Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkossági gondolataim vannak fórum

Öngyilkossági gondolataim vannak (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 28. 22:28

Nem voltam se pszichológusnál se pszihiátrián. Nem is érzem, hogy ettől jobb lenne... Oké kapok egy papírt h kettyós vagyok, fel írnak egy valag gyogyit amit amúgy sincs pénzem kiváltani


Olyan lettem mint apám, hasznavehetezlen, buta, alkesz, dagadt, toprongyos, aki nem kell senkinek, csak átvernek lehuznak.


Már csak a halál és az élet amiben különbözünk. Sose leszek jól és sose lesz vége ezeknek az átkoknak.

8. Regin_a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:25

Sehogy nem kell meggyőzni!"


Akkormeg? Legalább magadnak, itt nyilvánosan :) , valld be hogy szorit valami és minimum ki akarod magad beszélni. Sokat segit hidd el nekem

7. brandy85 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:19
Dehogy vagy hasznavehetetlen. Egyébként voltál már pszihiáternél? Valami diagnózis ha igen?
6. Regin_a (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. jan. 28. 22:08
Ugye nem voltál még lelki krizisben? Tuttam!
2021. jan. 28. 22:06
Sehogy nem kell meggyőzni! Tudom hogy nem lesz jobb. Minden csak rosszabb, egy hasznavehetetlen senki vagyok és ezt tudom.
4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:05

Ha senki nem venné észre akkormeg minek az öngyilok?

Én már elég öreg vagyok ahhoz hogy legyen mit végiggondolnom az életemben

Nagyon sok dolog van amit kihagytam, vagy még szeretnék megcsinálni

Nem igaz hogy neked nincs "bakancslistád"

Szar a helyzeted most, de rázd meg magad és a sokat emlehgetett idő majd...

Addig is el lehet pihenni "bármely" krizis intervenciós pszichiátrián, ahol ha önként jelentkezel kötelességük fogadni minden orvosi papír nélkül


"Tekintve, hogy az öngyilkossági veszélyeztetettség számos élethelyzetben és számos pszichiátriai betegségben jelentkezhet, az ilyen javallattal az osztályra történő felvételkor nem a diagnózis a döntő, hanem a beteg együttműködő készsége. Ezekre a páciensekre sem területi felvételi kötelezettség, sem korlátozás nem vonatkozik, a betegek bármilyen orvosi beutalóval, ill. önként is jelentkezhetnek."


[link]

Ha ezeket is megpróbáltad akkor már tettél egy lépést az élet szeretete felé

Hidd el nekem, még nem érdemes az öngyilok

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 21:59
Én nem értem, mit vársz. Hogy győzködjünk, hogy jaj ne, majd jobb lesz, vagy... ?
2021. jan. 28. 21:59

Az élet mindíg fontos :)) A tiéd is:))

Biztos van segítség csak most valahogy nem látod:))

Inkább írj segíthet eleterelni a rossz gondolatokat:))HA szóban szívesebben beszélnél a lelkisegély is ott van :)Hívd fel őket:))

2021. jan. 28. 21:41

Minden összeomlott körülöttem ami csak lehet. Egészség, munka, kapcsolat. Nincs senkim, nem mehetek haza mert nincs már " haza"


Ha végeznék is magammal nem tudom kinek és mikor tünne fel ): talán senkinek vagy karácsonykor (se)

Nem tudom mit csináljak 😢😢😢


Úgy érzem lejárt az időm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook