Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex végkimenetel nélkül! Vajon a nő vagy a férfi "hibája"? fórum

Orális szex végkimenetel nélkül! Vajon a nő vagy a férfi "hibája"? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 23. 15:01
Ha egy ffi sokat csinálta egyedül,vagyis sokkal többet,mint partnerrel,akkor valószínű rászokott arra,hogy kézi ingerléstől élvezzen el..szerintem is próbáld kézzel befejezni,(vagy akár az ő kezével...)és ne vedd a szívedre
10. 02dd40895d (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. nov. 23. 13:26

Ha viccelni akarnék, akkor azt az elcsépelt dumát írnám (amit már egyszer megtettem) hogy: "Nyalni igazán jól csak a nők tudnak, szopni meg a férfiak!"

Sietek meggyőzni, nem volt módom ennek igazságtartalmáról személyesen meggyőződnöm, de ha a másik "közkeletű" mondást alapul veszem, miszerint: "A favágás és a faszverés férfimunka!"

Akkor igazat kell adnom az elsőnek is (próba nélkül)

Ha belegondolsz, magadtól is rájöhetsz, mindkét nem jobban ismeri "saját fajtája" ebbéli igényeit.

De fel a fejjel!

Szorgalmas tanulással, gyakorlással (szemléltető filmekkel) el lehet jutni oda, hogy tökéletesen csinálod majd. Fő a rendszeresség!

2011. nov. 23. 11:34
csináld élvezettel.. és ő meg lazuljon el, nem "hiba" csak lehet nem olyan technikára vágyik ... vagy nem élvezi azt annyira, kicsit legyél ötletesebb, vess be mindent és legyél vad, meg tüzes stb.. ami jobban felizgatja őt:D
2011. nov. 23. 08:49
Segíts rá kézzel, megjön a hatás ;)
2011. nov. 22. 17:59
Na én még ilyet nem is hallottam ! Hogy ki a "hibás" ? Mondhatnám, hogy te , mert esetleg nem vagy elég odaadó ..de ezt nem hiszem, mert akkor már csak szólna a párod hogy hogyan csináld ! Mondhatnám azt is hogy ő a hibás ..de biztosan nem kínozza magát azzal, hogy direkt nem élvez el így .. Szóval nem tudom mi lehet a gond !:)
2011. nov. 22. 17:47

Megkérdezted, hogy miért nem?:)

Lehet, hogy ő másképp szeretné befejezni.

Ha túl sokáig csinálod, lehet hogy már nem olyan jó neki és azért nem, de meg kell kérdezni és megkapod a választ:)

5. 1560f47887 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2011. nov. 22. 15:54
Hogy lehet valakit "túlizgatni"?
4. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. nov. 22. 15:46
csak az orális ?amúgy minden ok?
2011. nov. 22. 14:40

NEm hinném, hogy ez csak a nő hibája lenne.

Szerintem ilyen lehet "lelki" ok miatt is a pasiknál, vagy csak egyszerűen túl sokáig szopogatod, és túlizgatod a Drágádat.;)

2. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. nov. 22. 14:37
Cuppanj rá szorosabban!
2011. nov. 22. 14:34

Párommal bármit csinálok, nem élvez el az orális szextől.

Én még ilyennel nem találkoztam.:)

Kinél van a "hiba", feltéve, ha ilyen eseben lehet "hibáról" beszélni, Nála vagy nálam?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook