Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Online ti mennyi chatelés után örülnétek egy randira hívásnak, ha megvan a szimpátia? fórum

Online ti mennyi chatelés után örülnétek egy randira hívásnak, ha megvan a szimpátia? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Enissa (válaszként erre: 24. - Zolb)
jan. 7. 21:10
Vannak gyerekeid?
30. 8a5caeb182 (válaszként erre: 27. - Zolb)
jan. 7. 21:07

Meg tudlak érteni, nem lehet könnyű.

Én mondjuk sose azért beszélgettem, hogy társat találjak. Mégis még a honfoglalón is bepasiztam, pedig az egy játék oldal :D

Beszélgetni, ismerkedni kell és aki szimpatikus lesz, lehet menni tovább.

jan. 7. 20:51

Szerintem meg minél hamarabb érdemes találkozni. 3-4 nap írogatás után pl.

Jártam már úgy, hogy 2-3-4 hétig írkáltunk, majd ha szóba hoztam hogy találkozzunk, kifogásokat keresett. Akkor meg mi értelme? Na az ilyen felejtős.


Volt akivel 3-4 nap után találkoztam, és jól tettem, mert kiderült hogy kamuzott magáról, vagy szimplán élőben nem jött be. És jó, hogy nem húztuk az időt.

28. de16c8f9e6 (válaszként erre: 27. - Zolb)
jan. 7. 20:45
Hát valószínű nem jó emberekkel kezdesz. Vagy nem ugyanaz az érdeklődési körötök. Kérdezd őket a Barbikról meg a cipőkről. Nem fogsz unatkozni. :)
27. zolb (válaszként erre: 26. - 8a5caeb182)
jan. 7. 20:42
Az esetek nagy többségében csak visszakérdezik azokat amiket én is megkérdezek, de önálló témákat nem nagyon hoznak fel. Vagy ez csak a férfi dolga lenne hogy vigye és irányítsa a beszélgetést? Én egyszerűen nem érzem az érdeklődést. Vagy csak egy unalmas fickó lennék? Már teljesen elbizonytalanodtam a netes társkeresésben...
26. 8a5caeb182 (válaszként erre: 24. - Zolb)
jan. 7. 19:27
Vissza szoktak kérdezni? Érdeklődnek Rólad ők is?
25. 8a5caeb182 (válaszként erre: 23. - Érdekes73)
jan. 7. 19:24
Van 1 csomó semleges téma, amivel "nem adják ki magukat"... pl. szabadidős tevékenységek, mozi vagy kandallós tv-zés, étterem vagy otthoni főzöcske, munkahelyi légkör, szeret-e olvasni, ha igen miket, stb...
24. zolb
jan. 7. 19:23
Indításként a képeiről vagy a betutatkozásból kiragadok valamit (már ha van...). Aztán elindulok a szabadidő, munka vonalon tovább. Később a gyerekekről (szintén gyerekesekkel ismerkedek), majd ha beindul a beszélgetés akkor esetleg személyesebbet is.
23. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Zolb)
jan. 7. 19:20
Lehet hogy óvatosak és csak élő találkozó után adnák ki jobban magukat. Neten bárki, bármit kamuzhat bárkinek a képével ismerkedhet stb...
22. 8a5caeb182 (válaszként erre: 21. - Zolb)
jan. 7. 18:55
Miket szoktál kérdezni?
21. zolb (válaszként erre: 20. - 996b40d6f5)
jan. 7. 18:51

Ahogy írtam, az ismerkedés azt jelenti számomra hogy meg szeretném ismerni a másikat. De pont ezt nem érzem az ellenkező irányból.

Vagy csak szimplán eddig elkerült a szerencse.

20. 996b40d6f5 (válaszként erre: 19. - Zolb)
jan. 7. 18:45
Mi a gond velük?
19. zolb (válaszként erre: 16. - Titkoskert)
jan. 7. 18:39
Az eddigi átlag egyre aggasztóbb... Pedig nem gondolom hogy túlságosan nyomulnék vagy dőlne belőlem az értelmetlen hülyeség.
18. zolb (válaszként erre: 14. - 8a5caeb182)
jan. 7. 18:37
Hát ez az... Számomra az ismerkedés azt jelenti hogy meg szeretném ismerni a másikat. Introvertált vagyok, de bárkivel, bármennyit és bármiről el tudok beszélgetni.
17. 8a5caeb182 (válaszként erre: 16. - Titkoskert)
jan. 7. 18:33
Igaz! Az egyszavassal le akar rázni. Én is azt szoktam itt :D
16. Titkoskert (válaszként erre: 12. - Zolb)
jan. 7. 18:31
Ha felkelted valaki érdeklődését, akkor több mondatban fog beszélni veled, amennyiben a kommunikációd szimpatikus neki, egy héten belül is akár szívesen találkozna veled, vagy mondom azt, hogy nálam simán m így működne.
15. 8a5caeb182 (válaszként erre: 14. - 8a5caeb182)
jan. 7. 18:29
Online...
jan. 7. 18:29
Nem értem ezt... én anno, 16 évvel ezelőtt annyit de annyit beszélgettem a kiszemelttel onlone, hogy mire találkoztunk, már mindent IS tudtunk egymásról.. mondjuk velem lehet beszélgetni :)
13. Titkoskert (válaszként erre: 12. - Zolb)
jan. 7. 18:27
Amennyiben párszavas a válasz, lehet rossz a kérdés, de az is lehet nem jössz be, azoknak, akikkel beszélgetsz.
12. zolb (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
jan. 7. 18:25

Persze, az alap hogy egy randi előtt beszéljünk telefonon. A kérdésem arra irányult inkább hogy a nők mennyi idő után nem vennék tolakodásnak ha felvetném a találkozást.


Bár eddig úgy tűnik számomra hogy az online tárkeresés egy halott ügy. Hiába érdeklődik, kérdez az ember fia ha csak pár szavas válaszok érkeznek vagy még azok sem.

11. 996b40d6f5 (válaszként erre: 4. - 996b40d6f5)
jan. 7. 17:55
Azt kihagytam, hogy akivel így randiztam, látásból ismertem.
10. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 7. 17:50
Nem akarod előbb mondjuk felhívni telefonon aztàn videóhívásban is, hogy lásd? Csak a chat? Mi van ha valami kamu?
9. 8a5caeb182 (válaszként erre: 7. - Utolsó betyár)
jan. 7. 17:47
Meghagyom Arany Jánosnak :D
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Utolsó betyár)
jan. 7. 17:39
A tetemre már nem, de a tettemre még előfordulhat.
jan. 7. 17:34
És a tetemre hívással hogyan álltok?
jan. 7. 17:30
Nem olvastam el az első hsz-t. Elnézést... Ha idegenekről van szó, minimum egy hét.
jan. 7. 17:20
Szerintem a néhány nap az a teteje, ha kifejezetten társkeresőn, társkeresési céllal beszélgettek.
jan. 7. 17:13
Fél óra. 😄 Amúgy is jobban szeretek offline ismerkedni, a szemébe nézni.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 7. 16:31
Nekem az illető személyiségétől függene, h akarok-e találkozni vele.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Zolb)
jan. 7. 15:53
Attól függ, ha nagyon egy hullámhosszon vagytok, pár nap után meg lehet kérdezni, esetleg lenne-e kedve egy sütihez a közeljövőben. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook