Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus hiány, ti hogy oldottátok meg? fórum

Orgazmus hiány, ti hogy oldottátok meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 14. 18:28
Sziasztok. Én 31 éves leszek, a 24 csak a szerencseszámom. Igazatok van, meg kéne beszélni ezt az egészet a Párommal, de képtelen vagyok rá. Várom a csodát hogy egyszer majd talán jó lesz... :-( A Párom nagyon rendes srác, és nagyon jól meg is vagyunk. Szóval nála jobbat el sem tudnék képzelni magamnak férjnek, csak ez az egy dolog zavar. De ha bele gondolok hogy volt olyan férfi az életemben régen akivel jó volt és egy link szélhámos , megbizhatatlan volt, akkor melyik a jobb kapcsolat? Minden nem lehet meg.....:-( Csak tényleg nem akarom igy leélni az életem, mindig olyan hiányérzetem van utána....Meg mostmár eljutottam arra a pontra, hogy már el is lennék szex nélkül akár hónapokig, mert semmi kedvem hozzá, sosem gondolok rá.
45. Gigi13 (válaszként erre: 43. - 60fa1f9f99)
2011. febr. 14. 18:03

Szia Luca! Te akkor 24 vagy 31 éves vagy? Nem mindegy.. Bár olyan szempontból mindegy, hogy sosem késő.. megtanulni a jó szexet..:-)

Azért, ha 3 éve szimulálsz, akkor én meggondolnám ezta házasságot! Bocs, ez csak kicsúszott. De.. az sosem jó jel, ha nem tudsz a párodhoz őszinte lenni. Akkor talán még nem vagy kész egy ilyen komoly párkapcsolatra, vagyis... talán Vele nem..

De nem akarok semmit bebszélni. Lehet, hogy még újra lehet kezdeni, csak NEHÉZ lesz..

Vagy, lehet, hogy most értél meg.. és a kapcsolatotok is ERRE?? :-)

Sok sikert.. Én már lejjebb leírtam az ötleteimet..

Továbbá: megnyugtatásul közlöm, ezzel a problémával nem menőznek a nők, de többünknek van ilyen problémánk, mint gondolnánk..

2011. febr. 14. 17:20
Szia Luca24! Az első és a legfontosabb,leülni és megbeszélni az egészet!Mért!?Mert ő abban a hiszemben él hogy tökéletes minden,így nem is változtat semmit.A másik szakember! Nem lehet leélni egy életet így.Van aki segít!
2011. febr. 14. 17:04
Sziasztok. Nekem is szinte ugyan az a problémám mint a fórum indítójának. Már azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen (bocsi a megfogalmazásért) Mi már jópár éve együtt vagyunk a vőlegényemmel, de egyszer sem sikerült a hüvelyi orgazmus vele. Én már ott elszúrtam, hogy az elején sajnos eljátszottam magam sem tudom hogy miért. Olyan ciki lett volna mondani vagy nem is tudom. Most jutottam el oda, hogy beleuntam ebbe az egész szintjátszásba. Meg nem akarom mondani neki hogy éveken át színleltem, de már elég. Amúgy szeretek együtt lenni Vele, csak a vége nincs meg a dolognak. Csikló orgazmusom az van, de csak úgy ha én csinálom és egyedül vagyok. Ha Ő ott van meg szex közben próbálom-próbáljuk ugy sosem volt még jó.... Nem tudom mi lehet a gond velem, vagy mit lehetne még ebből a lehetetlen helyzetből kihozni... :-(
42. d5cc21be8a (válaszként erre: 34. - D199b27d40)
2011. febr. 14. 16:15

A francia csak a kezdet legyen és nem kell elkapkodni, lazulás,semmi erőltetett sietség.

Én és a párom, mindég figyelünk arra hogy nyugi legyen( a három gyerek mellet is)!

41. Gigi13 (válaszként erre: 35. - D199b27d40)
2011. febr. 14. 16:04

Akkor most Tiéd a pálya! Gyakorlásra fel!

Valóban, magadat szeretgesd! Lehet hogy csak be kell pótolni az elvesztegetett... hm, magaddal töltött édes időket..:-)

Azután, nekem nagyon tetszik, amit lent írt valaki, ti. hogy csak akkor hatoljon beléd, ha már szétégsz a vágytól.., lehet, hogy neked ez tovább tart, ezt szégyelled, és ezért meg sem akarod várni?? Pedig muszáj. A szexben mindenki más és más. És kicsit felháborít, hogy a te problémádra egyesek azt írták, hogy nekik meg minden alkalommal összejön! Ez messze a ritkább a nők között, azt hiszem. Neked elég lenne, hogy egy átlagos szintre eljutnál a pároddal: hogy az esetek nagy hányadában, amikor nem vagy nagyon feszült, fáradt, gondterhelt, és vágysz a párodra, AKKOR legyen orgazmusod! :-)))

Szerintem használd ki az időt, amíg a párod elvan. Szépen, vegyél kis síkosítót a dm-ben, és hajrá: kényeztsd magad!!! Muszáj megszeretgetned magad, mert amíg ezt nem érzed JÓ-nak, addig... a párodtól sem fogod tudni elfogadni az örömet. (Bármi oka is van ennek.) A dolog orvosolható, hidd el, VAN tapasztalatom! :-)

2011. febr. 14. 13:51
ritkán iszom alkoholt , én is attól tartok hogy csak eltompít , de lehet hogy nagy mennyiség árt, kicsi pedig ellazít , majd megírom a tapasztalataimat :)
39. 3265084553 (válaszként erre: 38. - 4ebcab610b)
2011. febr. 14. 13:47
Sőt...
38. 4ebcab610b (válaszként erre: 16. - 68b1114f6e)
2011. febr. 14. 13:45
Az ital nem segít elmenni...
37. d199b27d40 (válaszként erre: 29. - Pancsika37)
2011. febr. 14. 13:40
sejtem mi a baj a fjemben , nem vagyok elégedett önmagammal és feszéjez a meztelenségem előtte . de nem tehetek ellene :S
36. d199b27d40 (válaszként erre: 26. - Vagy mégse?)
2011. febr. 14. 13:38

szia köszi a tippeket , az egyeshez annyit szolnék hogy 17 cm , és így sem jó :S

a többit megfogadom , köszike

35. d199b27d40 (válaszként erre: 25. - Fibonacci)
2011. febr. 14. 13:37
áhh most 1 300 km re van a drága ,, ugyhogy most csak elmélet :D
34. d199b27d40 (válaszként erre: 24. - D5cc21be8a)
2011. febr. 14. 13:36
igen az jó volt , , de ez csak tüneti kezelés úgymond, akkor is szomorú hogy natúrban nem élvezem :S
33. Fisica
2011. febr. 14. 10:11

"mikor először szeretkeztünk volt orgazmusom , és azóta sem , esetleg keservesen csikló"

kevés lány mondhatja ezt el magáról azt hiszem, de hogy azóta se sikerült az nem baj, bár elég fura hogy pont az elsőnél jött össze, a klitorális orgazmushoz meg igazán te kellesz, nyúlj magadhoz amikor csináljátok, mert te tudod a legjobban mi a jó neked, és ne azon görcsölj hogy vaginális orgazmusod lesz e vagy sem.

32. c6560fb39d (válaszként erre: 12. - D199b27d40)
2011. febr. 14. 09:26

Ilyen hozzáállással nem is lesz jó.

A fejedben tegyél rendet...vagy nem is szereted, kívánod a barátod..valami oka van a gátnak annak,hogy ennyire görcsös vagy.

A saját tested ismerd először,gyakorolj csak úgy tudsz majd a barátodnak segíteni,vezetni merre hogyan jó.

Az előjáték,orál nagyon fontos,nálunk azzal több idő elmegy mint a szexeléssel,mert annyira jó,nagyon felhúzzuk egymást, nem sok kell már utána.

Amíg nem tudod magad elengedni,adni teljesen addig nem fog menni,ez nem olyan dolog,hogy megnyomok egy gombot és működik,sok minden kell hozzá, vannak pontok is valóban,de nem azzal kell kezdeni.

Akkor lesz orgazmus ha már könyörögsz,reszketsz azért,hogy betegye,de előtte jól be kell melegíteni.;)

31. jstefan (válaszként erre: 1. - D199b27d40)
2011. febr. 13. 21:21
Javaslom hogy különböző pózokat próbáljatok ki,és behatolás után a párod a hüvelyk ujjával a csiklódat vibráló mozdulatokkal nagy sebességgel ingerelje, nekünk a mostani,és a korábbi kapcsolataimnál is hatalmas orgazmusokat eredményezett.Ezenkívül ha magadnak csinálod meg, akkor növelheted az orgazmuskészségedet.Volt olyan barátnőm aki ha nem volt párja rendszeresen masztizott,neki rendkívül nagy volt az orgazmuskészsége ,percek alatt volt orgazmusa. Sok sikert Nektek!
2011. febr. 13. 21:08
meg még amit tudok javasolni játszadozz a farkával, nem is veszed észre, de az is izgat, majd ő játsszon veled majd egyszerre(francia) nem kell kapkodni!
2011. febr. 13. 20:42
Szonecsko! Ahogy olvasom a problémádat arra jutottam hogy ezt a fejedben kell eldöntened, ami elég nehéz lesz. Ha jól értelmezem akkor csakis a párod igényei miatt szexelsz, te egyáltalán nem is kívánod. Gondolkozz nem változott-e valami a második együttlétetek során ami esetleg nem esett jól vagy nagyon fájt. Lehet hogy valami ilyesmi okozza nálad ezt a problémát.
28. Pancsika37 (válaszként erre: 27. - Vagy mégse?)
2011. febr. 13. 20:36

Tetszik a szókimondóságod, az őszinteséged. :)))

Amúgy nagyon is igazad van!:))

2011. febr. 13. 19:58
ha épp kívánós napom van akkor 1 perc az org. Ha nem akkor 3 perc. De én nő létemre tinikoromban sokat pöckölgettem, ciki vagy nem ciki, de most látom az előnyét. Hát még a szép szerelmem!
2011. febr. 13. 19:55

szerintem vedd sorra:

1. kicsi vagy vékony a farka!

2. szorongsz( 2 pohár sör!nem több)

3. nincs vagy kevés az előjáték! addig nyalogattasd a puncidat míg majdnem jó, aztán gyorsan tegye be!

-vagy gyorsan ülj bele, és segítsen a lovagló mozdulatokat erősíteni

4. amikor nincs otthon simogasd magad figyelve mi jó neked, ha hazajön folytasd és gyorsan rakja be

25. Fibonacci (válaszként erre: 23. - D199b27d40)
2011. febr. 13. 19:49

Bocsi, de én nem bántani akarlak, csak megdöbbent, hogy azt írod nincs türelmed az előjátékra. De fontos, hogy neked is jó legyen! És nem azért, mert emancipáció van, hanem mert:

1. Növeled az ő önbecsülését, ezáltal az irántad való elköteleződését, nem utolsó sorban örömet szerzel neki

2. Roppant egészséges, ha felszabadulnak a megfelelő hormonok

3. Neked is mindig lesz kedved hozzá, és az ellazulás szintén egészségesebbé tesz.

Hajrá! Gyakorolj, ne itt netezz! :))

2011. febr. 13. 19:45
Sziasztok!Próbáltátok az orális együttlétet?
23. d199b27d40 (válaszként erre: 22. - Fibonacci)
2011. febr. 13. 19:41

azért sexelek , hogy neki jo legyen , attol hogy nekem nincs orgazmusom még nem fogok bezárkozni egy szobába ho és magányosan halok meg.

lehet hogy tapasztalatlan, de csak azon a téren hogy nem tud mit kezdeni egy olyan lánnyal aki nehezen jut el az orhgazmusra , , ő sem örul a helyzetnek , nagyon bántja

22. Fibonacci (válaszként erre: 18. - D199b27d40)
2011. febr. 13. 19:37

Ha nem tudsz ellazulni, akkor ne is szexelj! Minek? :)

Neked ő az első férfi?

Az, hogy volt néhány barátnője, még nem biztos, hogy ténylegesen tapasztalt.

21. d199b27d40 (válaszként erre: 20. - 68b1114f6e)
2011. febr. 13. 19:35
:D
20. 68b1114f6e (válaszként erre: 19. - D199b27d40)
2011. febr. 13. 19:34

:DDD

A sexre nem a kocsmában kell ráhangolódni.:D

19. d199b27d40 (válaszként erre: 16. - 68b1114f6e)
2011. febr. 13. 19:32
ja egyszer pont ezért leitttam magam , átestem a lo tuloldalára , használhatatlan voltam ugy kiutöttem magam :S
18. d199b27d40 (válaszként erre: 15. - Féknyom)
2011. febr. 13. 19:31
hogyan ? adjatok tanácsot :)
2011. febr. 13. 19:24

Nálunk is van ,főleg hogy 4 gyerkőc van köztök egy 6 hónapos aki mindig a legjobbkor kel fel,elég nehéz.

Nekem fontos a nyugi hogy rá tudjak csak összpontosítani,de bevallom van mikor azon jár közben az eszem, mit főzzek másnap vagy mit kell vinni suliba oviba:-))

de ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

Nálunk mégis minden rendben még sose voltunk úgy együtt hogy ne lett volna orgazmusom és ezt még arra se foghatom hogy nekem nem ő az az első a legelsőnél is minden rendben volt.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook