Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » EPETF (Európai Program és Egyéni Turizmus Fejlesztése) fórum

EPETF (Európai Program és Egyéni Turizmus Fejlesztése) (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. tiramisú86 (válaszként erre: 75. - Homern)
2011. jún. 7. 09:58

Jol hangzik...

Koszonom a figyelmeztetest!

Akkor at sem veszem a csekket, azzal is megsporolom a postakoltseget.

75. homern (válaszként erre: 73. - Tiramisú86)
2011. jún. 7. 09:34

A szállás ingyenes sok helyen,de a jobb helyeken csak kedvezményes,és erre rájön még a kötelező ellátás költsége,ami 12ezer/fő/nap is lehet.Azért mondtam,hogy számolni kell,mert vannak olyan helyek,ahol tényleg kicsit olcsóbbra jön ki ezzel az ottlét.Nekünk nem ilyet sikerült választani.A pasi az átvett csekket dobta is a kukába,nem volt rá szüksége,hisz kifizettük a rendes árat amúgy is..

az eurorest.hu-n meg tudod nézni.

74. tiramisú86 (válaszként erre: 72. - Homern)
2011. jún. 7. 09:22

Akkor jol ereztem! :-S

Pedig milyen jol hangzott! :-(

73. tiramisú86 (válaszként erre: 69. - Homern)
2011. jún. 7. 09:22

Vagyis az egesz egy jol alcazott fizesd ki a sajat vakaciodat?

Nem arrol van szo, hogy a szallas ingyenes?

A szabalyzatot sajnos nem talalom sehol :-(

72. homern
2011. jún. 7. 09:21
Mindenki bekerül a szerencsések közé :D ezek 7 éjszakás csekkek alapból,nekem volt már 14 éjszakás is :)
2011. jún. 7. 09:20

Ez volt az emailben:



ÉRTESÍTÉS


Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizébe, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


A kiutalási kód lejárata: 2011-06-06 23:59

Kiutalási Kód: UE2ET-A39EL



JELENTKEZZEN BE


A belépés után töltse ki a kérdőívet, és adjon meg egy kézbesítési címet, ahol át tudja venni a Tanúsítványt tartalmazó küldeményt. A Tanúsítvány egy olyan dokumentum, amely két személy 3 éjszakányi jóváírt elszállásoláshoz való jogát igazolja, egy, általuk kiválasztott hotelben. A Programban Európa 14 országának 650 hotelje és panziója vesz részt.


A Program célja a kis és közepes szálláshelyek támogatása. A Program Kedvezményezettjei maguk választják ki a nekik megfelelő hotelt, panziót, ahol pihenni szeretnének. Így Önök, az EPETF részvételével, anyagilag támogatják ezeket a szálláshelyeket.


Az EPETF, mint minden ismert európai fejlesztési program, pénzügyi és nem pénzügyi eszközökkel lehetővé teszi, hogy a Kedvezményezettek jelentős engedménnyel pihenhessenek európai hotelekben, panziókban és falusi szálláshelyeken.

Az üzenet az Európai Unió egyik tagállama véletlenszerűen kiválasztott állampolgárának lett elküldve.


Az üzenet jelzete: UUWE/38999000000001as11

Európai Program

az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Az EPETF-ről | Szabályzat

A szálláshelyek listája

Kapcsolat

2011. jún. 7. 09:19

A mult heten kaptam egy emailt, amiben ertesitettek, hogy ha regisztralok a honlapjukon 3 napos udolesi jogot nyerhetek. Tegnap esjfel korul volt a hatarido, en tegnap delutan olvastam el a mailt, gondoltam adok egy eselyt a sorsnak, megha abszurdnak is tunik a szituacio. Regisztraltam es bekerultem azon szerencsesek koze, akik 7 ejszakara jogosito utalvanyt nyertek. Hitetlenul allok a dolgok elebe, de a honlap es minden egyeb nagyon komolyan van megszerkesztve, ezert nem tudom,hogy egy ujabb csalas aldozatava lettem, vagy tenyleg komolyan orulhetek. De ha csalas az egesz, mit nyernek vele? Megtudtak az email cimem es a postazasi cimem...ennyi. A postazasi es kezbesitesi osszeget (azt hiszem 2-3 eer forint, csak utanvettel fizetem).

Ha valakinek van tapasztalata, legyen szives es ossza meg velem!

Nagyon szepen koszonom!

69. homern
2011. jún. 7. 09:18
ez a régi eurorest hotelcsekk.nagyon számolni kell,általában úgy van megcsinálva,hogy vele is annyit fizess,mintha nélküle mennél.ez egyszer nekünk is forintra pontosan így sikerült :)
68. mágnes74 (válaszként erre: 66. - Tiramisú86)
2011. jún. 7. 09:16
Én sem tudom eldönteni, bár megkaptam a csekket:)
67. Freny
2011. jún. 7. 09:12
Szia. Eurorest hotelcsekk átnevezve.
2011. jún. 7. 09:10
Hallott mar valaki az Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért nevu programrol? Mit tudtok rola? Bunda vagy komolyan lehet venni?
2011. máj. 4. 21:08

[link]

Lemaradt a link.

64. rohiani (válaszként erre: 52. - Reload)
2011. máj. 4. 21:08

Itt egy régebbi fórum erről.

Egyébként én is ma kaptam ezt a mail-t, de én töröltem, már régebben is olvastam róla.

63. homern (válaszként erre: 62. - Reload)
2011. máj. 4. 20:47

:)

számold át welness szállókkal,hátha :)

62. reload (válaszként erre: 61. - Homern)
2011. máj. 4. 20:43

Huh, ez így tényleg durva :D

Mármint valóban ott vagyok, ha enélkül megyek...

Akkor várólistára kerül ez a csekk, már ha megkapjuk :)

61. homern
2011. máj. 4. 20:41
az 1 nap 1 fő,szóval kettőtökre 7000 egy napra.igen,így jött ki nekünk :)
60. reload (válaszként erre: 59. - Homern)
2011. máj. 4. 20:40
Azt olvastam, hogy pl. X panzió 3500Ft az ellátás. De ez mennyi időre és hány emberre, azt nem írják... Lehet ezt kéne felszoroznom, és így jön ki az a nagyjából ugyanannyi összeg, amiről te is írsz?
59. homern (válaszként erre: 58. - Reload)
2011. máj. 4. 20:39
Jaj,dehogy dobtad ki!!Csak okosabban válassz mint mi :)
58. reload (válaszként erre: 57. - Homern)
2011. máj. 4. 20:36

Köszönöm a választ :)

Akkor végül is lehet hogy kidobtam 1900Ft-ot.... Most már mindegy, de még reménykedem :)

57. homern
2011. máj. 4. 20:31

Nem átverés.Tapasztalatom szerint viszont csak drágább szálláshelyeken éri meg igénybe venni,ahol nagyon nagy a különbözet hogy csak az étkezést fizeted,vagy a szállást is.

Mi 2 éve egy panzióban voltunk,ugyanannyira jött ki csekkel,mintha csekk nélkül mentünk volna,szóval jól utána kell számolni.

56. reload (válaszként erre: 54. - Sálálálá)
2011. máj. 4. 20:24

Köszi, ezt végig olvastam. Hát elég eltérőek a vélemények... Azzal tisztában voltam, hogy a kaját fizetni kell, de megnéztem a hoteleket, olyan 3500 és 10.000 közötti összegeket írt. Bár azt nem tudom, hogy ez /fő/nap, vagy az egész vagy hogy :)

Viszont a gyakorikérdések alapján van, aki így ment nyaralni, ez biztató :)

Tulajdonképpen 1900Ft nem olyan oltári összeg ha kidobtuk neadj isten, ezért is utaltam el, de azért jobb lenne, ha nem így lenne :)

2011. máj. 4. 20:15

[link]

én is kaptam, már kettőt is.

szerintem humbug.

2011. máj. 4. 20:13
53. reload
2011. máj. 4. 20:10

Sziasztok!

A minap kaptam egy e-mail-t, kis részlet belőle:

"Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.

A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizébe, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát. "


Beléptem, kitöltöttem. A tanúsítványért és annak postaköltségéért elkértek 1900Ft-ot, amit át is utaltam. Most várom, hogy megkapjam. Amúgy a weboldaluk nagyon hivatalosnak tűnik :)

Anyám szerint jó hülye vagyok és átvertek...


Szerintetek? Illetve gondoltam talán van itt valaki, aki kapott már ilyen levelet és megkapta a papírokat is :)

52. reload
2011. máj. 4. 20:08
EPETF szerintetek?
51. Dingez
2010. márc. 22. 15:06
Sziasztok,szerintem egy nagy átverés!Irtam nekik,az email cimre,hogy nekem ne külgyék ki ,mégsem tartok rá igényt,na ná ,hogy ahonnan edig magyarul írogattak,most angolul írnak,még(jó,hogy csak németül tudok)Próbáltam hívni az info vonalat,na ná ,hogy nem él!
2010. febr. 18. 13:17
Sziasztok! Először én is kételkedtem,hogy kamu az egész.SMS-t küldtem vissza,ami 2000ft volt.Ennyit megért a próbálkozás.Már a tulajdonomban van a Hotelcsekk,amivel egy hetet tölthetünk el ketten ingyenes szállással.Megéri,mert tényleg olcsóbban nyaralunk majd így.
2010. febr. 5. 20:19
Amúgy most néztem meg, ahova megyünk ott egyébként 84 Eurot kellene fizetni, tehát a hotelcsekkel a 39,75 sokkal jobb. :)
48. Mariann7533 (válaszként erre: 47. - Resita)
2010. febr. 5. 11:24
Tudom,hogy csak két személyre szól,de szerinted ha vinnénk gyerekeket,és persze nekik fizetnénk,akkor megoldható?Mennyire rugalmasak?Ezek két ágyas szobák?
47. resita
2010. febr. 5. 10:52
Igen 1 évig érvényes, nézd meg a honlapjukat nagyon sok szálloda van rajta, előre kell foglalni a szállásért nem kell fizetni, de kötelező az étkezést igénybe venni. Mi többször voltunk ezzel nagyon jó
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook