Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvassunk naplókat, kinek melyik miért teszett ... fórum

Olvassunk naplókat, kinek melyik miért teszett ... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. jún. 12. 14:09
Vagy mindenki naplót ír:-D
182. H.Ancsi
2009. jún. 12. 14:06
mindenki naplókat olvas:)
2009. jún. 12. 13:58
mi van ma, olyan kihalt minden forum....
180. csutkababa (válaszként erre: 174. - Judita79)
2009. jún. 12. 12:02
igen, nekem is egy hatalmas nagy meglepetes volt, mikor eszre vettem, hogy hany embernek vagyok a kedvence,es adtam is magamnak egy aranyglobusz dijat erte:)))
2009. jún. 12. 11:33

Nekem egyenlőre 15 kedvenc naplóm van,főleg a fórumtársaké,de beleolvasok sokak naplójába,közületek is többét már nézegettem.Szerintem mindenkinek az élete a maga módján érdekes,különleges,ki mennyit ír le belőle,az az ő merészsége:)

Néha a szomorú,néha a vidám tetszik és sokszor szerencsésnek mondhatjuk magunkat,ha mások nehéz sorsát olvassuk és a miénk jobbnak tűnik.

Ez az én véleményem:)

178. 9ac093e955 (válaszként erre: 173. - Csutkababa)
2009. jún. 12. 10:53

Szia!

Ez így van, ahogy leírtad:-))))))

....és most megnézem a naplód:-))))

177. 2104cc91e8 (válaszként erre: 170. - Minerva223)
2009. jún. 12. 10:51

Nagyon tanulságosak és szívhezszólók azok a tanmesék.

Minden jót Neked:)

2009. jún. 12. 10:37
gondolom én az öreg mindenkinek azért nem baj ha tetszik a másiknak is és mióta azokba néztem mit itt javasoltok itt is találtam olyat mi ég és föld távolságra van egymástól ,mint az életben különbözőek vagyunk és érdeklődésünk is más féle.. de érdekeset mindenkinél lehet felfedezni ha akarunk... az itt megjelőltekből...
2009. jún. 12. 10:37
most húznom kell suliba... de még jövök ha tudok! sziasztok!
174. Judita79 (válaszként erre: 173. - Csutkababa)
2009. jún. 12. 10:31

Ez igaz! így még végig sem gondoltam! :D Köszi a szemfelnyitást! :D és ahogy megnéztem 3 embernek kedvence vagyok! :DDD tök jó érzés!


nagyon a bajaimat nem akarom beleírni abba, mert akkor sírnátok, vagy a röhögéstől vagy az együttérzéstől! :DDD de itt láttam ötleteket, hogy többen 2-3 naplót írtok! ez nem rossz ötlet! Lehet majd nyitok egy nyavajgós naplót is! :D bár hála istennek most üres lenne! :D

173. csutkababa (válaszként erre: 172. - Judita79)
2009. jún. 12. 10:27

hat masok szamara nem biztos hogy ugyan az az erdekes ami nekunk:)

nehez ugy irni, hogy mindenkinek megfeleljen.

nekem nemis volt celom,hogy en barkinek is a tetszeset elnyerjem,es szinte honapok teltek el, mire ott felul eszre vettem,hogy valaki kendvence lett az en naplom:))))

en sajat magam miatt irtam,sokszor egy megkonnyebbules, ha az ember kiir magabol dolgokat.

en elsosorban magam miatt miatt irom, az meg hogy masnak erdekes e vagy sem, az mar az olvasok dontik el,hogy ramkattint e vagy sem...

2009. jún. 12. 10:22

Sziasztok! Most láttam hogy ilyen fórum is van, csatlakozhatok?? érdekes ez a napló sztori szerintem is!

:)

bár én még csak kezdő napló író vagyok, igyekszem érdekesre írni! :D

171. H.Ancsi (válaszként erre: 169. - Nagyreni)
2009. jún. 12. 10:04
én csak olyat tudok, ami sírós is:)
2009. jún. 12. 09:48

Minden naplóba beleolvasok ami csak a kezembe kerül:-)

A saját naplómat úgy igyekszem összeállítani,hogy mindenki találjon benne érdekességeket.Persze sok embernek tudom,hogy nem érdekes az ami az én életemet éppen most kitölti,ezért néha egy -egy tanmesét is beleszövök a mondandómba.

A másik naplómban kedvenc zenéimet tartom nyilván:-)

2009. jún. 12. 09:41
Akkor végre valaki ajánljon egy "olyan" naplót, amin mosolyogni lehet!:-)
168. csutkababa (válaszként erre: 167. - SmilEra)
2009. jún. 12. 09:14
hat en is eppen igy gondolom:)
167. SmilEra (válaszként erre: 163. - Cb4c323adf)
2009. jún. 12. 08:54
Én még csak most kezdek függővé válni :-) A "csili-vili" naplók nekem sem tetszenek, arról nem is beszélve, hogy mire betölti azt a sok vackot, általában meg sem várom. Még egy-kettő elmegy, de, amiben csak az van... Minden rossz szándék nélkül, engem nem érdekel, hogy másnak a barátnője, barátja milyen képet küld neki, és hogy legyen szép napja, stb.
166. f32049905f (válaszként erre: 152. - Csutkababa)
2009. jún. 11. 21:52

igen, szomorú történet.

viszont van itt az apróhirdetések között egy könyvem, egy novella: A nagy találkozás címmel, ami happy and-el végződik.

2009. jún. 11. 19:55

én is a cikkeket ha olvasom mindig megnézem a naplóját is:)

Nagyon sok érdekes ember van akinek szivesen olvasom nap mint nap a gondolatait:)

pl a guminős videód nekem nagyon tetszik:)

Nem semmi a kiscsaj:)

164. Marjann
2009. jún. 11. 19:21

Na ezen azért ne vesszünk össze... én személy szerint nem vagyok oda a képekért, kettőt betettem, ha már kaptam, nem akarom megbántani akitől kaptam, szívből küldte. Sőt, van akinek én is keresek, mert tudom, hogy szereti. Nála veszem a fáradtságot és megkeresem 5kép közt az írást, mert érdekel mi van vele (igaz nem a napló miatt kezdtem vele beszélgetni, hanem egy cikk alapján néztem meg a naplóját).

Van akinek ez jön be, van akinek az.

2009. jún. 11. 18:02

Sziasztok,én igazi napló függő vagyok:)

Nagyon sok naplót olvasok!!

De nekem nem tetszenek azok a naplók amelykben ,csak képek vannak ,mint ahogy hjaniko mondja az életszerű naplók az igazi naplók!!!

Nekem is 3 naplóm van az egyik a családomról ,a másik receptes ,a harmadik meg egy hátteres...

162. hjaniko
2009. jún. 11. 17:54
Nekem az olyan naplók tetszenek, amelyek életszerűek, nem elfuserált emlékkönyvekre emlékeztetnek. Én pl, azért írok naplót, mert így nem múlnak el a napjaim örökre, bármikor felidézhetők újra. A "szép napot, drága barátnőm" -szerű csillogó, villogó képek, cicával, gombolyaggal vagy böhöm nagy virágcsokorral semmit nem mozgatnak meg bennem. Szeretem, ha a naplóban megjelenik írójának egyénisége, napi gondjai, örömei. Valami hasonlót érzek a napló VALÓDI LÉNYEGÉNEK. Egy-egy szép zene vagy vers is sokat elárul arról milyen hangulatban volt éppen, aki beírta, ill. milyen ember lehet.
161. H.Ancsi (válaszként erre: 160. - Katinkaboszi)
2009. jún. 11. 17:42

ezt én is igy csinálom, mert van olyan,hogy csak képeket van kedvem nézegetni, akkor olyan naplókat nézek, van olyan,hogy nem.

Nekem is három naplóm van, igaz az egyik az nem is napló, inkább csak magamnak irom.

2009. jún. 11. 16:48

Tudjátok, amikor valaki időt szán arra, hogy amásiknak, vagy a barátainak képeket keressen és küldjön, ami ma már nem is egy egyszerű dolog, akkor az ember lánya, fia, kiteszi, jó most már én is egy másik naplóba a képeket.

Amikor kapom én is megnézem, örülök neki és annak, hogy egyáltalán foglalkozott az illető, akár velem, akár a többiekkel is.

Én is 3 naplót nyitottam már, mert tetszett azoknak a naplója, akik külön csak recepteket, külön fogyókúrát, vagy más hasonlóakat tartanak.

Így azután mindig azt nézem, amihez kedvem van.

Pihenésképpen 1-2 szép kép, a naplóban található zenével, felüdülés néha.

Én is azért szedtem szét a sajátomat, mert egyetlen naplómban elveszett a sok szeretettel küldött kép között az írásom, amikkel én próbálok örömet szrezni a barátaimnak, ismerőseimnek.

159. Krerika (válaszként erre: 158. - Csutkababa)
2009. jún. 11. 14:57
Vannak már néhányan akik így csinálják.
158. csutkababa (válaszként erre: 157. - Krerika)
2009. jún. 11. 14:43

igen, ez tenyleg jobb lenne, mert akkor mar latod mielott megnyitod, hogy mit fogsz megnyitni,mert ra lehet jonni a cimerol vagy mittudom en...

de kiakadok, maikro megnyitoma naplot,es Isten untaig tolti,mert tele van csivillogokkal :))

157. Krerika (válaszként erre: 151. - Csutkababa)
2009. jún. 11. 14:34

Nekem is ez a véleményem, pedig szeretem a szép képeket.

Aki ügyes 2 naplót vezet, egyet a gondolatainak a másikat a képeinek.

156. csutkababa (válaszként erre: 155. - Nagyreni)
2009. jún. 11. 14:20
hat biztos, mert sokan vannak akiknek ilyen a naplojuk.
155. nagyreni (válaszként erre: 151. - Csutkababa)
2009. jún. 11. 14:03
Nemcsak a tiéd:-) De valószínűleg van, akit érdekel. Én egyszer elkezdtem nézegetni egy ilyen naplót, és kb. 2 perc után kis fehér pöttyök ugráltak a szemem előtt. Azóta már bele se lapozok az ilyenekbe. De biztos nézik azokat is, különben nem csinálnák őket.
154. Marjann (válaszként erre: 151. - Csutkababa)
2009. jún. 11. 13:13
Teljesen igazad van!
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook