Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oroszlánok csevegjünk...... fórum

Oroszlánok csevegjünk...... (beszélgetős fórum)


75. Napsugi60 (válaszként erre: 73. - Chrissy28)
2009. nov. 8. 19:53

Szorítok Nektek hogy úgy legyen....:-)

Annyira szép az a kutyus.....biztosan nagyon szereted...:-))

2009. nov. 8. 19:45

Sziasztok!

Olvastam, hogy a vasárnap a "mi" napunk, de nekem mindig, már hosszú ideje ez a hét legrosszabb napja, úgy látszik én vagyok a kivétel:D

73. Chrissy28 (válaszként erre: 72. - Napsugi60)
2009. nov. 8. 18:59
Szegény egész pénteken köhögött. Olyan szörnyű volt. Elvittem dokihoz, ahol kapott antibiotikumot. Szombat reggel köhögött utóljára, de a doki azt mondta, hogy vasárnapra visszajöhet. Úgyhogy imádkozom, hogy ne legyen igaza és minden rendben legyen a kisbarátommal. Holnap megyünk vissza a dokihoz. Remélem, hogy minden rendben lesz!!
72. Napsugi60 (válaszként erre: 71. - Chrissy28)
2009. nov. 8. 18:47

Szegény kutyus....:-(((

Mi baja ?

71. Chrissy28 (válaszként erre: 68. - Napsugi60)
2009. nov. 8. 18:45

Azt mondják "csak nyugtával dicsérd a napot"..

Nekem már az is valami ha nem történik semmi különös, az már teljesen az én napom.

A kutyim pénteken beteg lett, és most úgy látszik jobban van. Remélem nagyon hogy ez így marad, és akkor jó napom van.

70. Napsugi60 (válaszként erre: 69. - A6d5a14c21)
2009. nov. 8. 18:41

nekem tulajdonképpen ,igen....:-))

Olyan látogatóm volt aki nagy hatással volt rám...:-)))

Itt volt az unokám, aki 2 hónapos és nagyon imádom....:-)))

A gyerekek elmentek vásárolni és itt hagyták nekem egész délután....

Nagyon élveztem a dolgot, hogy újra babázhatok....:-)))

69. a6d5a14c21 (válaszként erre: 68. - Napsugi60)
2009. nov. 8. 18:27
Nekem sajnos nem:)esetleg Neked?:)
2009. nov. 8. 17:51

Hogy telt a napotok?

Kinek vált be a mai horoszkóp?

67. Chrissy28 (válaszként erre: 66. - Napsugi60)
2009. nov. 8. 17:02
Köszi! Neked is szép napot!
2009. nov. 8. 07:26

Sziasztok.....Szép napot...


Íme itt a mai horoszkópunk..:-)))



Kedves Oroszlán!

Ez minden szempontból a te napod lesz. Ráadásul a családodban és/vagy az otthonodban valami nagy jelentőségű dolog történhet. Vagy veszel valami új holmit. Vagy odaköltözik valaki. Esetleg olyan látogató érkezik, aki nagy hatással lesz rád. A kulcsszó a szépség. Ez a valami, vagy valaki szép. De vigyázz, mert nem a hagyományos értelemben!…



Azt hiszem ez egészen jól hangzik;-)

65. Chrissy28 (válaszként erre: 51. - Napsugi60)
2009. nov. 7. 20:43

Szia! Köszi szépen!

Nem, nem versenyeztetem.

Minden jót nektek!

2009. nov. 7. 19:04

Ezt ma kaptam....

Ide is beteszem, mert úgy érzem hogy megszívlelendő.....



"Tartsd távol magadtól azokat, akik lekicsinylik ambíciódat.

Csak a kis emberek teszik ezt,

Az igazán nagyok hozzásegítenek, hogy úgy érezd,

Te is naggyá válhatsz, s miért ne?"

63. a6d5a14c21 (válaszként erre: 59. - Napsugi60)
2009. nov. 7. 10:27
Én 2éve élek egyoldalú kapcsolatban,és kb minden hónapban egyszer kísérletet teszek,hogy véget vetek a dolognak,aztán valahogy mégis mindig folytatódik.Nem hiszem,hogy ezen a héten másképp lenne,ha megpróbálnék szakítani:)
62. fildus (válaszként erre: 61. - Napsugi60)
2009. nov. 7. 09:06

Köszönöm, Neked is legyen szép hétvégéd!

Remélhetőleg holnap jobb idő lesz, itt most nagy a köd :(

61. Napsugi60 (válaszként erre: 60. - Fildus)
2009. nov. 7. 08:49

szerencsés utat kívánok Nektek .....-)))

és kellemes hétvégét....

60. fildus
2009. nov. 7. 08:31
Hű pedig ma autóba ülnék és vezetnék... egész hétvégén nem leszünk itthon, megyünk Anyukámhoz végre, két hónapja nem voltunk, mert beteg volt lánykám...
2009. nov. 7. 07:35

Karma horoszkóp....


Kedves Oroszlán!

Karmikus kötelességed: Megkönnyítheted a dolgodat, ha felhagysz néhány megrögzött szokásoddal. Ez nem könnyű feladat, de érdemes megpróbálnod, mert nem csak neked lesz könnyebb az élet, de a környezetednek is. Sokkal jobban elemedbe leszel, és ismét cikázni fognak a gondolataid, ami felpezsdít, és ismét izgalommal tölt el.

Karmikus kapcsolatod: Egy olyan pasival lesz, akivel a testi vonzalmon kívül nincs más. Ez neked kevés, és ha a héten nem teszel pontot az ügy végére, akkor már késő lesz, mert a te részedről, többről lesz szó. Nincs rosszabb egy egyoldalú kapcsolatnál, és ezt te pontosan tudod. Igaz a szerelem megszépít, és így nagyobb eséllyel találhat igazi társra.

Karmikus feladatod: A munkahelyeden úgy mennek a dolgok, mint a karikacsapás. Nem pihensz, és kihasználod a kínálkozó lehetőségeket. Jól is teszed, mert addig kell a vasat ütni, amíg meleg. Ne hagyd, hogy bárki kedvedet szegje.

2009. nov. 7. 07:32

Hétvégére ezt jósolják a csillagok...:-)))


OROSZLÁN: A vasárnap lesz a te napod. Addig ki kell bírnod valahogy. Mivel más nem vigyázhat rád, neked kell magadra. A közlekedésben lassabban haladj! De ne csak az úton figyelj, hanem otthon is! Minden mozdulatod legyen óvatos, és megfontolt. Nem lenne jó, ha megsérülnél, mert te nem jól tűröd a korlátozást. Se a kötést, se a gipszet. Mivel fogyó hold van, hatékony lehetsz a selejtezésben, és takarításban. Szánj egy kis időt erre! Meglátod, milyen látványos lesz az eredmény. Aztán vasárnap valami nagy jelentőségű dolog történhet. Vagy veszel valami új holmit. Vagy odaköltözik valaki. Esetleg olyan látogató érkezik, aki nagy hatással lesz rád. A kulcsszó a szépség. Ez a valami, vagy valaki szép.

57. mimmo33 (válaszként erre: 44. - Napsugi60)
2009. nov. 6. 10:23

Nekem nem ment el a kedvem mégegy gyerektől.Igaz nem is jött gyorsan amásodik, de ilyen tulajdonságokkal felruházott első gyerek mellett nem is bánom:D Sőt!!Talán még jó is így, mert már ő is nagyon várja;)

A második egyébként halak lesz , mint én:) Apa meg kos:)

Szép kis család vagyunk:D

56. mimmo33 (válaszként erre: 41. - Napsugi60)
2009. nov. 6. 10:21

Szia!


Köszi:)


Hát próbálkozik a fiatalember:):)

Kisebb-nagyobb sikerrel, de elég nehéz őt meggyőzni valaminek az ellenkezőjéről:)

55. Napsugi60 (válaszként erre: 54. - Fildus)
2009. nov. 6. 08:41

Jól tetted...:-)))

Köszönjük....


Szép jó reggelt!

54. fildus
2009. nov. 6. 08:24
Ezt a naplómból szedtem ki, egyszer találtam a neten, gondoltam be másolom ide is :-)
53. fildus
2009. nov. 6. 08:24

Az Oroszlán anyuka legnagyobb előnye, hogy ideális esetben meg tudja őrizni gyermeki énjét, és partner lehet a közös játékban, gyermeki tevékenységekben. Ezen kívül nagyon nagylelkű, s egy ideig szinte istennek látja a gyermekét. Hiszen az Ő szemében életének legnagyobb produktuma a gyermek, s mint ilyet tiszteli, és rendkívüli módon szereti Őt.


Az Oroszlán anyuka inkább magának nem vesz semmit, de gyermekének biztos, hogy a legjobb ruhákat és játékokat veszi meg.


Emellett olyan, mint az anyatigris, ha valaki csúnyán néz a kicsire, az, bizony megnézheti magát, ezért a gyermek mindig biztonságban érezheti magát. Ez a magatartás persze veszélyeket is rejt a kicsi nem biztos, hogy megtanulja magát megvédeni, ha anyukája helyette rendezi el a játszótéri, óvodai konfliktusokat.


A föld jegyű (Rita baba az!) gyermek azonban talán lassúak az Oroszlán anyukához, aki meglehetősen temperamentumos. Emellett nagyon a szívükre vehetik, ha az Oroszlán anyukánál elszakad a cérna, hiszen ez a folyamat általában látványos, ám tudni kell azt is, hogy az Oroszlán anyuka nem haragtartó. Néhány perc alatt kitombolja magát, aztán megint béke honol.


Az Oroszlán anyuka erősségei: megengedi a gyermekének, hogy felnőjön, sőt ebben a folyamatban segítségére is van. Általában idős korára is megvannak a maga szórakozásai, a maga élete, így nem telepszik rá a gyermekére. Mindig ott van szilárd erejével és soha el nem múló, hűséges szeretetével a gyermeke számára, tehát mindig lehet rá támaszkodni, bármilyen probléma adódik is.


Az Oroszlán anyuka hiányosságai: talán az érzékenyebb gyermekek számára kissé túlságosan temperamentumos, s amikor dühös azt is színpadiasan, s drámaian adja elő, ami akár ijesztő is lehet. Néha kicsit kemény, s szélsőséges esetben saját akaratát a gyermekre is rendszeresen ráerőlteti.

2009. nov. 6. 08:00

Mai horoszkópunk......


Oroszlán (július 23. - augusztus 22. )

Kívülről nemtörődömnek látszó egyéniséged ellenére, rengeteg időt és energiát pazarolsz el feleslegesen azért, vajon szeretnek-e mások, vagy sem. Ez pedig könnyen lélektani problémák kialakulásához vezethet. Ez különösen érvényes most a magánéletedre. Némi nehézség árán és következetlenül tudod csak kifejezni az érzéseidet.

51. Napsugi60 (válaszként erre: 49. - Chrissy28)
2009. nov. 5. 16:12

Annyira szép a kiskutyid...:-)))

Versenyezteted?

50. Napsugi60 (válaszként erre: 47. - Crystall)
2009. nov. 5. 16:10

:-))))))))))))

Akkor én nem voltam elég harcos oroszlán..

Sokáig könyörögtem egy kistesóért, aztán feladtam....:-)))

49. Chrissy28 (válaszként erre: 30. - Fildus)
2009. nov. 5. 15:44

Az csak jó! Gratulálok!

Én túl sokáig leragadtam a skorpiómnál.. jó barátság volt közöttünk, én inkább anyjának éreztem magam, és főleg minden bajommal rendkívül egyedül.

A kos férjem pedig elképesztően jó férj, társ, barát, partner.

48. Chrissy28 (válaszként erre: 27. - Napsugi60)
2009. nov. 5. 15:42

Nekem már megvan a kos társam.

Valahogy mindig kiszúrom őket a sok közül, mindig ők tetszenek, és sosem volt célom, hogy valakit a horoszkóp jegye miatt kedveljek. Ez mindig valahogy így jött. Lehet, hogy véletlen; ki tudja.

47. Crystall (válaszként erre: 44. - Napsugi60)
2009. nov. 5. 13:59
Én is sokáig voltam egyke, de igazi oroszlánként kiharcoltam a kistesót:D
2009. nov. 5. 13:10

Jó étvágyat Oroszlánok....:-)))

Húúú én most dugig ettem magam, jöhet a kávé...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook