Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önuralom a pánik felett, de hogyan? fórum

Önuralom a pánik felett, de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. márc. 19. 01:59

Sziasztok.

Igen a csapból is ez folyik tudom, és már nekem is sok. Eleinte én sem voltam aki túl komolyan vennè. De mostmár félek. Ha körül belül 1 évre számítanak amíg ez le cseng, mi lessz még ezután.? Mert az oké addig, hogy feleslegesen panikolunk ha elő vigyazatosak vagyunk. De mit csináljon az akit minden óvintézkedések ellenére elkapja a vírus? Hangzik ugyan már, szedjek C vitamint stb a higiénia stb. Az mind rendben is van. De mindez nem elég ha a rendszer nem időben állította ezt meg. Az más kérdés hogy direkt így is van, volt elrendelve.Orbán is azt teszi amit mondanak neki. De nem akarok politikába menni. Félek nagyobb káosz lessz mint ahol most tartunk. És egyre több a beteg, minél több annál veszélyesebb, mert már nem gyógyíthatnak mindenkit meg. Egészség ügyben munkaerő, és készlet,hely hiány,bolondok háza alakul ki. Ne panikoljunk én ezt értem de akinek gyenge az immunrendszere, vagy idős hozzá tartozói vannak, anyagilag tönkre mennek....... Próbálok nem agyalni de nem megy. Elég fizetni a pénztárnál és az elég is, a pénz tele van vírussal. Hogyan szerezzünk be védő felszerelést ha sehol nem kapni???? Hogyan vèdekezzünk?

Anyukám idős,gyenge, egyedül él. Gyakran látogattam én segítettem mindenben. Hogyan támogassam vagy vegyem magamhoz lehet nagyobb veszélynek teszem ki. De egyedül sem maradhat pszichológiai pánik beteg. Jönne hozzánk, időnként nálam alszik pár hetet. Hogy mondjam meg neki , jobb ha nem jössz, egyedül vèszeld át boldogulj.Jelzem nincs maszkom... maszkunk, sehol nem kapható. Van kéz fertőtlenítő gél,es mosó egy egy db s ha elfogy hogyan tovább honnan vegyek ha nincs több?? Én kb 2 hónapja azt hiszem,, (akkor még nem volt vírus veszély) beteg voltam 3 hétig de nagyon. Kaptam biotikumot szívemet támadta meg a vírus.Egyfolyamatban pár napig 120 felett ütött. De helyre jöttem , úgy ahogy de vissza maradt hurutos mellkasi gyulladás. Házi orvos irt újra biotikumot. Mellette szedek C vitamint. De ha bele esek még ebbe komolyabb vírusba ,a szervezetem gyenge mi lessz anyummal, pánikot fog kapni a remulettől.Apukamat tavaly vesztettünk el februárban. Vagy én hogy bírom elviselni ha anyummal történik valami? Nem várok ezekre megoldás válaszokat,de ki kellett írnom magamból. Hogyan ne panikoljunk sokan vagyunk gondolom. Vannak akik totál könnyen higgadtan veszik , sőt,viccelnek,heccelődnek, őket nem érheti baj. Igen ám amíg nem az ő egyik család tagja esik bele , addig lehet viccelni ezzel. Egyébként bele gondolt bárki hogy az ivóvíz is fertőzhet akár? Most komolyan.... Még nem panikolok vészesen de a szélén anyagiakat fel sem hoztam.... És mi lessz ha mindenki ki fogy a tartalèkaiból? Munka helyek sorba állnak le..... Polgár háború....

Tudom, tudom amit én itt le irtam gondolataimat már önmagában is pánik keltès, sajnálom s elnézést kérek. De nem tudok szabadulni a gondolattól.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook