Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » .....Operabál.... fórum

.....Operabál.... (beszélgetős fórum)


2010. febr. 15. 20:17
A zsíroskenyér osztást láttam csak amit minden évben megtesznek a kordonon kívül...
2010. febr. 15. 14:23
Megdobbentettek azok a fotok, amelyeket az idei Operabalrol lattam. Ekes lenyomatok, kordokumentumok. Olyan szilikonbabakrol, akiket max. bordelyhazban tudnek elkepzelni, vagy az izlestelen ruhaikban egy swinger-klubban, meg kivarrt hatu "holgyekrol" oda nem illo "ruhakoltemenyekben", hogy az agyukat a bicepszukben es alsogatyajukban hordo parjaikrol ne is beszeljunk. Tanulsagos es szomoru.
26. 3da8f53e4a (válaszként erre: 25. - 3e0ba54fb8)
2010. febr. 15. 12:40

Igen KEA, kb. fél év óta így érzem a "tehénnel" kapcsolatban. Pedig nem volt ez rám jellemző :(


Az 1 %-ban is tökéletesen igazad van, csak olvasni kell a közzé tett összegeket, hogy míly kevesek...

25. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 24. - 3da8f53e4a)
2010. febr. 15. 12:31

Ez egy picit kezd a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" történethez.

Ha tényleg érdekel, hívd fel a szervezőket és kérdezd meg, hogy melyik alapítványnak és mennyit fizetnek.


Amit feszegetsz, az egyébként érdekes. Sokszor olvasom itt is, hogy aki megtehetné az nem adakozik, bezzeg akinek egyébként is alig van. Ehhez képest meg lehet nézni, hogy az adóból szabadon adományozható 1%-ok milyen kis arányban mennek alapítványokhoz, mert az adózók lusták ahhoz, hogy utána járjanak, hogyan kell csinálni. Landol szépen az államkasszában. Pedig az még pénzbe sem kerülne, csak egy kis odafigyelés.

24. 3da8f53e4a (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2010. febr. 15. 12:21

Igen:) Ne vegyél. Legyél szolidáris és ne a bálra költsd el azt az összeget, hanem fizesd be egy gyerek étkeztetési alapítványba,vagy egy autista stb. alapítványnak add!

Gondoljátok,hogy a befolyt bevétel valamelyik alapítványba megy?

23. a1baa7edcc (válaszként erre: 20. - 3da8f53e4a)
2010. febr. 15. 12:21
Akkor te se erezd jol magad, mikor pedig megtehetned, mert legalabb gondolj az afrikaiakra, hm?
22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2010. febr. 15. 12:10

Ne viccelj már. Egy ún. "társadalmi eseményt" hogy tartanának már titokban?

Azt mégsem tarthatják titokban, hogy mennyibe kerülnek a jegyek, mert akkor ki venné meg?

Attól nem lesz jobb a tönk szélén állóknak, hogy mások báloznak. Vagy ha nekem nincs pénzem Jaguárra, akkor mások se vegyenek?

2010. febr. 15. 10:54

Ez a szinvonalas fényűző, pazar rendezvény a milliárdosok bálja azért tartják meg minden évben, hogy lássák az egyszerű mezei állampolgárok,nálunk is megy a flanc. Kiváncsi lennék arra vajon ezt a pénzt vajon melyik jótékonysági intézménynek adják?

Az utcán ilyen alkalomkor kint kinálták a zsiros kenyeret valamelyik szervezet szokta szervezni.

Tudtunkra adják a felső tizezer milyen sokféle méregdrága ruhában mutogatják magukat. Eddig mindig meghivtak valami hires személyt, most nem nagyon beszéltek róla részletesen csak keveset.

Ebből is látszik sokan még nagy gondot jelent a ruhát, cipőt, meg az élelmiszert megvásárolni, de fő,hogy a gazdagoknak legyen. Üdv.Ágnes

20. 3da8f53e4a (válaszként erre: 17. - Manilu)
2010. febr. 15. 07:53

Ha majd "annyira leszel halandó mint ők",akkor bejuthatsz:)))

Engem már az elkeserít,hogy az éves színházbérletemet nem tudtam idénre megvenni,mert a párom elveszítette a munkáját és minden fillére szükség van. Majd a szoc.segélyből összekuporgatjuk és valamelyik évben" mi is ott parádézunk. Bele sem gondolnak,hogy több ezer ember hogyan és miből él!!

19. tücsimücsi (válaszként erre: 18. - 3e0ba54fb8)
2010. febr. 14. 22:51

Igen rendeznek.

Én arra értettem, hogy nyílvánosan bejelentik mennyi a legolcsóbb jegy és bemutatják X, Y, Z hány százezer forintos ruhában fog ott parádézni.

Az átlagemberek a tönk szélén vannak, mi szükség erre? Rendezzenek Operabált, de a részleteket tartsák meg maguknak.

18. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2010. febr. 14. 21:27
Miért lenne polgárpukkasztás egy bál? Amióta világ a világ mindig rendeznek bálokat.
17. Manilu
2010. febr. 14. 21:25
Szerintem jó,hogy minden évben megrendezik.Én szívesen elmennék,de irrálisan drágának találom,talán pár év mulva elérhető lesz egyszerű "halandó"embereknek is.
2010. febr. 14. 21:25
szerintem jórészt nem csak a gazdagok járnak...mert ennyi gazdag azért nincs csak pár ember ki rázza a ....
2010. febr. 14. 21:24

Nem rég volt a Hírekbe, hogy a legolcsobb jegy 75000 forintba került. A legdrágább meg 300000 forint volt. A páholyok mind megteltek.

Minden Celeb mutogatja a ruháit és az ékszereit persze itt a nőkre gondoltam.

Szombat estétől vasárnap reggel ötig tarott.

Még takarották a termet amikor a rászoruló gyerekek megérkeztek a terembe. Egésznapos kis műsorokat adtak a rászoruló gyereknek.

Miért csinálták ezt?

Most mivel segítettek a gyerekeken?

Ja a végén kaptak mézes kalácsot.

14. 3da8f53e4a (válaszként erre: 13. - A106211d56)
2010. febr. 14. 21:21
Remélem eljön, és fordul annyira ez a világ,hogy inkább adományoznának. Engem már a sok haszontalan reklám is bosszant.
2010. febr. 14. 21:15
Vannak társadalmi rétegek,akiknek erre szükségük(?),igényük van!Ők csak menjenek!Nekik ez az életük fontos része,ők az ilyen jellegű eseményeket többre tartják mint mi,akik fizetésből élünk,beosztóan:vagyis elég sznobok hozzá!Majd lehet,hogy eljön az idő,mikor nekik is más lesz a fontos,nem csak a csillogás....
12. 3da8f53e4a (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2010. febr. 14. 21:09

Nem,nem tévedsz!

Dühít,hogy amíg mások lecsúsztak - a középréteg is- addig látom,hogy mások megtehetik és szemrebbenés nélkül elmennek és "jól érzik" magukat.

Nem mintha én az operabálba kívánkoznék! De hát gazdasági válság van, nem? Vagy csak nekünk?

11. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2010. febr. 14. 21:09

az első Operabál még mondható polgárpukkasztásnak,

de ez a sokadik, már aligha

2010. febr. 14. 21:07

ilyen bálokat mindig is fognak rendezni,

ahogy itt már mondták, gazdagok mindig voltak, vannak és lesznek,

és ahhoz, hogy eljöjjön és odaadja a pénzét sok ember, hát hírességekkel kell telenyomni :D

arra, hogy XY elment a nejével, a kutya nem fog elmenni, arra sem, hogy ZQ-nak a lánya itt elsőbálos,

de arra igen, hogy eljön ez meg ez a színész, stb :)

2010. febr. 14. 21:06

Szerintem már nem csak a gazdagok járnak az operabálba.

Ha megnézzük az összefoglalót mit látunk CELEBEKET.. aki kaptak egy pillanatnyi figyelmet!

Erre ki kíváncsi... különben nem érdekel az -e féle puccosság!

8. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - Mrsa4)
2010. febr. 14. 21:05
Ez igaz, de a topickindító szerintem másra gondol. Például arra, hogy ez az Operabál évek óta szándékos polgárpukkasztás. Vagy tévedek....????
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - 3da8f53e4a)
2010. febr. 14. 21:04
nos a boszi, nem véletlenül van odabiggyesztve :DDDD
2010. febr. 14. 21:03
Nem tudok róla mit mondani. Nekem sajnos elérhetetlen az ilyesmi.:((
2010. febr. 14. 20:58
gazdagok, bocsi
2010. febr. 14. 20:57
Mindig voltak hazdagok, és mindig voltak szegények is...
3. 3da8f53e4a (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. febr. 14. 20:56

Katinka:))


Gondolatolvasó vagy:))) ebben a sorrendben, pontosan!!

2010. febr. 14. 20:55

milyen értelemben?


az, hogy egyáltalán megrendezték?

arról, hogy kik voltak ott?

arról, hogy ebben a válságos időben mégis vannak ilyen rendezvények?

2010. febr. 14. 20:47
Mi a véleményed róla?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook