Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermekkori orrtörés következményei és korrekciója fórum

Gyermekkori orrtörés következményei és korrekciója (beszélgetős fórum)


6. keki70 (válaszként erre: 4. - Bogi408)
2019. dec. 27. 11:41
Nagyon szívesen Bogi!
5. papája (válaszként erre: 1. - Bogi408)
2019. dec. 27. 11:31

Ismerősömnek szintén gyerekkori orrtörése volt.

Elég csúnya lett az "eredmény" Felnőtt korában műttette meg, gyönyörű lett és mivel baleset eredményeként volt torzulás, így TB-re, ingyen műtötték Szegeden.

4. bogi408 (válaszként erre: 3. - Keki70)
2019. dec. 26. 23:48
Nagyon hálás vagyok a segítségért!!
2019. dec. 26. 23:28

Bogi ha van kedved,nézzél körül nálunk.


[link]

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Bogi408)
2019. dec. 26. 22:45

Lyessus! Hogy nem lett helyre téve, ha így elmozdult? Azt a balesetin meg kellett volna csinálni, de legkésőbb a következő munkanapon.

A fájdalom a legkevesebb. Altatás, más lehetséges kockázatok... De egy orr műtét elég mindennapos. Én tuti megcsináltam. Az arcunk minden nap szembe jön mindenkivel, és minden nap sokszor látjuk a tükörben.

2019. dec. 26. 22:14

Sziasztok :)

19 éves vagyok,önbizalom hiánnyal küzdök azóta amióta eltört az orrom.Ekkor még csak 8 éves voltam, de a szüleim nem vittek korrekciós műtétre. Tudom, hogy nem szép tőlem de néha még most is neheztelek rájuk, ráadásul anyukám törte el véletlenul.Minden nap úgy nézek tükörbe hogy utálom az arcomat.Az orrom annyira görbe lett, hogy teljesen elcsúfítja az arcom :( :'( Nem tudom mit csináljak, megműtessem? Annyira félek a fájdalomtól.... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook