Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus hiány, ti hogy oldottátok meg? fórum

Orgazmus hiány, ti hogy oldottátok meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. 2d8287fe22 (válaszként erre: 74. - 4ebcab610b)
2011. márc. 17. 22:12
Dehogy, nem Rád gondoltam, dehogyis. :)
75. 2d8287fe22 (válaszként erre: 73. - 2d8287fe22)
2011. márc. 17. 22:11
Ezt a 71-es számú beköhögésre értettem.
2011. márc. 17. 22:11
Bocsi, ha közbevágtam valamibe:)
2011. márc. 17. 22:09
Mindig is szerettem azokat, aki az adott fórumon belül kifejezetten a témaindító problémára koncentráltak agykapacitásuk, és élettapasztalatuk maximális kihasználtsága mellett.
72. 4ebcab610b (válaszként erre: 43. - 60fa1f9f99)
2011. márc. 17. 22:06

Szia Luca24!


Ne szomorkodj, ezzel pont így voltam én is egy 7 éves kapcsolatban, azzal az apró különbséggel, hogy én soha nem mentem el sehogy.

Mióta nincs ez a kapcsolatom, azóta már tudom mi zavart 7 évig:DDDD


Utána nekem is sokáig csak csikló orgazmusom volt, és állati boldog voltam, csináltam, amikor csak eszembe jutott....


Aztán, amikor újra volt kapcsolatom és elmondtam, ez általában egy férfiben eléggé rossz érzést kellt, mert vagy 1.én vagyok hikomat, aki nem tud hüvelyi orgazmust produkálni, vagy 2. ő az aki nem képes úgy elvinni.


Én sem tudtam sokáig elmenni más előtt, mert szégyeltem, de ez butaság. Sok nő soha életében nem megy el! Aztán amikor felvállaltam ezt, akkor már ment más előtt, majd ment úgy is hogy bennem volt a pasi én meg kívülről izgattam magam....viszont ekkor rájöttem, hogy hoppá így tudok elmenni bent. Vagyis hosszú, mélyről törő élmény volt ez!:))


És mégegyszer mondom 27 éves koromig azt sem tudtam mit jelent elmenni!!!


Tehát ne tedd meg magaddal hogy nem mondod el a párodnak! Légy anniyra önző, hogy vállald be azt amit tettél, hogy eljátszottad, nincs ezzel gond. Viszont ha szeret, akkor ő is azt szeretné, hogy neked jó legyen és segíteni fog, hogy legyőzd ezt a gátlást. Gyakorlatilag ha belegondolok én élveztem a szexet addig is csak, nem tudtam, hogy lehet jobban is, ilyen alapon azt játszottam én is hogy jóóóó!, ami azért nem hazugság, mert jó is volt.

Szerintem próbálj beszélni vele! ...úgy ahogy leírtad, hogy szeretsz vele lenni, de tudod, hogy lehet jobb is, és segítsen ebben!:)


Szerintem.:)

71. Fisica
2011. márc. 17. 18:09
ha nincs vágy akkor általában nem is szexel az ember:)
2011. márc. 17. 03:58

Végigolvastam az egész fórumot, és csak egy dolgot nem találtam benne, vagy valaki tippet adott volna evvel kapcsolatban...

Akinek ilyen problémája van, szed valamilyen gyógyszert?(fogamzásgátló, stb...)

Mert vannak, akiknél gyakorlatilag nullára áll be a vágy a szex iránt emiatt. És ha vágy sincs, hogy lenne orgazmus? Lehetséges, de nagyon nagyon nehéz.

2011. márc. 15. 12:58

Íme két idézet, de ha veszed a fáradságot, rengeteget találsz a neten, még mielőtt bármit is marhaságnak titulálsz. De ez legyen a Te gondod. :)


1. Keresd meg a G-pontodat. Először is, a hüvelyi orgazmus azért fordul elő sokkal ritkábban a nőknél, mert a hüvelyben sokkal kevesebb az idegvégződés, mint a csiklóban. A hüvely felső kétharmad részén ritkák azok az idegvégződések, melyek izgalmat keltenek. De ott van az a bizonyos G-foltnak nevezett pont, amely a hüvelyi orgazmus bekövetkezéséért felelős. Ez, a hüvely bejáratától 3-6 centire elhelyezkedő G-folt azonban, kárpótlást nyújthat a ritka idegvégződések miatt. A G-pont ingerlése azonban nem okoz az első pillanattól kéjes érzést, és először még nem biztos az ez általi orgazmus. Először sokkal inkább vizelési ingert kelt, ami a későbbiekben csap át kéjes érzésbe. Mindenképpen megéri megkeresni, ami nem kis kihívást jelenthet, de sok segédeszköz szolgálja ezt a célt


2.Hüvely által kiváltott orgazmus [szerkesztés]

A hüvely beidegzettsége szegényes. A hüvely felső kétharmadában ritkák azok az idegvégződések, melyek izgalmat keltenek, vagy szerepet játszanak az orgazmus elérésében. Kivétel lehet a hüvelybe torkolló méhnyak, melynek érintése egyes nőkben igen kellemes érzést kelt, de van, akinél fájdalmas. A legtöbb idegvégződés a hüvelybemenetnél helyezkedik el, és gyakorlatilag ahogy egyre feljebb haladunk, egyre kevesebbel találkozunk. Ez tökéletesen rácáfol arra a tévhitre, hogy a hímvessző mérete egyenesen arányos a gyönyörérzettel. Már egy merev állapotban 7-8 centis hímvessző is elég mindenhez. Néhány nőgyógyász szerint a hüvelyi kielégülésnél is arról van szó, hogy a hüvely szövete enyhe húzást gyakorol a csikló körülötti tájékra, vagy a csikló belső részei ingerlődnek a hüvelyfalon keresztül, és azok, akiknek sikerül a hüvelyi orgazmus, így jutnak el a csúcsig. Komoly párkapcsolati problémákat okozhat, ha a fiú elvárja a barátnőjétől a hüvelyi orgazmust. A hüvelynek az elsődleges feladata egyáltalán nem az örömszerzés, hanem egy csatorna biztosítása a hímvessző számára, amin keresztül az ondót bejuttathatja a belső női nemi szervekbe, és amin keresztül távozhat a menstruációs vérzés, és a világra jövő baba.

68. szurkekiseger (válaszként erre: 11. - Fibonacci)
2011. márc. 14. 12:51

megtennéd, hogy erről a szakirodalomról írsz nekem vagy idézel belőle légyszíves.


Marhaságnak tartom.

Ez olyan lenne, mintha azt állítanák ,hogy a verebek vagy gólyák 75%-a tud csak repülni , de a többi nem képes rá...

2011. márc. 14. 12:46
pedig muszáj lenne vele beszélned! nekem is volt ilyen problémám, és sex közben vezettem rá, megértette, segített! maszti is sokat segít, ismerd meg magad! vibrivel vagy bármivel! én vibrit is és gésagolyót is használtam, néha még most is! sőt,eleinte én is gátlásos voltam sex terén, szégyenlős,nem engedtem el magam,stb...mára már, abszolut felszabadult vagyok, élvezem minden pillanatát, az előjátéktól a végkifejlettig!
2011. márc. 14. 12:38

43.hozzászólás!

Bocsi

2011. márc. 14. 12:37

Teljesen ugyan az mint Luca24-nek!

46.hozzászólás!

2011. márc. 14. 12:34
mi a gondod Szandikkka? mesélj
2011. márc. 14. 12:30

Hová tűntél Luca24?

Én is hasonló problémával küzdök,amit írtál akár én is írhattam volna!:(

62. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 61. - Ae7cca89ee)
2011. márc. 14. 12:16
:D
61. ae7cca89ee (válaszként erre: 55. - Vipera-1991)
2011. márc. 14. 12:12
Jó lenne megpróbálni kéz nélkül maszturbálni :-)))
60. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 59. - Ae7cca89ee)
2011. márc. 14. 12:05
ha meg hiányom volt, akkor rávezettem a palimat, elég rendesen! vittem a kezét mindenhova ahol jó volt nekem! fel kell fedeznie saját magát először! én is ezt tettem, és utána segítséget tudtam nyújtani a páromnak!
2011. márc. 14. 11:58

A kérdés arra irányul, hogyan oldottam meg, hogy hiány legyen vagy azt hogy ne legyen hiány ?


Az első verzióról nem tudok okosakat mondani, mert amióta az eszemet tudom mindig áldoztam az orgazmus oltárán, ebből következik, hogy nem is volt soha hiányom belőle :-))))

58. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 56. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:48
próbálkozz vibrivel, vagy gésagolyóval, mind a kettő hatásos
2011. márc. 14. 11:47
Szia! most hogy álltok? végig olvastam, kiváncsi vagyok, hogy azóta változott e a helyzet?
56. d199b27d40 (válaszként erre: 55. - Vipera-1991)
2011. febr. 24. 12:13

én is masztizok csak az a aj baj , hogy gyege orgazmusom van,

az orgazmus millio féle lehet , de én mégis kettőre osztanám , van a lasssan méjről jövő mikor érzet hogy elindult lassan valami és mindjárt kitör és oltári , és van a hirtelen valami semmiség és kész :S

na nálam masztival az utobbi van :S

2011. febr. 20. 03:41
Meg kell tanulni jól maszturbálni,nálam beválik.
54. Pancsika37 (válaszként erre: 49. - D199b27d40)
2011. febr. 15. 11:20

Most ne haragudj hogy ezt kérdezem de te szerelmes vagy ebbe a fiúba?? Nem is gondolsz a szexre egyáltalán? Nem fantáziálsz mással sem?

Most elmesélem egy történetemet. 16 évesen összejöttem egy fiúval. A szex nem működött, nekem nagyon fájt, nagyon szűk voltam. Elmentem dokihoz aki először nagyon rendes volt, azt mondta van olyan hogy valakinek nagyon erős a szűzhártyája. Ezt műtéttel lehet korrigálni. Mivel akkor be is voltam lent gyulladva először azt kikezelte és mondta utána beszélhetünk a műtétről. Mikor visszatértem egészségesen akkor már csak annyit mondott használjunk sikosítót. Hát azt hittem az agyam eldobom! Nagyon pipa voltam rá. A műtétről egy szót sem szólt, nem izgatta a problémám.:(((

Erre rátett még az is hogy a párom nem kísért el a dokihoz egyszer sem, nem nagyon izgatta ez a dolog. Szerintem valójában még örült is neki mondván így nem leszek terhes, nem fogom megcsalni, mert félnék attól mit szól ehhez a problémámhoz esetleg a srác. De én is elkövettem egy nagy hibát, vele maradtam ennek ellenére. Dokihoz másikhoz nem mentem el csak 3-4 évre rá. Akkor már szakítottam ezzel a fiúval, aki szétkürtölte a barátaink, ismerőseink közt ezt a problémámat és erősen dolgozott azon hogy az akkori barátom emiatt megcsaljon. Aki meg is tette. De nem baj, tanultam belőle. Na szóval elmentem újra egy másik orvoshoz aki megműtött ugyan de közölte velem, hogy először a fejemből kell kitörölni ezt a fájdalmat, ami nagyon nehéz lesz. De igazából én rájöttem közben hogy ez partnertől is függ, méghozzá nagyon is. Sőt merem állítani, ha nem olyan férfi, fiú van melletted aki hajlandó neked segíteni ebben, hogy elfogadd magad, elengedd magad szeretkezés közben akkor minden hiába. Egyedül nem megy.:(((

Azóta megismerkedtem a jelenlegi párommal aki nagyon sokat segített nekem ebben és örökké hálás leszek neki ezért. Kb. a negyedik együttlétünk során sikerült úgy behatolnia hogy egyáltalán nem fájt, igaz nem is élveztem, mert nem izgultam fel eléggé de nem fájt!!!! Nem hittem el, hogy végre ezt is megértem. Ráadásul 24 évesen!!!! Azóta már van egy 16 hónapos kisfiunk is, és minden oké az ágyban. mondjuk lehet hogy ebből a problémából kifolyólag ritkán kívánom a szexet, de lehet hogy a fogamzásgátló a ludas, nem tudom. Mindenesetre ebből azt akartam kihozni hogy nagyon sokat számít a partnered hozzállása a dologhoz, hogy mit ér neki a ti kapcsolatotok, mennyi áldozatot képes hozni érte.

53. c6560fb39d (válaszként erre: 52. - D199b27d40)
2011. febr. 15. 11:11
Akkor ezzel kell kezdened,sportolj valamit,én is ezt teszem közel a negyvenhez amúgy sem árt,de az önbizalmad is nő ha fitt vagy,szoli,fodrász,új hajszín.....tél vége van, talán besokalltál a szürkeségből is.Dolgoznunk kell az ügyön,hogy elégedettek legyünk,tenni kell érte.:)
2011. febr. 15. 10:57
bókol ő , csak nem hiszek neki , belenézek a tukörbe és látom amit látok :S
51. c6560fb39d (válaszként erre: 43. - 60fa1f9f99)
2011. febr. 14. 21:55

Az a gond Veled is mint a fórumindítónak,nem vagy elégedett magaddal,gátlásos vagy ennyi elég is bőven.

Kaptok-e visszajelzés a párotoktól,(ezt kellene)megerősítés,hogy imádja minden porcikádat,kívánatosnak tart.....?

El kell fogadni magatokat olyannak amilyenek vagytok,és átadni magatokat teljesen az együttlétek alatt,akkor jön majd magától minden jó.

Kár volt színészkedni,valóban elszúrtad,beleuntál a színjátszásba=ki fog derülni,hogy eddig az volt, meg kell beszélnetek,mert nincs értelme így,becsapod magad és a barátod is,meddig?

2011. febr. 14. 21:33
Pancsika37-nek igaza van. Már rég nem a szégyenlősségnek kéne beférkőzni az együttléteitekbe. Azon kívül ha Te kívánnád a párod, nem lennének gondok a nedvesedéssel sem. Te miért nem lelkesedsz az együttlétekért? Ezt tudod? Ez meg hogy "utána irány a nőgyógyász bla bla", ez már régen rossz. :( Akkor pl. használjatok sikosítót. /De ki az a pasi -aki szereti a párját- aki rendszeresen szárazon teszi be?!? /
49. d199b27d40 (válaszként erre: 48. - Pancsika37)
2011. febr. 14. 20:39

bizony száraz vagyok

és ebből egészségügyi gondjaim is voltak , mivel szárazon behatol , nem fáj , de felsért bla bla irány nőgyógyász bla bla ,

48. Pancsika37 (válaszként erre: 37. - D199b27d40)
2011. febr. 14. 18:42
Hát ez nem jó. Ha még 3 év után is szégyenlős vagy előtte meztelenül akkor szerintem nagyon kicsi az önbizalmad. De gondolj arra, hogyha nem tetszenél neki akkor valószínűleg nem lenne veled, keresne mást! De veled van. Az első lépés önmagad elfogadása. Amiben ő nagyon sokat segíthetne. Dícsérnie kellene téged, hogy szép és csinos vagy. Mert elsősorban mi is a párunknak szeretnénk tetszeni. De ha úgy vagy vele hogy nem is kívánod, nem fáj a behatolás? Nem vagy száraz?
47. 68b1114f6e (válaszként erre: 38. - 4ebcab610b)
2011. febr. 14. 18:30

Tudom.:D

De ellazulni igen.:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook