Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önértékelés fejlesztés fórum

Önértékelés fejlesztés (beszélgetős fórum)


2022. aug. 3. 20:56
Ez a legrosszabb, amikor másokhoz viszonyítod magad. Azt mondják az önismereti trénerek, a tegnapi önmagadhoz viszonyítsd magad. Senki élete nem lehet olyan, mint a tiéd. A problémák és a megoldások is személyre szabottak.
7. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 18:45
Tényleg mindenkit szebbnek látsz? 🤔 Miért zavar ennyire, hogy valaki szebb nálad? Belső értékeid nincsenek?
6. andilaci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 2. 15:09
Ez tényleg probléma.Te nem látod magad valójában,vagy nem akarod?
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 14:05
Gyerekkorod milyen volt? Szüleid hogy álltak hozzád/ehhez? Dicsértek? Biztattak? Vagy csak a kritizàlás ment?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2022. júl. 28. 17:02
Nagyon jókat írtál köszi. Ezeket sokszor tudom, de aztán nem gondolok erre hanem csak a külső jár az eszemben.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:12

Lehet valaki szebb nálad! Csinosabb, magasabb, formásabb! Ez miatt nem kellene rosszul érezned magad, mert az embereket ez csak ideig óráig fog meg!

Te hiába vagy csinos, ha süt rólad, hogy nem érzed jól magad a bőrödbe!

Fogadd el magad és élvezd az életet! Ha boldog vagy és kiegyensúlyozott, vidám, stb., akkor kevesebbet fogsz foglalkozni azzal ki hogyan néz ki! Kisugárzás! Szerintem ez nagyon fontos!

Tedd helyére a dolgokat! Más nem tudja! Van pár “ hibás” testrészem nekem is! Nem érdekel, mert másnak is van! Sokaknak sajnos a fejében! Az a nagyobbik baj! 😉Nem kell tökéletesnek lennie a testednek, neked sem kell annak lenni, elég ha egyedi vagy! Nincs belőled több! 😘Ne a megerősítésekből meríts erőt! Magadban van!

2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:06
Amikor kimondjak, es megnezed, szepnek latod?
2022. júl. 28. 15:57
Sajnos nagyon alacsony az önértékelésem. Pedig napi szinten is sok dicséretet kapok. Férjem is szokta dicsérni külsőmet és barátnőim is. Én mégis mindig másokhoz hasonlítom magam. Mindenkit szebbnek, csinosabbnak, jobbnak látok. Ez miért lehet és hogyan javítsak rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook