Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önbizalomhiány fórum

Önbizalomhiány (beszélgetős fórum)


8. anaxunamoon (válaszként erre: 5. - 8f1ddc2679)
2009. nov. 7. 11:34
Szia. Olyan dolgot kell csinálnod amiben sikeres vagy. Amiben úgy érzed hogy ha te nem lennél mi lenne nélküled. Legyen az egy internetes oldal szerkesztés vagy csak a munkahelyeden egy olyan dolog amiben jó vagy. Ezek most csak példák de hidd el hogy ez segít. Én is voltam önbizalom hiányos és ha ma vissza gondolok rá csak mosolygok hogy naív is voltam egyben. Ma már ezt el sem tudom képzelni mert tudom miben vagyok jó és ez támogat és növeli mégjobban az önbizalmamat. Neked is sikerülni fog pláne hogy jókora segítség van a hátad mögött.
2009. okt. 15. 08:15
Amikor elvan keseredve egy nő,és rossz gondolatok járnak a fejében,sajnos taszítja a férfiakat.Meg kell nyílni az életnek,emberek közé kell járni,és pozitívan kell hozzáállni,sugározni kell magunkból hogy vágyunk egy férfira,nyugodtan nézzük meg őket,mosolyogjunk rájuk,adjunk jelet ha tetszik,nem szabad félni és főleg ha nem sikerül nem elkeseredni.Ha mindig igy viselkedünk,biztos hogy sikerül előbb-utóbb.Nem szabad türelmetlenkedni.Eljön az idő.
6. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - 2c07d95b97)
2009. okt. 14. 19:16
Nanááá, miért ne találhatna? Miért nincs önbizalmad?
5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - E988488e87)
2009. okt. 14. 14:07

Szia!:)

Szerintem az egyetlen kérdés, amit nem lehet és teljesen felesleges itt feltenni, hogy miért nincs.. egyszerűen nincs. Akinek nincs, bármit csinálhat, csináltathat, magán/magával, attól sajnos ugyanúgy nem lesz.. én sem értem miért van így, de nagyon rossz. Sajnos erre én jó példa vagyok:( Hiába a szeretet, a család, a pozitív megerősítés - férfiak részéről - sajnos legbelül ez van, még ha nem is látszik kívülről.

2009. okt. 14. 13:27

Szia!

Én 38 éves vagyok 2 éve váltam el. Nekem nagyon nincs önbizalmam és mégis van egy imádnivaló párom akivel szeretünk együttlenni.

Ne add fel, hidd el neked is lesz egy társad akivel megértitek és szeretitek egymást.

3. eddit (válaszként erre: 1. - 2c07d95b97)
2009. okt. 14. 10:16

Ne viccelj, persze!!!!!!!!!!!!!!!!

CSak ne a lakásban bezárva várd!! Élj!!

2009. okt. 14. 10:13

Szia !Persze hogy találhat!!:-)))))))))))))))))

A szerelem nincs korhoz kötve!!!!!Sok sikert!!Miért nincs önbizalmad???

2009. okt. 14. 10:07
önbizalomhiányos középkorú 41 éves nő találhat még társat magának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook