Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ölebből lakásba fiút vagy kislányt válasszak? fórum

Ölebből lakásba fiút vagy kislányt válasszak? (beszélgetős fórum)


35. Ata06
2009. okt. 10. 21:03
Én lányt javaslok! Nekem fiú kutyám van. Sajnos a kanokkal az utcán is sokkal több a konfliktus! A lány kutyák ezen kivül sokkal simulékonyabbak, kezelhetőbbek! Én ezt már csak, akkor tudtam meg mikor a kutyi már nálunk volt! A tüzelésről pedig csak annyit, hogy az a legjobb ha ivartalanitva van pár hónaposan! Evvel nagyon sok betegséget lehet megelőzni! Feltétlenül olvass utána! Ha bármi kérdésed van, nyugodtan irj! Akár priviben is!
34. Reginaa (válaszként erre: 13. - Daroki)
2009. okt. 10. 20:58
Ha hasrafekszik, es utana felkel a k.k.jabol jon ki a kis 'valadek'. Kovon, padlon mindig ott marad a kis pecset!
33. Beja74 (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2009. okt. 10. 20:53
ettől féltem Andi!
32. andi6020 (válaszként erre: 31. - Beja74)
2009. okt. 10. 20:37
Nem akarlak elkeseríteni, de ha elkezdi, hát "be is fejezi". ;-)
31. Beja74
2009. okt. 10. 20:28

látjátok,de nem könnyű.....bugyi 1 évben 2x pár napig a lányra...de a fiúra egész évben nem adhatok bugyogót:) vki meg tudná mondani,h csak próbálja megsexelni a díszpárnát vagy "be is fejezi" a dolgot produktummal?

Biztos,h igaz,h nem minden fajta csinálja.....de hát az eladótól kérdeztem,h ha ő venne melyiket venné,de hát kifizetett....mert 2 ház van 1 udvaron,az egyikben ők laknak az anyukakutyával,a másik az anyjáé ott meg a fiúkutya lakik...

a lány vérzik....a fiú a díszpárnát izélgeti,és őt nézi lánykutyának(amikor mensizik a hölgy)

a lány szótfogad...csak a függönyöket imádja

a fiú értetlenebb,többet ugat...

nem tudom csajok...

30. 6807d7b8bd (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2009. okt. 10. 20:13
Nekunk csak fiu kutyaink voltak...es soha nem akart semmit megszexelni :) Lehet h szerencsenk volt.:) De szerintem lelehet szoktatni rola.A lakasba sem piszkit be bejeloles keppen.
29. andi6020 (válaszként erre: 28. - Beja74)
2009. okt. 10. 20:08
De, hogy fokozzam a guszti dolgokat, párom kollégájának kutyája a vendégek lábára kapaszkodik, és a lábszárukat "izélgeti" meg. Ennek ellenére lehet egy fiú is aranyos, de én ilyen pici fajtában lánypárti vagyok.
28. Beja74 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2009. okt. 10. 19:52

szó szerint amit írtál ezt mondta ez eladó is.....istenkém,pedig már majdnem hajlottam a fiú felé.náluk a díszpárnát hmmmm....izélgeti...

És alig vérzik,1 évben 2x pár napot.ejj...ha vki azt mondja nekem ezelőtt,h de nehéz dönteni....lehet,h nem hiszem el neki,mert kutya kutya-1 kutya:)

De már jól összezavarodtam:D

2009. okt. 10. 19:46
Válaszd a kislányt. Az ilyen pici kutyák alig észrevehetően véreznek, főleg, hogy tisztán is tartják magukat. A fiú meg képes "megszexelni" még egy plüssállatot is, ha épp olyanja van. Barátnőm kutyájának ez a szokása, elég gusztustalan. Ja, és a fiúk még területet is jelölnek.
26. Beja74 (válaszként erre: 25. - Daroki)
2009. okt. 10. 19:44

elment a lizus a barátnőjéhez,....most úgy jött haza,h anya! legyen a fiú-mert a barátnőm is ezt mondta.

Hívott a barátnőm,mondtam,h mi a gondom kutyaügyileg...erre ő: ezen mit kell agyalni...csakis a fiút.

Na 2 kis papírra felírtam,h fiú,lány,és húztunk....a fiút húztuk.

itt is összeszámolom,h hány fiú,hány lány.

Má csak én nem tudom,h melyik....

De mindenesetre meglepett,h ennyi kutyabarát segít rögtön,köszönet érte!!!

25. daroki (válaszként erre: 24. - Beja74)
2009. okt. 10. 19:10

Jaj:)Én imádom az ilyen maciképű kutyusokat:)

Nehéz a választás,de így kép alapján a fiú mellé tenném le a voksomat.

Nem ismerem ezt a fajta kutyust,de mint lentebb írtam,nekem kis bolond lány kutyám van,akit imádok és 100 nem bolond fiúért sem adnám oda,de ha új kutyám lesz,akkor fiú lesz:)Legalábbis most ezt mondom:D Mi a garancia arra,hogy nyugodtabb és szófogadóbb lesz??Lehet a fajtára és azon belül ez a szukákra jellemző?

A szomszédomnak is fiú-szuka-havanese van.A szuka a diliske,a fiú tök nyugis,szófogadó kutya.A lány pórázon van mindig,többször meglépett,szaladni kellett utána,náluk is mindent szétrágott,megkóstolt,míg a fiú soha egy papucsot nem rágott meg.

Nem könnyű a döntés,de mivel nekem úgymond "rosszabb" a tapasztalatom a szuka kutyámmal,ezért mondom azt,hogy inkább a fiút választanám:)

24. Beja74 (válaszként erre: 23. - Daroki)
2009. okt. 10. 19:03
tettem,tettem!5 hetesek,jövő hétvégén kapják a szurit,de legkésőbb holnap estig el kell döntenem.láthattam a szülőket is,mert a családé az anyakutya is és az apa is.Nekem picibe is,és nagyban is a fiú tetszik....de azt mondták,h a lány a jobb,mert nyugodtabb,szófogadóbb,hát passz...
23. daroki (válaszként erre: 21. - Beja74)
2009. okt. 10. 18:55
Megnéztem,hát cukorfalat:)Most mennyi idősek és mikor lehet majd elhozni?Gondolom ha betennél egyet a fiúról is,az is ilyen zabálnivaló lenne:)
22. daroki (válaszként erre: 21. - Beja74)
2009. okt. 10. 18:53
Persze!:)
21. Beja74 (válaszként erre: 16. - Daroki)
2009. okt. 10. 18:48
Ide szerettem volna feltenni,de rájöttem,h ide nem lehet.De megvan a megoldás...beteszem a naplómba,nézzétek meg de cukik!OK így?
2009. okt. 10. 18:45
fiú a legjobb.persze,ha nem szeretnétek később köklyköket,vagy egy stresszes (kutyának,és gazdinak is egyaránt) petevezető-elzáró műtétet.és persze a tüzelés sem lehet könnyű időszak,főleg lakásban...
19. Beja74 (válaszként erre: 15. - Daroki)
2009. okt. 10. 18:43

Nagyon sajnálom,együtt érzek veled,az én kutyám 17 volt mikor úgy kellett döntenünk,h nincs tovább:(

18 éves koromban a munkahelyemen besétált az osztályra,a pszichiátrián a lelki sérültekkel foglalkoztam.Ő is az volt 1 életen át,de nagyon okos kutya volt,de ő kint lakott,be sem jöhetett.

Decemberben a kertben temettük el...akkor azt mondtam,h soha többé,mert a szívem megszakadt.

De ez a 7 éves kislányom álma,ez más,most nem rólam van szó.

18. daroki (válaszként erre: 17. - 6807d7b8bd)
2009. okt. 10. 18:39
Tényleg nem lehet:)Ráadásul az én kutyáim megszokták,hogy van társuk,így most úgy néz ki,hogy nálam már mindig két kutya lesz egyszerre:)
17. 6807d7b8bd (válaszként erre: 15. - Daroki)
2009. okt. 10. 18:37
Sajnalom.....o 96 os szuletesu volt.Most kint elek angliaban,nem tudom hol tudnek beszerezni egy kis kolykot,de nagyon szeretnek.Azota van egy nemetjuhasz-csau-csau keverekem,nagyon edes Mocsok a neve,ugy jott hozzank es befogadtuk.Miutan elpusztult a spanim,megfogadtam h tobbet nem szeretek meg egy kutyat sem...de nem lehet nekik ellenallni.
16. daroki (válaszként erre: 12. - Beja74)
2009. okt. 10. 18:36
Hol vannak a képek felrakva?
15. daroki (válaszként erre: 10. - 6807d7b8bd)
2009. okt. 10. 18:34
El kellett altatnunk:( Ő majdnem 16 éves volt már,februárban altattuk el és április 1-én lett volna 16 éves:(Sajnos leállt a keringése,így nem volt más választásunk,mint elaltatni.8 hetes korában vettem meg,igazi családtag volt,soha semmi komoly gondom nem volt vele,tényleg egy igazi jó barátunk volt:)
14. 6807d7b8bd (válaszként erre: 12. - Beja74)
2009. okt. 10. 18:32
FEJ VAGY IRAS??dotsd el igy:)....de en a fiut ajanloom!Annak idejen anyukamek is a legszebbet,legnagyobbat valasztottak.
13. daroki (válaszként erre: 9. - Reginaa)
2009. okt. 10. 18:31
Milyen nyomot??
12. Beja74
2009. okt. 10. 18:29
annyira örülök,h írtatok,meg is mutattam volna Nektek őket,de ide nem tudom feltenni a képet róluk!:( Itt megy a harc... a férjem és a fiam a fiút,a lányom a kislányt hozná aki olyan kis minike,na és nekem meg fogalmam sincs,a fiú nagyobb,szebb a szeme,fejlettebb,de engem nem is a külső,inkább a belső érdekelne.Tényleg nem tudom megmutatni valahogy?
2009. okt. 10. 18:20

lányt!

a mi kutyánknál soha nem látszott, hogy tüzel, csak annyiban, hogy akkor nem engedhettük el, mert hagyta volna magát...

a szomszédomnak fiu kutyája, amikor tüzelős időszak van, nem eszik, örökké sírdogál, mindig le akar menni...nekem soha nem kéne fiukutya!

a macskám is lány, bár ő ivartalanitva lett!

10. 6807d7b8bd (válaszként erre: 8. - Daroki)
2009. okt. 10. 18:16
Es mi tortent a spanieleddel?Nekem elpusztul 4 evesen.Imadtam.Nagyon okos volt.Hordtuk kutyakozmetikaba,ahol kapott egy borgombat..ki akartuk allatorvossal kezeltetni,de allergias rohamot kapott az inekciora(savas majgyulladas,beverzett a tudeje)Egyedul voltam vele,kihivtam a dokit..probaltuk ujraeleszteni,konyorogtem a dokinak,de nem sikerult.Utana vagy 10 percig tartottam a kezemben es szoritottam magamhoz.Mai napig rossz erzes.Most majd szeretnek megint egy spanit.De voroset,mert a fekete ra emlekeztetne ujra.
2009. okt. 10. 18:11

kislanyt!!!

mert ok csak par napig tuzelnek, mig a fiuk mindig hagynak ''nyomot''.

8. daroki (válaszként erre: 1. - Beja74)
2009. okt. 10. 18:09

Szia!


Nekem eddig két fiú kutyám volt(egy még van is)és van egy szuka is.Hát ha újra választanom kell,akkor maradok a kan kutyánál.Nekem is volt angol cocker spánielem,kan volt az is,szuper kutya volt,szófogadó,itthon a lakásban sem volt vele semmi gondom.A fiú havanesem is szuper kutya,szófogadó,póráz nélkül viszem-hozom,mindig jön ha hívom,itthon sincs vele semmi gond.

A szuka kutyámat is imádom,de ég és föld,mint a másik kettő.Szétrág mindent,alkalmi süket,őt nem merem póráz nélkül levinni,csak ha velem van még vmelyik gyerek,iszonyat makacs,önfejű,pedig ugyanúgy próbáljuk nevelni mint anno a spánielemet és a havanese fiút,mégsem jutok vele nagyon előre,pedig itthon vagyok,sok időm jut rá,mégis csak megy a saját feje után.

Tüzelt is már egyszer,szinte észre sem vettük,semmit nem kellett utána takarítanom,nem csődült ide a többi kan,pedig lakik egy pár a házban.

De azt hiszem én is fiúpárti vagyok kutyák terén is:)

2009. okt. 10. 18:07
ja bocs az öleb az pici, hirtelen a rotira gondoltam akkor szerintem az mehet :) a szomszédom egy biscon havaneeset tart a lakásban és ahányszor megyek az utcán mindig megugat az ablakból :)
2009. okt. 10. 18:05
lakásba? semilyet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook