Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Parciális mola, kinél mi volt a lefolyás, kezelés, végkimenet? fórum

Parciális mola, kinél mi volt a lefolyás, kezelés, végkimenet? (beszélgetős fórum)


6. kanyo83 (válaszként erre: 4. - Charlie28)
2014. dec. 12. 11:54

A több orvos azért kellett mert át letten irényitva műtét után a pécsi meddősségibe, ott is midig más orvossal beszéltem. Egyik rögtön csinált volna emgint küretet, másik meg azt mondta nem vészes az eredmény... a házi nődokim pedig azt monda olyan ritka az ilyen hogy ő alig találkozott ilyennel.

Az jó hír hogy te utána teherbe estél rögtön. Nekem még egy immunológiát meg genetikát végig kell csinálnom mert az idén ez a második missed ab-m volt :(

5. kanyo83 (válaszként erre: 4. - Charlie28)
2014. dec. 12. 11:34

szia. Örülök hoyg írtál. nálam is hasonlóan történt.

most már 6 hete volt a műtét. Múlt héten 113 volt az értékem, hétfőn mentem volna immunológiai vérvételre de ott leállitottak hoyg emelt HCGvel nem lehet, csináljunk egy kontroll vérvételt. Nagyon féltem hogy felfele megy meg a kemótol. szerencsére most már csak 53 volt. tehát megfeleződött egy hét alatt.

Igy jövő héten már mehetek az immunológushoz, mert állitólag ez autoimmun betegség miatt történik

4. Charlie28 (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2014. dec. 9. 20:40

Szia!

Nekem volt részleges mola, igaz Fejér megyében, nem Pécsen. Missed ab. után kaptam egy levelet, hogy a szövettani eredméyem miatt feltétlenül keressem fel az ambulanciát. Hát fordult velem a világ néhányat akkor!

Ahhoz képest, hogy 2. terhességem volt és nagyon sokat olvastam babavárás témakörben, én azt sem tudtam, hogy mi ez. Akkor olvastam utána.

Szerencsémre nagyon jó orvosom volt, nagyon higgadt volt és le is állította a kezdeti pánikot! :)

Nekem emlékeim szerint kb. 2 hónap után állt helyre a HCG-m. Rá két hónapra már újra várandós voltam a most 2,5 éves lányommal, természetesen az orvos engedélyével.

Hányszor voltál az egy hónap alatt vérvételen? Milyenek voltak az eredmények: csökkent, stagnált az érték vagy talán nőtt? Mert ha folyamatosan csökken, akkor szerintem nem lesz gond, csak időt kell hagyni a szervezetnek. Megkérdezhetem miért keretél fel 4 orvost is? És ők mit javasolnak?


Hú, ezt eléggé bő lére eresztettem,de nagyon ritka, hogy olyan emberrel beszélek, aki érintett, legtöbben azt sem tudják, hogy létezik ilyen.

2014. dec. 9. 11:16
igen,
2014. dec. 9. 11:15
Erre gondoltál? [link]
2014. dec. 9. 11:10
sziasztok. Olyan személyeket keresek akik átestek ezen a terhességi problémán. Esetleg olyanokat akiket Pécsen kezeltek. Nálam a szövettan mutattak ki messed ab után, msot 4 orvos mond mást hogy kellene továbbmenni. Egy hónap után a HCG-m 113 UI/l volt, állitólag még veszélyes mennyiség, de kontrollálni kell. Várom a hozzászólásokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook