Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öltözködés...mitől tudnál kifutni a világból? fórum

Öltözködés...mitől tudnál kifutni a világból? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
130. Beathryche (válaszként erre: 129. - D26dcc4363)
2009. szept. 17. 11:41
A feliratos ruhákról jut eszembe. Imádom, mikor idősebb 50-es, 60-as nők megveszik az angol durikban a feliratos felsőket. Félreértés ne essék, én is rendszeresen vásárolok ilyen helyeken nem ezzel van a gond. Sokkal inkább azzal, hogy halvány fogalmuk sincs arról, hogy mi van a pólóra írva és büszkén hordják. Láttam már 70 közeli nénin szimpla fekete pólót Hot Chic felirattal, vagy éppen 50-es nőt I'm virgin and I'm pride, vagy valami hasonlóban. De a kedvencem egy idős bácsika volt, banyatankkal, mellette az asszonykája és bácsin pedig a kinyúlt póló a következő szöveggel: I love my big hairy teddy bear és két összefonódó mars nyila piktogramm. Azt hittem meghalok a röhögéstől :)
129. d26dcc4363 (válaszként erre: 125. - Beathryche)
2009. szept. 17. 10:35

Különbésget kell tenni a fiatalos és gyerekes öltözködés között.


Itt, akik felhozták, szerintem az utóbbira gondoltak. Nincs is annál hülyébb, aki nem tudja méltóságteljesen viselni a korát. Tinézsereknek való, flitteres, feliratos ruhákat hord, extra mini, rikító színkonbinációval.

Ellenben, ha elegénsabb kivitelben követik, és nem próbálják lemásolni egy az egyben a tinidivatot, az nézhet ki jól.

2009. szept. 17. 10:21
western csizma,férfi tanga,
127. Anka71
2009. szept. 17. 10:06
Lányom ex ofője 27 éves nő, simán felvette a kint-hasú-topot. Kimondottan hurkás, nagy hasa volt, a fiúk meg az osztályában hülyére röhögték magukat:)
126. Kata75 (válaszként erre: 125. - Beathryche)
2009. szept. 17. 10:03

:))

Hát igen, van pár sörpocak a strandon:)

125. Beathryche (válaszként erre: 111. - C8772e855b)
2009. szept. 17. 09:49
Hallihó! A negyveneseket én is megvédeném, így 24 évesen. Van sok negyvenes eleje, közepe kolléganőm, akik igenis fiatalosan öltöznek és nagyon jól áll nekik. Ezen azt értem, hogy hordanak élénk színeket, ahhoz passzoló kiegészítőket, farmert, akár csípőfarmert is, estleg merészebb, mélyen dekoltált felsőt, hátizsákot stb... Minimum egy tizest letagadhatnának azokhoz képest, akik szürkében, bézsben, feketében, decensen "vállalják a korukat". A bikini ellenességet pedig mindig baromságnak tartottam. Mivel látszik ki több? A has és csók, ami nem látszik az egyberészesbe. Abban is látszik, hogy valaki kövér, neadjisten idősebb és kövér, épp csak egy vékony anyag rá van feszülve. A pasik mutogathatják, senki nem szólja meg őket, hogy vegyenek fel pólót a sörhasukra, akkor a nők miért ne lehetnének súlytól, kortól függetlenül bikiniben? Nagyon ízléstelen, például tangás bikinialsóban úgysem láttam még "öregasszonyokat".
2009. szept. 17. 09:34
ja meg azt, hogy valaki 40-es méret helyett 36-osba akarja magát belepréselni.
2009. szept. 17. 09:33
Utálom, amikor valakinek hájas a hasa és kirakja.Ja és ehhez még van egy brutál nagy feneke is, nem azt mondom, hogy csúnyák a kövér nők, de lehet szépen ízlésesen is öltözni nem kell megpróbálni utánozni az egyszálbeleket:oD
122. laszlozsu (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2009. szept. 17. 09:31
Szívemből szóltál.
121. Kata75 (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2009. szept. 17. 09:27

Jól beszéltél. UFF:))


Egyébként tényleg így van, hogy egyre több a hurkás tizenéves, és a korára hivatkozva válogatás nélkül mindent magára aggat.

Mondom nincs vele gond, sőt tök klassz is lehet, ha az összhatás rendben van.


Én még "csak" harmincas vagyok, és kissé dundika, de ez csak átmeneti állapot, így nem akarok nagyon bevásárolni ebből a méretből. Így elég egyhangúan öltözködöm, de kínosan figyelek, hogy ne válljak nevetségessé, sem túl slampossá.

Ja, és imádom az "átlagosan kényelmes módit":)

2009. szept. 17. 09:22
Ja, meg sajnos olyat is hallok rendesen, hogy az idősebb nő férje várja társától, hogy öltözzön tinilányként. Ez viszont felháborító!!! (Hisz a nő csak azért "teszi magát mások szemében nevetségessé", hogy nehogy megcsalják egy 20 évessel) :)
119. 9242a6388c (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2009. szept. 17. 09:20
TELJESEN IGAZAD VAN!!!!!
118. 60f38ac606 (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2009. szept. 17. 09:19

Szerintem ők arra gondoltak, hogy olyanok vesznek fel HelloKittis cuccokat, akiknek a haspóló aljánál már kilátszik a "korette bőr", vagy hogy foglamzazzak... Szerintem ha valaki fitt, 40-es még simán lehet fiatalos, főleg ha így érzi jól magát és a visszajelzések is pozitívak. Legjobb barátom 29 éves és most van egy 43 éves barátnője, hát mit mondjak... a nő szinte szebb mint a lánya és ízlésesebb is, neki is nagyon jól állnak azok a ruhák, ami pl egy 20 évesen. De ha egy 60-as nő felveszi fel az unokája ruháit, extrém esetben a viselkedését, az tényleg gáz, hisz annyi idős korban már a személyiség is szolidabb normális esetben, ami lehet nagyon elegáns is.


Viszont legtöbb esetben ennek valószínűleg valami lelki oka lehet. Hallottam már több olyat, hogy 50 évesen jött rá egy nőre, hogy nem volt fiatalkora, férje sincs (vagy már nincs), ezért most próbál "fiatalosodni". Ezzel nem értek egyet, de ki tudja, mi játszódik le olyankor bennük, amit nem lehet épp ésszel irányítani...

117. 00346cf747 (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2009. szept. 16. 22:18
Én írtam, és elmúltam annyi, Kudlik után szabadon :)
2009. szept. 16. 21:31

Hajaj lányok... Lesztek ám negyvenes tyúkok ti is:)))) Kíváncsian várom az akkori öltözködési stílusotokat:))

Én is egy negyvenes tyúk vagyok, és igen is hordok "csípő" farmert, igaz nem olyan kicsit, ami épp, hogy a bugyimat eltakarja, és a hasamat sem mutogatom. Én egy igen fiatalos negyvenes tyúk vagyok. Ha megkérdezik hány éves vagyok, akkor hitetlnekedve közlik, hogy nem létezik, hogy ennyi vagyok. Talán harminc, de szerintük már akkor sem mondok igazat.

Tehát felveszem a rövid szoknyát, a csipő gatyát, a szűk pólókat, a torna cipőt, imádok katonának öltözni és még sorolhatnám.

Mindig kínosan ügyelek a színekre.

Az izlés nem kor kérdése. Látok én nagyon sok tinit és huszon évest, akik iszonyatosan válogatják össze a ruhadarabokat, színeket, fazonokot. És arról ne beszéljünk, hogy az én korosztályom sokszor jobban néz ki alakra is, mint a mondhatom legtöbb fiatal. Amikor én voltam tini, akkor nem volt ám ennyi narancs bőrős, túlsúlyos fiatal lányka.... Mi még sportoltunk, és ez még ma is látszik rajtunk:))

Tehát írjátok, hogy ronda ez meg az, de a ne írjátok, hogy negyvenes tyúkok:)))

115. Kata75
2009. szept. 16. 20:38

Sziasztok!


Az én "kedvenceim":

Férfiaknál:

- szandál zokni együttes

- nadrágba tűrt póló

- passzos nadrágok

- nem megfelelő színű zokni

- szintén nem a ruhához való cipő, főként ha koszos is.... (láttam már olyat, hogy egész tűrhető öltönyhöz agyon strapált poros cipőt vett fel az ipse.....kiábrándító)

- papucs hosszúszárú lenvászon nadrághoz

- farmering


Nőknél:

- szűk és "harnónikás" szárú farmer

- kibuggyanó úszógumi

- túl szűk felső

- 1-2 furcsán idétlen lábbeli (kis tömpszli sarok, "jobbágycipő":)))


Gyerekeknél:

- kis felnőttnek öltöztetve ("kiráz a hideg" egy öltönyös 2-3-4-5 évestől....ja, főként ha ehhez valami förtelmes cipőt adnak, netán szandált egy pl. Thomasos zoknival)

- kislányok tele strasszos, csipkés, fodros-bodros ruhában


Összességében:

- nem passzoló színek

- túl színes ruházat (papagáj effektus:)

- rojtos szárú rövid farmernadrág


Nincs több:)))) és ha valakinek jól áll, akkor pár mostani "stílus", vagy esetleg egy egyéniség is klassz összhatást kelthet.

2009. szept. 16. 19:53

Szerintem az is gáz, amikor valaki csípőfarmert hord, mikor széles a csípője vagy lóg a hasa, vagy mindkettő...Nem mindenkinek áll ám jól.


A répaszabású nadrág meg valamiért mindenkin idegesít...ez lehet valami fóbia:-))))))))))))))

113. 00346cf747 (válaszként erre: 111. - C8772e855b)
2009. szept. 16. 19:42
Ma is láttam egy negyvenes tyúkot: hosszú, ezer éve nem igazított ősz haj, benne tucat bébis csatocska, pink színű csipesz, hátul óriás lepkecsat, elöl házilag kockásan vágott frufru. 30 kg súlyfelesleg, Nike cipő, leggingnadrág, sátorvászon nagyságú selyemblúz.
112. OlíviaAnna (válaszként erre: 111. - C8772e855b)
2009. szept. 16. 19:27

:-DDD

Most jut eszembe, bár ez nem szigorúan öltözködés, de a megjelenéshez hozzátartozik: ha egy férfi spicc formájúra vágatja a fülénél a haját. Hervasztó.

111. c8772e855b (válaszként erre: 109. - OlíviaAnna)
2009. szept. 16. 11:52

Ezeket a negyvenes-ötvenes nőket szoktam antik bakfisnak nevezni.Sokan nem tudják méltósággal viselni a korukat.(Nyolcvan évesen csupa fehérben és bébi rózsaszínben):):):)

Lógó hájjal bikiniben,nnaaaa az is borzalmas látvány ám,pedig rengeteg van belőlük.

2009. szept. 15. 20:07
Nálam még nagy, rémálmot okozó jelenség az is, ha valakinek másfajta/más színű minták vannak a felsőjén, mint az alsóján. áááá
2009. szept. 15. 14:16
A kilátszó melltartópánt még akkor is ha szilikonos, szerintem gáz. A túlméretezett oldalra fordított baseball sapkák is nagyon idétlenek. Körömcipőhöz zokni, pláne ha fehér. Pfff... Illetve, ha valaki nem a korának megfelelően öltözködik. Magyarországon a negyvenes nők közt nem kevés 13 éveseknek való cuccokban "díszeleg". Bőrmini öreg nőn. Vállalhatatlan.
108. c8772e855b (válaszként erre: 27. - Doboseva)
2009. szept. 15. 14:08
Akkor sokszor kifuthatnál a világból....:)
107. OlíviaAnna (válaszként erre: 102. - Mimmo33)
2009. szept. 15. 14:07
Ez tényleg nagyon alpári!!!
106. 9242a6388c (válaszként erre: 102. - Mimmo33)
2009. szept. 15. 14:07
láttam őket egy cipő boltban , borzadály!!!
105. 9242a6388c (válaszként erre: 103. - Beathryche)
2009. szept. 15. 14:06

a munkahelyemen látták rajtam a kollégáim és nekik tetszett, bár volt akinak nem annyira, de általában mindenkinek mosolyt csalt az arcára...

(ápolónő vagyok, a papucs miatt láthatták)most , hogy itthon vagyok a lányommal, csak itthon hordom.

104. 9242a6388c (válaszként erre: 100. - C69ff6d3e9)
2009. szept. 15. 14:03
szerintem jó és kényelmes..
2009. szept. 15. 13:58
A lábtyűt én is imádom :))) De előfordult már, hogy vendégségben közröhej tárgyát képeztem amikor levettem a cipőmet.
102. mimmo33
2009. szept. 15. 13:57
Magas sarkú TORNACIPŐ...:(
2009. szept. 15. 13:56
Dagi csípőnadrágban és topban.Guszta mikor a háj és a hurka rábugyan a nacira:S:D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook