Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olaszország ősszel? fórum

Olaszország ősszel? (beszélgetős fórum)


nov. 17. 02:10
osszel sokkal jobb,mint nyaron.
12. liliom10 (válaszként erre: 6. - Anyagi)
2023. okt. 2. 08:28
Mi szeptember közepén voltunk. Állandóan 25 fok körüli hőmérséklet, nem kellett se napozószer, se napernyő, isteni langyos volt a víz, minden nap fürödtünk. Szuper a homokos tengerpartja ! :) Nem volt tömeg se. Volt egy-egy rövid nyári zápor, de nem befolyásolta a nyaralást.
11. liliom10 (válaszként erre: 7. - Alexxa)
2023. okt. 2. 08:20

Mi autóval mentünk. Repülő Velencébe megy, onnan lehet eljutni más járművel Bibioneba.

[link]

2023. okt. 2. 05:21
velence,amalfi coast/sorrento,capri,positano/,roma,vagy lugano/eszakon/ ,vagy barmelytik tavat/nekem lake maggiore a kedvencem,de a tobbi lake is szep.
9. Flóra76 (válaszként erre: 8. - Flóra76)
2023. okt. 1. 19:25

Bibioneba az őszi szünetben biztos nem mennék repülővel.

Kellene az autó, hogy tudjak jönni-menni, a tengerpart magában ilyenkor már kevés.

8. Flóra76 (válaszként erre: 7. - Alexxa)
2023. okt. 1. 19:07
Velencében van a legközelebbi reptér, azt hiszem.
2023. okt. 1. 19:02
Köszönöm szépen :) Mi repülővel gondoltuk menni Bibione fele is megy? És sajnos csak pár napra nem 1 hétre:)
6. Anyagi (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2023. okt. 1. 18:34

Én kipróbáltam egy ilyen szeptemberi kirándulást...

Olyankor még jó az idő, a tenger is meleg, kevesebb a tömeg...

Hát mit mondjak, szinte végig szakadt az eső... :(((

2023. okt. 1. 11:46
Cinque Terre, Amalfi-part még jobb is ősszel, mert talán nincs akkora tömeg, az idő még jó. A nagy északi tavak (Garda, Como, Maggiore is gyönyörű, de ott nyáron is gyakran elkap egy-egy nagy zápor, az ősszel már nem tűnik kellenesnek.)
4. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2023. okt. 1. 09:13

A legalapvetőbb Róma. December 2-án voltam, és 20 fok volt.

Padova, esetleg kisebb városok, mint Montegrotto Terme, vagy Ababno terme.

2023. okt. 1. 09:13

Rimini, San Marino.

Igaz, hogy kb 9 óra, míg autóval leértek, de sok a látnivaló és október végén is nagyon kellemes még az időjárás.

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2023. okt. 1. 09:11

Bibione és környéke

Garda-tó

2023. okt. 1. 09:04

Sziasztok tudnátok ajánlani olyan helyeket Olaszországban ahova az őszi szünetben könnyen eljuthatnánk és még azért jó idő is van?


Milánó, Bari, Bologna, Pisa oda nem szeretnénk. Inkább ha nem is tengerparti de inkább nyári hangulatú városkára gondoltunk ahol sétálgathatunk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook