Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oroszlánok csevegjünk...... fórum

Oroszlánok csevegjünk...... (beszélgetős fórum)


195. ditte32 (válaszként erre: 193. - Fildus)
2009. nov. 23. 12:43
Igazad van...én se tudtam még kicsik voltak sokmindent megcsinálni...főleg a kicsitől....ő még elevenebb volt...hamarabb belmászott mindenbe mint a nővére!
194. ditte32 (válaszként erre: 189. - Napsugi60)
2009. nov. 23. 12:41

Szia!

Igen, dolgozni mentem...a héten hosszús vagyok! De egyébként mindíg 6-1/2 7 közt kelek...indítom a lányokat suliba.

193. fildus (válaszként erre: 192. - Napsugi60)
2009. nov. 23. 11:09

Amióta Ritu megvan, azóta olyan kis hülyeségeken tudunk összeveszni. Ma például azon, hogy miért kell vasalnom, ő barkácsolni akart, de nem tud, mert Ő van a gyerekkel. Vasalni nem merek már, ha Ritu velem van, akkor szoktam ha alszik, vagy ha apa is itthon van.


Köszi a jelet :-)

192. Napsugi60 (válaszként erre: 191. - Fildus)
2009. nov. 23. 11:04

:-((((

Majd édes lesz a kibékülés.....-)))))

191. fildus
2009. nov. 23. 10:59
Én már későn olvastam a mai horoszkópot, sikerült reggel Apával összeveszni... :(
190. Chrissy28 (válaszként erre: 186. - Napsugi60)
2009. nov. 23. 09:21

Jo reggelt mindenkinek!

Igyekezni fogok! Nem aludtam semmit ma ejjel, akkora vihar volt itt, megis bekes hangulatban vagyok.

Szep napot mindenkinek!

189. Napsugi60 (válaszként erre: 188. - Ditte32)
2009. nov. 23. 07:01

Szia...:-))

Jó korai vagy Te is....dolgozni mész?

188. ditte32
2009. nov. 23. 07:01

Jó reggelt oroszlánok!

Hát a mai horoszkópunkat olvasva...elég sok emberrel találkozok nap mint nap...de az is igaz,hogy elég jól tudok uralkodni magamon is:))

187. Napsugi60 (válaszként erre: 186. - Napsugi60)
2009. nov. 23. 06:30

Hááát...nem a legszerencsésebb hétkezdésnek ígérkezik, de bízom benne ,hogy bölcs előrelátással mindnyájan ki tudjuk védeni az esetleges konfliktust....:-))))


Legyen szép napotok......:-)))

2009. nov. 23. 06:28

Jó reggelt Oroszlánok......(és oroszlán hozzátartozók....:-)))

szóval.....Mindenkinek jó reggelt aki olvassa ezt a fórumot.....:-))))


Mai horoszkópunk........


Kedves Oroszlán!

Ma minden önfegyelmedre szükséged lesz, ugyanis olyan helyzetbe kerülhetsz, amiből nem lesz könnyű vita nélkül kijönni. Pedig az a cél, hogy ne veszítsd el a fejed, és térj ki a provokáció elől! Muszáj lesz uralkodnod magadon, máskülönben valaki megsérülhet. Ez akár te is lehetsz. Hidd el, mindenkinek jobb lenne, ha el sem kezdődne a vita!

185. Chrissy28 (válaszként erre: 184. - Napsugi60)
2009. nov. 22. 17:04

Igen, de ezzel beigazoltad a következőt:

"Az egészen apró dolgokban is szereti az irányítást a saját kezében tartani, önállóan döntést hozni, mások tanácsát nem szívesen fogadja el.."


Anyukám is kifejezetten élvezi, mikor tanácsot ad nekem, válaszom pedig " jó-jó".

Segítséget én sem szeretek kérni, sajnos vannak olyan helyzetek az életben, hogy másképp nem megy.

184. Napsugi60 (válaszként erre: 179. - Chrissy28)
2009. nov. 22. 15:01

Rám is igaz.....főleg az őszinteség és nyíltság része....sokak szerint már a naivitás határát súrolja...:-))))

Számomra az első és legfontosabb érték az emberi tulajdonságok között az ŐSZINTESÉG.

Ami a barátságot illeti......nagyon sok jó ismerősöm van, talán nagyvonalúan barátnak is mondhatnám őket.......

De olyan nagyon igazi BARÁTOM akiért tűzbe mennék , és bizton számíthatnék rá bármikor......hááát ....talán egy sincs, vagy talán egy.(igazi bajba még nem kerültem ,amikor a segítségét kellett volna kérnem, tehát ez a kérdés még nyitott)

de úgy általánosságban sem szeretek segítséget kérni.....megoldom a dolgaimat ahogyan tudom......

max a Páromtól és az Anyukámtól fogadok el segítséget.

2009. nov. 22. 14:51

Sziasztok....Unokázok...:-)))

Ma reggel azért nem volt horoszkóp, mert most először kapcsoltam be a gépet.

Reggel korán keltem ,hogy amire ideér az unokám addigra készen legyek az ebéddel és minden munkával.

10 órakor jöttek és a Gyerekek mentek is tovább Pestre, csak a Drágámat hagyták itt....

(most éppen elaludt) itt van mellettem, vigyázom az álmát...:-)))

182. ditte32 (válaszként erre: 179. - Chrissy28)
2009. nov. 22. 09:38

Jó reggelt mindenkinek!

Szerintem igaz!!!!!

181. a6d5a14c21 (válaszként erre: 179. - Chrissy28)
2009. nov. 21. 23:36

Teljesen igaz,legalábbis rám.

És a jobban belegondol az ember,az egész ami le van írva,egy nagy összefüggés.

Nagyvonalú vagyok,mindig segítek,ezzel a kedves "barátok" vissza is élnek,és amikor még van pofám nyíltan és őszintén megmondani,hogy kicsit vissza éltek a jóindulatommal,akkor rögtön le is lépnek.És így aztán valóban kevés igaz barátom van.Na nem mintha hiányozna a tömegnyomor:))

180. fildus
2009. nov. 21. 22:14
Rám teljesen igaz amit irtál Chrissy :)
2009. nov. 21. 20:57

Sziasztok!

Szerintetek a következő valóben igaz az oroszlánokra?

"Igazságszerető, nemcsak saját érdekében, legtöbbször másokért is kiáll, nagyvonalú, mindig segít, ha egy bajba szorult a segítségét kéri.. Az Oroszlánokra általában jellemző az őszinteség és a nyíltság, ezért sokszor ki is használják.. Az egészen apró dolgokban is szereti az irányítást a saját kezében tartani, önállóan döntést hozni, mások tanácsát nem szívesen fogadja el. Kevés igazi barátja van.."

178. Napsugi60 (válaszként erre: 177. - Ditte32)
2009. nov. 21. 17:14

:-)))))

Hááát...az ubisali akkor nem vált az egészségedre, ha gond van az epéddel....:-(((

De legalább van egy gondoskodó Édesanyád aki finom ebédet főz neked...:-)))

177. ditte32
2009. nov. 21. 17:07

Foglalkoztam az egészségemmel:)))

Délelőtt dolgoztam,futtában bekaptam egy kiflit, délben egy csokit...egy óra után mentem anyuékhoz aki már rántotthusival és ubisalival várt...adtam az epémnek egy kis diétát:)))

176. Napsugi60 (válaszként erre: 175. - Fildus)
2009. nov. 21. 11:40

ÓÓÓ szegény kislány....:-(((

Persze , megértem hogy most Neked Ő a legfontosabb, de a Kislányodnak az is fontos hogy az Anyukája egészséges legyen!!!!!

175. fildus
2009. nov. 21. 11:15

Talán majd 20 év múlva lesz időm magammal foglalkozni. :)

Addig a kislányom az első. Sajnos megint benyaltunk vmit, folyik az orra, alig kap levegőt....

174. Napsugi60 (válaszként erre: 171. - A6d5a14c21)
2009. nov. 21. 07:09

örülök neki....:-)))

Én azt vallom, hogy mindig egy kicsit rajtunk is múlik hogy milyen napunk van.

Persze a körülmények ,nagyban behatárolják, de törekedni kell mindig arra, hogy az adott lehetőségekből a lehető legjobbat hozzuk ki.

173. Napsugi60 (válaszként erre: 170. - Ditte32)
2009. nov. 21. 07:07

az oroszlánok is alszanak téli álmot?

nem csak a medvék?...:-DDDD

én még majd egy kicsit később...:-)))

most jön csak az igazán mozgalmas időszakom (remélem) Tudod, a kereskedelemben dolgozok én is..:-))

2009. nov. 21. 07:03

Jó reggelt....


Mai horoszkópunk



Kedves Oroszlán!

Remek alkalom a mai nap, hogy az egészségeddel foglalkozz! Nem várhatod el a testedtől, hogy jól szolgáljon, ha nem adod meg neki mindazt, amire szüksége van. Sajnos nem kaptál születésedkor használati útmutatót. De volt jó pár éved, hogy kitapasztald, mi tesz jót, és mi nem. Pl. az alkohol, a kialvatlanság, a sok bosszankodás biztosan nem.

171. a6d5a14c21 (válaszként erre: 158. - Napsugi60)
2009. nov. 20. 20:09
Bejött:))Fantasztikus nap volt,még ha nehezen is indult:))És a csütörtök is:)A mai nap pedig tényleg nyugis,bár én egyáltalán nem bánom!:)pussz
170. ditte32
2009. nov. 20. 20:05
Ma ugy látom eléggé passzívak voltunk....készülünk a téli álomra???:))))
2009. nov. 20. 08:21

Szép jó reggelt Oroszlánok...:-)))


Mai horoszkópunk....


Kedves Oroszlán!

Ez egy békés nap lesz. Számodra talán túlságosan is. Ne félj, nem fogsz unatkozni. Koncentrálj a munkádra, és dolgozz szorgalmasan! Most ne akarj a középpontban lenni! Inkább legyél a Tücsök és a hangya című meséből a hangya! Eredményesen építheted a karrieredet, ha nincs körülötted nagy elhajtás. A hangos ünneplés majd később jön…

168. Napsugi60 (válaszként erre: 166. - Ditte32)
2009. nov. 19. 10:29
Szép....:-)))Nekem is tetszik és olyan megható...:-)))
2009. nov. 19. 10:29

Mai horoszkópunk....:-))


Kedves Oroszlán!

Ma mindennél fontosabb, hogy uralkodj magadon! Mert önfegyelem nélkül súlyos családi vitába bonyolódhatsz, ami semmi jóra nem vezet. Sőt olyan sérüléseket okozhat, amik nehezen fognak begyógyulni. Ezért sokkal jobb, ha elkerülöd. Most neked kell a bölcsebbnek lenned, és megőrizni a higgadtságodat. Valószínűleg a másik fél jelenleg túl érzékeny.

166. ditte32
2009. nov. 19. 09:07

Nekem ez a kedvencem:

Ha egy nap úgy érzed sírnod kell, hív engem!

Nem ígérem, hogy meg foglak nevettetni, de sírhatok veled!

Ha egy nap el akarsz futni, ne félj engem hívni!

Nem ígérem, hogy megkérlek, állj meg, de futhatok veled!

Ha egy nap senkit nem akarsz hallani, hívj engem!

Ígérem veled leszek, és ígérem nagyon csendben!

De ha egyszer Te hívsz és nincs válasz, gyere gyorsan értem, mert lehet, hogy nekem van Rád szükségem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook