Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mióta Anya lettem, ítélkezem más Anyuka felett. Hogyan léphetnék ezen túl? fórum

Mióta Anya lettem, ítélkezem más Anyuka felett. Hogyan léphetnék ezen túl? (beszélgetős fórum)


1 2
59. f7f780f355 (válaszként erre: 58. - Unom)
2022. aug. 10. 13:36

Ettem mar wc-ben ha annyira erdekel.

Egy par honapos kis gyerek meg azt sem fogja fol hogy o egy letezo szemely nem hogy wc-n van megcsecseztetve.

58. unom (válaszként erre: 57. - F7f780f355)
2022. aug. 10. 08:17
Dehogynem, csak észre sem veszed. Olvasd el az utolsó mondatod. Gondolom te is szoktál a WC-ben enni.
57. f7f780f355 (válaszként erre: 48. - Unom)
2022. aug. 10. 01:48
Nincs vele baj. Azéval van aki kipakolja barhol a didkot, mert neki megjar, mert hat anya. Hja, csak senkinsem kivancsi ra az csak ora meg a gyerekere tartozik. Ettol masok khurva kellemetlenul erzik magukat. Kakalni sem allunk le az ut kozepen ahogyan dugni sem (joesetben). El kell vonulni aztan szoptathat. Nyilvanos wc erre meg tokeletes. Nah ennyi.
2022. aug. 8. 14:02

Kedves FI!

Mit nem adnék,ha ennyi időm lenne,hogy másokkal tudjak foglalkozni...

Leírtad:semmi közöd hozzá!

Mindenki azt csinál amit akar ès ahogy jónak látja!

Mire oviba megy a tiéd igazi bezzeg anya leszel akivel kicsit is normális szóba sem àll!

Vegyél vissza,mert hidd el,mèg cart sem tudsz!

55. andi6020 (válaszként erre: 53. - Unom)
2022. aug. 8. 13:16
Hát, és szülés után 3 héttel vacsizni mentem, aztán folyamatosan ide meg oda, 8 hónappal meg nyaralni több ezer km-re.
54. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 12:34

Amikor én szültem nem volt kisbabás ismerősöm,,barátnőm.


Először mikor kicsik voltak,,mentünk a parkba hűsölni,,levegőzni..Aztán játszani is mikor odáig értünk.

Hát itt sem kötöttem ismeretséget,pedig az egy környékről valók látásból mind ismertük egymást.

Őszintén ,néha még a közelükből is elhúzódtam az ilyen "nagyonanya" típusoktól.


Ami vicces volt messziről nézve,,és egyben elkeserítő,,,,,míg gyereknevelésesdit játszottak szóban, addiga csemeték egymást kalapálták a homokozóban .


Szóval szerintem csak elég egyszerűen befogni a "lepcsest" ,és azzal törödni ami a dolog, nevezetesen a gyerek.

53. unom (válaszként erre: 52. - Andi6020)
2022. aug. 8. 12:02
4 éves volt a lányom, mikor kiakadtak rám, mert "elengedtem" az apjával pecázni.
52. andi6020 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 11:53
Azta, de szar anya vagyok. Képes voltam az apjára bízni a gyerekét, feltételezve, hogy egyenértékű szülő velem. Egészen durva.
51. globus (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 11:52
Miért ne mehetne, ha a baba el van látva? Nem szűnik meg a saját élete attól, hogy gyereke lett. Sőt, kell is az egészséges lelkülethez, hogy maradjon csajos program.
50. unom (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 11:44
Egyedül hagyta? Nem az apjával volt?
2022. aug. 8. 11:43
Egy valamit kihagytam a felsorolàsból: mikor a közösségi oldalon látom, 1 hónapja se szült, és este elmegy koncertre barátnőkkel bulizni, hajnalig.. nekem ez rém furcsa. Hogy az Anyukája este egyedül hagy egy újszülött babát hogy bulizni menjen..
48. unom (válaszként erre: 44. - F7f780f355)
2022. aug. 8. 07:46
Wc-ben szoptatni? Neked is baj van az értékrendeddel.
47. aszparagusz (válaszként erre: 36. - Auróra2010)
2022. aug. 8. 07:36

Azért ezt meg lehet kulturáltan is oldani.

Pl. keresztlányom legkisebb gyereke még anyatejes. Amikor itt voltak nálunk egyszerűen bement egy másik szobába és ott szoptatta meg a gyerekét, nem pedig mások előtt csapta ki a mellét.

46. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 07:32

Le is írtad a megoldást: mi közöd hozzá?

Saját életeddel, gyerekeddel törődj.

Ha kérdezik a véleményed mondd el, különben ne foglalkozz másokkal.

2022. aug. 8. 01:48

Nemtom...

Régen is felnottek a gyerekek, pedig nem voltam megcsecseztetve az ut kozepen, vagy nem voltak olbe kapkodva minden nyekkenesre.

Aztan megis egyre tobb a lelkibeteg ember. Amugy nem attol leszel fasza anya ha szoptatsz, mert az kb az allatok is elvegzik a kolykeikkel hanem ha helyes ertekrendre tanitod a gyermeked es ott vagy mellette a nehez idokben, onbizalmat, biztonsagot adsz neki. Ez sokkal tobbet er. Ezt mar eleg sokan elcseszik ahogyan azt latom a mai generacion. Onbihalomhianyos, vagy a masik veglet pofatlan kis szutyok kolykok mindenhol.

2022. aug. 8. 01:43

Annal nincs undoritobb mikor valaki nyilvanosal elodobja a tőgyed, akar mas lakasaban, akar kozteruleten. Pfej!

Szoptassa meg a gyereket ha ehes, de ugy, hogy mas ne lassa. Vannak nyilvanos mosdok is meg a lakasban is wc.

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Unom)
2022. aug. 7. 22:25
Szerintem is! Ezért furcsa nekem, a lent említett hozzászólás hogy szoptatni menjen haza.
42. unom (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 22:18
Ez a normális hozzáállás.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Auróra2010)
2022. aug. 7. 22:13
Hát szerintem ez szituációfüggő, főleg hogy már nem igazán 3 óránként, inkább igény szerinti szoptatás van. Voltam már úgy egy nagyobb társaságnál vendégségben hogy egyik baba nagyon sírt, és pont az említett ismerős aki nem akart szoptatni kínálta fel, hogy megnyugszik ha megszoptatja? Mert akkor beengedi a hálószobába és nyugodtan.
40. bnedora (válaszként erre: 39. - Unom)
2022. aug. 7. 20:59
Gondolom meg is teszi az illető, hogy megkérdezi.
39. unom (válaszként erre: 38. - Bnedora)
2022. aug. 7. 20:55
Egyetértek. De annyit megtehet, hogy megkérdezi,hol szoptathatná meg a babát.
38. bnedora (válaszként erre: 35. - Bichi)
2022. aug. 7. 20:53

Erre szokták mondani: Kinek a pap, kinek a papné.

Engem pl. nem zavarna, ha nálam valaki szoptatna. Az, hogy mennyire intim dolog? Nekem annyira, hogy a baba éhes, enni kell neki adni. Mivel a paprikáskrumplit még nem eheti, szopnia kell.

37. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Bichi)
2022. aug. 7. 20:41
😳😳😳 na ez a brutál.
36. Auróra2010 (válaszként erre: 35. - Bichi)
2022. aug. 7. 20:16
Jöjjön már az a vendég 2 szoptatás között. Ha itt az ideje, menjen haza szoptatni, ez a minimum.
35. Bichi (válaszként erre: 27. - Bnedora)
2022. aug. 7. 20:06
Először is, mert az én lakásomban leginkább az van, ami nekem normális. És hát nekem a szoptatás egy intim dolog anya és gyermeke között, amire én picit sem vagyok kíváncsi. Én sem tettem, és én sem szeretném ezt látni, ennyi
2022. aug. 7. 20:02
Szerintem mindenkinek maga kell,hogy eldöntse hogy mit hogyan szeretne intézni. Én sem pártolom a tervezett császárt,mert utána ők nyaralnak /dolgoznak rögtön és nem azért ,mert valami egészségügyi dolog indokolná,azért egy hasi műtétről beszélgetünk,amiből nem annyira gyors a felépülés és nagyobb az egyéb szövődmény lehetsőség is utána. A szoptatásról engem az döbbent meg,aki kb 3-4 évesen még szoptat,rég nem a tápértékről szól,hanem valami lelkidologról,de inkább megdöbbenek csendben,mint hogy szóvá tegyem , mert nincs közöm hozzá miért. A másik amin megbotránkozom,hogy akik 40 kilót híznak mindent a terhességre fognak és előre leszögezem,nem az egészségügyi okok miatt lévőkre gondolok, hanem az akaraterő hiánya miatt engedik el magukat meg könnyebb ezzel takarozni majd később próbálják vagy sem a testüket rendbe hozni. Én végig sportoltam a 9 hónapot, mert engedték az orvosok és jól esett,voltak napok amikor nem volt kedvem mégis tudtam utána jobban fogom magam érezni,ha picit mozgok. És nem ettem összevissza mindent ,tudatosan álltam a dolgokhoz,semmit nem akartam megvonni meg ilyenek és volt hogy hánytam is. Szerintem a prevenció a legfontosabb az egészben, ettől független nem húzom fel magam ha valaki máshogy csinálja 🤷‍♀️ az ő élete,ő teste ő fog szenvedni utána.Másrészről minden terhesség más,meg test máshogy reagál az anyaságra,lelkileg is.
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2022. aug. 7. 19:42
hagyd, hogy a tiédbe is beleszóljanak- NE hagyd.....
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 19:40

Túlmisztifikálod az anyaságot.

Ez már kiderül, a nagybetűs anyából. Anya nem főnév, tehát kisbetű.

Anya vagyok magam is, senkinek nem kell, hogy hasra essen előttem ezért.

Te szeretnéd, ha beleszólnának az életedbe? Megmondanák, hogy szülj, meddig szoptass. Minden embernek mások az elvei, tartsd tiszteletben mások életét, hagyd, hogy a tiédbe is beleszóljanak. Élni és élni hagyni a mottóm.

31. bnedora (válaszként erre: 30. - Unom)
2022. aug. 7. 19:28
Oké, bocs.
30. unom (válaszként erre: 29. - Bnedora)
2022. aug. 7. 16:50

Nem én írtam, de nem baj.

Sajnos tévedsz, van, akinek eszébe se jut kérdezni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook