Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Online ti mennyi chatelés után örülnétek egy randira hívásnak, ha megvan a szimpátia? fórum

Online ti mennyi chatelés után örülnétek egy randira hívásnak, ha megvan a szimpátia? (beszélgetős fórum)


1 2 3
márc. 2. 09:21
termeszetesen,de nem kell annyi ideig varni hisz sokszor/sajat tapasztalat/az eletben mas volt a szemely,mint a neten keresztul .
60. 8a5caeb182 (válaszként erre: 59. - Zolb)
jan. 8. 17:26
Majd akkor talál meg a szerencse, amikor feladod... úúúgyhogy most add fel! :D
59. zolb (válaszként erre: 58. - 8a5caeb182)
jan. 8. 17:18

Persze, arra is van esély hogy a lottót megnyerjem, igaz nem túl nagy :)

A netes társkeresés már nem az mint 15-20 éve volt. Valami elromlott az emberek agyában, vagy csak én nem ütöm meg az elvárt szintet.

58. 8a5caeb182 (válaszként erre: 48. - Zolb)
jan. 8. 15:03

Pedig bizony sok olyan nő van, akinek nem lehet gyereke, és örülne egy gyermekes pasinak, mert pl azért romlott meg a kapcsolata, mert ő nyitott volt az örökbefogadásra, a pasi meg nem.

A másik meg, lehet pont azért nincs szerencséd a gyermekes nőknél, mert azok meg nem akarnak olyan pasit, akinek van, mostohatestvér problémák stb...

57. trapiti (válaszként erre: 46. - Vigyefene)
jan. 8. 13:59
Neten is szoktak :) a mi esetunkben is en irtam ra eloszor, netes tarskereson, 18 eve... azota a ferjem :)
56. trapiti (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 8. 13:57

Nagyon a helyzettol fugg. Anno amikor en aktivam ismerkedtem online tarskereson, kb. harom kategoria volt: 1. akitol mar a neten jobb volt megszabadulni es biztos voltam benne hogy egyaltalan nem akarok talalkozni

2. a bizonytalanok, veluk altalaban jobb volt 1-2-3 heten belul osszefutni, hogy lassam eloben is hogy lehet-e belole barmi (nem a kulso miatt, hanem hogy a valodi kepet lassam egyben ill. lassa o is rolam, ne pazaroljuk egymas idejet...)

3. akinel mar a levelezes alapjan biztos voltam benne hogy jok lennenk egyutt, belole egy volt, o a ferjem 17 eve... o nagyon ovatos volt, en tobbszor kerdeztem hogy nem szeretne-e talalkozni, sokaig nem akart, en kivartam, 2 honap levelezes utan talalkoztunk. De ott mar szinte biztosan tudtam hogy jo lesz...

jan. 8. 13:38
Aztan minden évben egyszer szexelnénk mint Amy meg Sheldon :D
jan. 8. 13:25
Fél év. Sacc per kávé.
53. kannanana (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 8. 13:14
Szerintem ezt a beszélgetés könnyedsége, a másik és a te személyiséged alapján kell eldönteni. Én ismerkedtem online és nem vagyok egy chat bajnok, volt olyan pasi, aki szintén a személyes találkozó híve volt, sokat nem is tudtunk egymásról, alig 1-2 órát beszéltünk és találkoztunk. Volt olyan is, amikor 2 héten át éjjel-nappal chateltem egy pasival és utána került sor az első randira. A meghívásra talán csak pár napot kellett várni, de addig rengeteget beszéltünk. ez a férfi kifejezetten szerette megismerni előre valamilyen szinten a randi partnereit. Szerintem, ha normális stílusban veted fel a találkozó ötletét és nem akadsz ki egy esetleges idő kérés esetén, akkor nem lehet baj.
52. srcrss (válaszként erre: 48. - Zolb)
jan. 8. 10:29
Egy korban hozzád illő nő, akinek nincs gyereke, az vagy saját gyereket akar... Te pedig írtad, hogy nem akarsz többet. Vagy nem akar, mert nem szereti őket. Vagy meddő... és talán örülne, vagy nem zavarná, hogy neked van. Mindenre van példa.
51. Érdekes73 (válaszként erre: 48. - Zolb)
jan. 8. 07:41
Ez nem biztos de szerencse kell mindenhez is.
50. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Ms_Daisy)
jan. 8. 07:21
Szerintem is felesleges ennél több időt/energiát beletolni az élő találkozó előtt.
49. vigyefene (válaszként erre: 48. - Zolb)
jan. 8. 07:11
Egyáltalán ne legyél biztos benne.
48. zolb (válaszként erre: 47. - 8a5caeb182)
jan. 8. 06:40
100% biztos vagyok benne, hogy egy korban hozzám illő nő akinek nincs gyereke nem kezdene olyannal akinek van.
47. 8a5caeb182 (válaszként erre: 43. - Zolb)
jan. 7. 22:25
Próbáld meg nem gyerekessel is, hátha :)
46. vigyefene (válaszként erre: 43. - Zolb)
jan. 7. 21:41

"A nők nem szoktak kezdeményezni, kiválasztani :)"


De igen szoktak. De még mennyire. Persze velem ez nem a neten történtek, hanem élőben.

45. Enissa (válaszként erre: 44. - Enissa)
jan. 7. 21:39
Most kattintottam az oldaladra, az arcoddal minden rendben, még a fotó háttere is jó. Nem vagizol egy luxus kicsi mellett.
44. Enissa (válaszként erre: 43. - Zolb)
jan. 7. 21:37

Ez érdekes.

Lehet csak nekem az, nem voltam még társkereső oldalon, de úgy gondolom, hogy ez fordítva is működik, hogy a nú ír rá a fiúra. Vagy nem így van.

43. zolb (válaszként erre: 38. - Enissa)
jan. 7. 21:35

Csak szintén gyerekesekkel ismerkedek, nem hiszem hogy ilyen esetben ennek problémának kellene lennie.

A nők nem szoktak kezdeményezni, kiválasztani :)

jan. 7. 21:35

Ismerek olyan apukát, aki miután egyedülálló lett, összejött a gyereke óvónénijével :D

Ismerkedni bárhol lehet...

41. Enissa (válaszként erre: 36. - Zolb)
jan. 7. 21:32
Dehogynem, akár egy kocsiból átmosolygásból is, vásárlás, utazás közben is lehet ismerkedni hidd el.
40. srcrss (válaszként erre: 37. - Epresturmix)
jan. 7. 21:32
🤭
39. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Zolb)
jan. 7. 21:31

Hú én is mindjárt 40 leszek (jövőre) de eskü nem tudom hol ismerkednék. 😃

Munkahelyemen? Neeem! 😃

38. Enissa (válaszként erre: 33. - Zolb)
jan. 7. 21:30

Lehet ez tartja vissza őket?

Itt is hányszor olvasni, hogy irigy a férfi gyerekére?

Szoktak többen kezdeményezni ? Amikor a nő választ ki, akkor is döcög az ismerkedés?

37. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Ms_Daisy)
jan. 7. 21:30
Semmi kül. Veled? Semmi. Okéjó, pá!😃😃😃😃
36. zolb (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
jan. 7. 21:28
Valahogy én is így érzem. Racionális ember vagyok, úgy gondolom 40 felé közeledve már nem igazán van a neten kívül más lehetősége az embernek. Munkahelyen, meg amerre mozgok nem igazán vannak potenciális jelöltek.
35. Ms_Daisy (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
jan. 7. 21:26

Én is ezt tapasztaltam!

Erőltetett és unalmas. Rámírtak, hogy "szia mizu?". Erre mit lehet írni? 😀

Meg én megértem amit a fórumindító is írt, hogy ő megkérdezi a nőt, hogy mi a munkája, hobbija. Érthető, hogy visszakérdez majd a nő, hogy és neki mi, mert hát mit kérdezzen?

34. sanyinak (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 7. 21:26
Ha a fotója alatt választottad ki, akkor minél hamarabb, mert úgyis a külső számít. Ha a gondolatai fogtak meg, akkor minél később, akarj előbb minél többet megtudni róla!
33. zolb (válaszként erre: 31. - Enissa)
jan. 7. 21:25
Igen, egy kislányom, de ez benne is van a bemutatkozásomban/adatlapomon.
32. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Zolb)
jan. 7. 21:17

Próbálkoztam pár évig így ismerkedni. Egyik sem sikerült. Mind olyan erőltetett és unalmas beszélgetés volt…

Bízd magad a véletlenre. Az nálam mindig bejött. 😃

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook