gyereknél nem tudom, nem hallottam még róla, de tulajdonképpen a gyerek is emberből van, érzésekkel, a kis problémáival, a saját lelkivilágával, így miért ne vérezhetne az orra egy számára stresszesebb helyzetben?! Nekem is szokott egyébként néha vérezni...
2013. márc. 2. 21:05

Sziasztok!


Lehetseges kisgyereknel hogy annyira stresszel felporgeti magat ha epp valami nem ugy van ahogy o szeretne hogy az orra is elkezd verezni?Nem egyszeri alkalomrol beszelek tobbszor elofordult mar sajnos.Varom a velemenyeket tapasztalatokat.Koszonom elore is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook